Opinie o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Kuba

Podobno 3W kupiło Platformy. Ciekawe jak tam z pracą i płacą. Wiecie coś może na ten temat?

@Kuba

Generalnie coraz gorzej, brak towaru, bo system nie pomaga w zamówieniach - wszystko na piechotę i traicmy przez to czas... Jedna wielka kontrola... bilingi podobno sprawdzają i chyba kompy ciągle na podglądzie...

J.
@TZ

Pierwsze słyszę ... jeśli nie ma Pan/Pani pewności, to po co się wypowiadać w tym temacie ?

Krzysiek - klient
@TZ

Ta widziałem ten podgląd...YT, olx, gratka....w czasie pracy mega zajęci są tym pracownicy Platformy, a jak klient podchodzi to czasu nie mają. Dziwne że jeszcze tego nie zablokowali...może jakiś cel jest w tym.

@J.

Jak to nie mam pewności? Codziennie to widzę...

@Krzysiek - klient

Na YT są szkolenia produktowe a na OLX wyprzedajemy produkty, to o co chodzi? Wcześniej było więcej klientów...

MG
@TZ

Jasne OLX to porażka... klienci narzekają, że nie ma podstawowego asortymentu, płytki okrojone i listew do nich nie ma...

Jan
@Kuba

Odkąd pojawiła się nowa pANI dyrektor od finansów jest dramat. Podwyżki nie uświadczysz.

@Jan

Wcześniej zawsze jakaś podwyżka była... Ale miejmy nadzieję, że to się zmieni... a jak nie to Liroy albo Brico czeka... jest tam już paru naszych...

Jak się pracuje z ludźmi z 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.?

Misio

Fajna robota, ale wymagająca, nie koniecznie dla szukających łatwego zajęcia. Dobrzy i pracowici ludzie mogą zarobić naprawdę przyzwoite pieniądze.

ZNAWCA
@Misio

to zależy od Oddziału i terenu pracy. Ludzie są jak wszędzie -znajdą się i Ci sympatyczni i pomocni ale też są Ci kopiący pod Tobą dołki.

Czy w 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

ddd

zależy gdzie :)

Jan

Zależy gdzie w niektórych jest ok a w innych dramat. Ale w każdym oddziale znajdziesz jakąś mende.

Olo

Rekrutacja na staowisko pracownik administracyjno-biurowwy jakie możliwości zarobków? szkolenie są ?

szkolenie
@Olo

szkolenie na pewno będzie, jak wszedzie

Jarosław
@szkolenie

Dodaj, czy bardziej doświadczeni pracownicy pomagają nowo przyjęty osobom we wdrożeniu się w obowiązki? Taka współpraca stwarza dobre relacje i poprawia atmosferę w pracy, więc warto o tym napisać.

Alfons
@Jarosław

Jeśli masz na myśli że odwalają robotę za Ciebie...to nie jest tak. Jest tak że jeśli pytasz to dostaniesz odpowiedź, ale swoją pracę tak jak i pieniądze zostawiasz dla siebie.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Operator prasy krawędziowej
Ruda Śląska
Jt Stal Serwis Sp. z o.o.
Tonik

Jak jest dobrze po takich zmianach to może być jedynie lepiej, ja polecam firmę.

Platfus

Pracuje się spoko. Jak 3W kupiło to się nic nie zmieniło, ale pewnie zaczną coś robić...

Zdziwiony :)

Dziwna ta opinia niżej, szczególnie biorąc pod uwagę, że z tego oddziału przez ostatnie dwa lata nie została zwolniona żadna kobieta... :)

@Zdziwiony :)

Ewelina około 2 lat temu została zwolniona bez powodu,Monia teraz sama odeszła, a najciekawiej został zwolniony Paweł ,który został zaproszony na szkolenie którego nie było a było zwolnienie . Poziom jego zwolnienia był niski.

;)
@:)

Żadnemu dobremu i pracowitemu człowiekowi w tym oddziale nic złego się nie stało... Ale było kilku takich, którzy do teraz katują biedną konkurencję... Pewnie jesteś jednym z nich leszczyku... ;)

Antek

Czy trzeba umieć wszystko, czy podszkolą w budowlance jak będą jakieś braki?

Zawiedziona 3wdb

Nikomu nie polecam pracy w szczecińskim oddziale. Zmuszanie pracowników do nadgodzin, inwentaryzacje od czwartku do niedzieli po 12 h. Mimo iż jest to złamaniem kodeksu pracy, gdyż dyrekcja każe rozpisywać te nadgodziny na dwa miesiące. Premię przyznawane niby na podstawie wyrobionych norm, z reguły kwota to widzimisię dyrekcji. Na dziale handlowym wszechobecne donosicielstwo i faworyzowanie poszczęgólnych ludzi. Na magazynie nie lepiej. Kierownik cisnący po ludziach, tekstami podchodzącymi pod mobing. Ludzie zwalniani tylko dla tego że mają inne zdanie niż dyrektorek tego grajdolka.

Kierowniczek
@Zawiedziona 3wdb

Marcin, nie wiedziałem że jesteś kobietą. Przykro mi że jesteś zawiedziona... Buhaha! ;)

nicknick

Jakie opinie na temat pracy w controllingu ?

nick
@nicknick

Dużo excela, nie jest źle :)

Paulina

Jakie zarobki na stanowisku specjalisty ds. Windykacji? Jest możliwość jakiegoś szkolenia czy raczej trzeba znać się już na rzeczy?

Lipna Paulina
@Paulina

a co to obchodzi admina go WORKA ?

Rotacja
@Paulina

Przeszkolenie bedzie, pytanie czy tam wytrzymasz, duza rotacja w tym dziale, ciekawe dlaczego???

Lipna Hanna

Paulina,Halina Hanna ile Go Wo RK płaci za jeden wpis

arteq

Przykro patrzeć na tą firmę, dupowlastwo kretactwo itp. Pracowalem tam troche i dziekuje. Zarząd to jedna banda kompromitactwa. Male zarobki w szklanych domach. Wspolczuje wspolpracowniczce jej niewolnictwa od Palucha. Kontrola to nie Kontroling!

3WDB firma

Zastanów się co piszesz, podaj dowody,o kim mówisz garnitury ?? funkcja dyrektorów pochodzi od 3WDB, jakie krętactwo???? kto spija śmietankę ??? jaką nagrodę ????? i proszę powiedz kto udaje dyrektorów i kto rozłoży tą firmę ???? zero prawdy, zero konkretów, zero dowodów, jak już piszesz to podaj informacje dzieciaku, a nie jak hejter powiela bzdurne komentarze. Marne twoje słowa bez poparcia płytki człowieku z 3WDB. Pokaż konkrety golasku :) I pamiętaj nie oskarżaj innych skoro nic nie jesteś w stanie dowodów pokazać :))) czekamy na twoje pisemka skoro podnosisz takie oskarżenia... żal mi cię chory człowieku :))

pasjonata

Ogólnie spoko tylko od pewnego czasu jak jakiś straszny wirus szerzy się porabowskie nygustwo i krętactwo, masakra, że ktoś to toleruje że jedni zapierniczają a inni spijają śmietankę i jeszcze dostają za to nagrodę , jak się szefostwo za to nie weźmie to paru Panów w garniturkach udających dyrektorków rozłożą tę firmę, na której sukces pracowało ciężko wielu oddanych ludzi .

Zostaw merytoryczną opinię o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.?

3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.