3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.

arteq

Przykro patrzeć na tą firmę, dupowlastwo kretactwo itp. Pracowalem tam troche i dziekuje. Zarząd to jedna banda kompromitactwa. Male zarobki w szklanych domach. Wspolczuje wspolpracowniczce jej niewolnictwa od Palucha. Kontrola to nie Kontroling!

3WDB firma

Zastanów się co piszesz, podaj dowody,o kim mówisz garnitury ?? funkcja dyrektorów pochodzi od 3WDB, jakie krętactwo???? kto spija śmietankę ??? jaką nagrodę ????? i proszę powiedz kto udaje dyrektorów i kto rozłoży tą firmę ???? zero prawdy, zero konkretów, zero dowodów, jak już piszesz to podaj informacje dzieciaku, a nie jak hejter powiela bzdurne komentarze. Marne twoje słowa bez poparcia płytki człowieku z 3WDB. Pokaż konkrety golasku :) I pamiętaj nie oskarżaj innych skoro nic nie jesteś w stanie dowodów pokazać :))) czekamy na twoje pisemka skoro podnosisz takie oskarżenia... żal mi cię chory człowieku :))

pasjonata

Ogólnie spoko tylko od pewnego czasu jak jakiś straszny wirus szerzy się porabowskie nygustwo i krętactwo, masakra, że ktoś to toleruje że jedni zapierniczają a inni spijają śmietankę i jeszcze dostają za to nagrodę , jak się szefostwo za to nie weźmie to paru Panów w garniturkach udających dyrektorków rozłożą tę firmę, na której sukces pracowało ciężko wielu oddanych ludzi .

Zostaw opinię o 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 3w Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o.