GOODWORKERS SP. Z O.O.

Łódzkie

Opinie o GOODWORKERS SP. Z O.O.

Karolina

@Ben widzę, że Ty również jesteś zadowolony z pracy. A możesz powiedzieć coś więcej o współpracy z GOODWORKERS? Jak szybko po zgłoszeniu się do firmy udało Ci się wyjechać do Szwecji? Czy możesz na miejscu liczyć na pomoc koordynatora?

Ben

Polecam. Jestem w Szwecji, zarabiam. Stawki przyzwoite. Mieszkanie OK.

Karolina

@N co sprawia, że polecasz współpracę z GOODWORKERS? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Co wyróżnia firmę od innych z branży? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach. Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Bartek

A jak z kasa ?? jakie stawki na poczatek oferuja??

N

Polecam

Jusko

wie ktoś czy mają jakieś aktualne oferty pracy? Gdzie szukać

elektryk_pl

A jakie są stawki? i jak drogie życie w szwecji?

elektryk_pl

A jakie są stawki?> i jak drogie życie w szwecji?

Mariusz

Są ogarnięci, więc polecam.

Mont

Pracuje już u nich ponad rok. W styczniu znowu praca. Zarobki, wiadomo lepsze niż w Polsce, z zaliczką nigdy nie było problemu. Wszystko zapewniają: własny pokój, wyzywienie, net, i takie tam.

Waldek

Firma ŻENADA!!! PRZESTRZEGAM!

Sławek

Ja też w budowlance robię. Robota jest ok, bo jak się sprawdzisz to wezmą ciebie znowu. Nie zarobiłbym tyle w Polsce.

Rychu

Wyjeżdżałem dzięki nim trzy razy do Szwecji, do budowlanki. Doświadczenie trzeba mieć no i znać angielski, ale zarobki dobre i warunki na miejscu też ok.

Stef

Jestem pracownikiem od kilku lat. Wyjazdy do Szwecji. Stawka taka sama od kilku lat, ale przynajmniej na czas.

jaro

Brak profesjonalizmu, dostatecznej informacji, wszystko na szybko, sami się gubią, co innego mówią-co innego w papierach. Nie maja doświadczenia w wysyłaniu ludzi za granicę, brak pozytywnych opinii, wiec zrezygnowałem z oferty. Strata czasu.

Zostaw opinię o GOODWORKERS SP. Z O.O. - Łódzkie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOODWORKERS SP. Z O.O.