Elektrobudowa S.A. Oddział

Konin

Elektrobudowa S.A. Oddział

Opinie o Elektrobudowa S.A. Oddział

Czy są na forum pracownicy Elektrobudowa S.A. Oddział? Powiecie coś o swojej pracy? Na jakie zatrudnienie można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Każda kwestia może być ważna.

sprawiedliwa

Jestem również byłym pracownikiem i uważam , że wszystko zaleczy od tego kto zarządza zakładem...Dzisiejsze kierownictwo nie jest kompetentne, a co za tym idzie nie jest decyzyjne , czeka na pozwolenie z Katowic, które z kolei gdyby mogły zamknęłyby oddział w Koninie...rzeczywiście bardzo podupadła ta firma jesli chodzi o dbanie o pracowników...

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o Elektrobudowa S.A. Oddział jako pracodawcy.

Szukasz pracy?

Dariusz

Wysokość zarobków zawsze była kwestią sporną. Może teraz jak brakuje fachowców to firmy zaczną podnosić wynagrodzenie?

misia

DRAMAT!!!!!!nic dodac nic ujac.tyle mozna napisac o tej firmie.

Jacek

Zarobki nędzne - tyle ile dostaniesz na początku tyle będziesz miał przez cały czas pracy . Pracowników tzw umysłowych tyle co fizycznych. Niezdrowa atmosfera w pracy . Coraz więcej wymagają a pieniędzy nie dokładają . Stara gwardia się urządziła - biorą pensje i dodatkowe pieniądze za tą samą pracę - tylko patrzeć kiedy wkroczy CBA i CBŚ. Stanowczo odradzam - były pracownik

pracownik od 4 lat

Generalnie jeśli zamierzasz zatrudnić się w tej firmie to pamiętaj, że to co wynegocjujesz na początku to masz, potem zapomnij o jakichkolwiek większych pieniądzach. Jedno co jest pozytywne to to że istnieje możliwość awansu. Ale awans nie oznacza większych pieniędzy, dostaniesz ładnie brzmiące w CV stanowisko, masę dodatkowych obowiązków i jak dobrze pójdzie to 200 zł brutto stawki. W oddziale konińskim w ostatnim czasie są spore zmiany personalne dużo ludzi odeszło lub zostali wysłani w delegację bez powrotu, na ich miejsce zatrudniono Ukraińców (ale nie na wszystkie miejsca). Na różnych portalach z ofertami pracy można znaleźć ogłoszenia z oddziału konińskiego natomiast warto przemyśleć czy się tu pakować. Będąc świeżo po szkole bez doświadczenia można przyjść nauczyć się pracy w zawodzie, natomiast jeśli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i chce zarabiać to raczej nie tu.

Kisiel

Odradzam . Stawki tylko dla pociotków , lekka prosta i mało odpowiedzialna robota również . A jak z zamówieniami krucho to cię na delegacje wyślą z której już nie wrócisz. Na początek stawka 2400 brutto to szczyt . Na więcej nie licz bo pracownicy z 10 letnim stażem mają mają 2800 brutto. Jak się zamówień chwilowo więcej brygadzista dostanie 1200 zł premii za który działa jak bat na szeregowego pracownika .

Kolejny Dyrektor i kolejne nieporozumienie, z dobrego zakładu niedługo nic nie zostanie, mało roboty i nie płacą, strach się odezwać

nick

daj spokój z tym szkoleniem i jak dostaniesz się na hale to cię przeszkolą :) ogólnie się pogorszyło i zarobków nie ma dobrych a roboty tez nie tak jak kiedyś

buffo

potwierdzam idzie na gorsze, bałagan i nic więcej, nowi ludzie kompletnie bez polotu, chaos i dezorganizacja

chopper

Teraz po zmianach personalnych to katastrofa. Zamówień brakuje i szykują się pewnie do zwolnień. Katowice celowo rozwalają zakład w Koninie. Trzeba się ewakuować.

bado

Na oddziale RDE Konin starszyzna kradnie kable i linke miedzianą. Sprzedają na złom a z młodymi nie chcą się dzielić........... przykre to jest.......

Duck

Nawet się tam nie pakuj. Bo to wielki błąd.(usunięte przez administratora)

kick

przeklejajcie wszędzie gdzie się da: linki są widoczne po kliknięciu "cytuj" http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-francuska-prasa-polscy-robotnicy-oszukiwani-w-finlandii,nId,420163 http://energetyka.wnp.pl/finski-zwiazek-zawodowy-pozwal-do-sadu-elektrobudowe-sa,149728_1_0_0.html http://www.hs.fi/politiikka/Puolalainen+s%C3%A4hk%C3%B6miehen+palkka+oli+159+euroa+tunnilta/a1305545325224 ^-_-^

Zostaw opinię o Elektrobudowa S.A. Oddział - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrobudowa S.A. Oddział