Elektrobudowa S.A. Oddział

Konin

Opinie o Elektrobudowa S.A. Oddział

pracownik od 4 lat

Generalnie jeśli zamierzasz zatrudnić się w tej firmie to pamiętaj, że to co wynegocjujesz na początku to masz, potem zapomnij o jakichkolwiek większych pieniądzach. Jedno co jest pozytywne to to że istnieje możliwość awansu. Ale awans nie oznacza większych pieniędzy, dostaniesz ładnie brzmiące w CV stanowisko, masę dodatkowych obowiązków i jak dobrze pójdzie to 200 zł brutto stawki. W oddziale konińskim w ostatnim czasie są spore zmiany personalne dużo ludzi odeszło lub zostali wysłani w delegację bez powrotu, na ich miejsce zatrudniono Ukraińców (ale nie na wszystkie miejsca). Na różnych portalach z ofertami pracy można znaleźć ogłoszenia z oddziału konińskiego natomiast warto przemyśleć czy się tu pakować. Będąc świeżo po szkole bez doświadczenia można przyjść nauczyć się pracy w zawodzie, natomiast jeśli ktoś ma rodzinę na utrzymaniu i chce zarabiać to raczej nie tu.

Kisiel

Odradzam . Stawki tylko dla pociotków , lekka prosta i mało odpowiedzialna robota również . A jak z zamówieniami krucho to cię na delegacje wyślą z której już nie wrócisz. Na początek stawka 2400 brutto to szczyt . Na więcej nie licz bo pracownicy z 10 letnim stażem mają mają 2800 brutto. Jak się zamówień chwilowo więcej brygadzista dostanie 1200 zł premii za który działa jak bat na szeregowego pracownika .

Kolejny Dyrektor i kolejne nieporozumienie, z dobrego zakładu niedługo nic nie zostanie, mało roboty i nie płacą, strach się odezwać

nick

daj spokój z tym szkoleniem i jak dostaniesz się na hale to cię przeszkolą :) ogólnie się pogorszyło i zarobków nie ma dobrych a roboty tez nie tak jak kiedyś

buffo

potwierdzam idzie na gorsze, bałagan i nic więcej, nowi ludzie kompletnie bez polotu, chaos i dezorganizacja

chopper

Teraz po zmianach personalnych to katastrofa. Zamówień brakuje i szykują się pewnie do zwolnień. Katowice celowo rozwalają zakład w Koninie. Trzeba się ewakuować.

bado

Na oddziale RDE Konin starszyzna kradnie kable i linke miedzianą. Sprzedają na złom a z młodymi nie chcą się dzielić........... przykre to jest.......

Duck

Nawet się tam nie pakuj. Bo to wielki błąd.(usunięte przez administratora)

kick

przeklejajcie wszędzie gdzie się da: linki są widoczne po kliknięciu "cytuj" http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-francuska-prasa-polscy-robotnicy-oszukiwani-w-finlandii,nId,420163 http://energetyka.wnp.pl/finski-zwiazek-zawodowy-pozwal-do-sadu-elektrobudowe-sa,149728_1_0_0.html http://www.hs.fi/politiikka/Puolalainen+s%C3%A4hk%C3%B6miehen+palkka+oli+159+euroa+tunnilta/a1305545325224 ^-_-^

Zostaw opinię o Elektrobudowa S.A. Oddział - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrobudowa S.A. Oddział