Opinie o Elektrobudowa S.A. Oddział w Konin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektrobudowa S.A. Oddział. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elektrobudowa S.A. Oddział o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrobudowa S.A. Oddział w Konin

Beret Nowy wpis

Siema, widziałem że jest ogłoszenie na spawacza tig,to jest w 3hali czy tam gdzie pontis był? trzeba umieć Perfect spawać czy do przyuczenia też wezmą?pracowałem tam kilka naście lat temu,w sumie to jedna z pierwszych prac gdzie zaczynałem,spawalem tam z ludźmi których już pewnie nie ma na tej ziemi,kto tam jest brygadzista, kiedyś hala była podzielona na dwóch,a kierownikiem kto został?czy pryl jeszcze jest?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Elektrobudowa S.A. Oddział odbywa się w siedzibie firmy?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Elektrobudowa S.A. Oddział?

Bob Nowy wpis

Osoby doświadczone zawodowo są za drodzy w utrzymaniu więc EB zatrudnia najgorszy (usunięte przez administratora). Generalnie biurowiec to inkubator inżynierów. Studenci przychodzą, zdobywają doświadczenie i odchodzą bo nie chcą zarabiać na poziomie pani na kasie w Lidlu

Czy w Elektrobudowa S.A. Oddział występują paczki/bony świąteczne?

Legolas

W zależności od sytuacji finansowej firmy, aktualnie na ma. Fundusz socjalny został zamrożony.

Środki z funduszu poszły na biezaca działalnośc firmy zgadnie z decyzja nierzadów spółek grupy Z. Ale kazdy tak zastraszony ze nikt sie nie upomni o swoje. Było gozej a pieniadze na swieta były. Jak to mowia młodzi żenua.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Elektrobudowa S.A. Oddział spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Konin
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Elektryk - praca Niemcy
Konin
Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Van-Chris Szadkowski Radosław
Frodo

Jedyną możliwa drogą na dostanie podwyżki jest złożenie wypowiedzenia, nawet 1200 zł... Ale cicho żeby koledzy się nie dowiedzieli.

Legolas

Szykują się grube zmiany personalne w drużynie zarządzającej firmą. Wiekowy dyrektor z godnością odchodzi na emeryturę. Dziękujemy za miłe lata współpracy Panie ProProkurencie.

Czy pracownicy Elektrobudowa S.A. Oddział mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Sofia

Nie ma czegoś takiego jak Elektrobudowa SA Oddział. Jest Elektrobudowa SA w upadłości.

Robson M

Nie polecam. Firma stosuje wypłatę bazową+premia 25%, premia jest tylko i wyłącznie fikcją z wydzielonej stawki podstawowej. Sumarycznie taką samą sa. Ostatnio premia nie była wypłacona, czyli wypłata pomniejszona o 25%. Ludzie dostali około 2000 tys zł.wyplaty. (usunięte przez administratora)

Justyna
@Robson M

to firma jednak działa? pytam, bo pisali o jakiejś upadłości i teraz nie wiem czy ktoś wkręcał czy Tobie się coś pomyliło? jeśli mieliby działać to ile osób zatrudniają?

@Justyna

Elektrobudowy S. A. już nie ma, ale ja tych samych fundamentach prosperuje Elektrobudowa z o. o. córka firmy Zarmen.

pytanie

pracuje tam jeszcze dyrektorka personalna?

Koniniak

Oj orzeszku felikx Modła się rozpadła Nie będziesz już głupim cwaniakiem z wielkich korpo

Lucek
@Koniniak

Dostaliscie wypłaty, jeżeli tak to ile obcieli ???

Nana

Rodzaj umowy ? Teraz to tylko wypowiedzenie

Lucek
@Nana

Jak się u zarmenów pracuje. Może dali parę groszy na zakupy?? Jestem ciekawy czy wypłatę zrobią. Nic tam ciekawego nie słychać. Wieści niosą że to bardziej pusta spółka niż nasza nieboszczka elektrobudowa. Żaden od nich tu się nie pokazuje. Boją się byśmy im mordy nie obili za to co zrobili elektrobudowie. Róbmy coś by ich wywalić przynajmniej z Konina

I co teraz?

Co teraz będzie jak ogłosili upadłość? Jakieś sugestie?

Pomocny
@I co teraz?

Sugeruje Ci szukać nowej roboty.

Koniniak

Orzeszku felikx dopóki firma istnieje naucz się Chociaż włączać maszynę bo na kierownika to się już nigdzie nie dostaniesz ???? Nie będziesz już wieszał głupot w laminatach z wyimaginowanym wyrobieniem FACHOWIEC MÓJ BOŻE

Modła królewska

Robert nie potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Robert

@modła królewska a skąd takie informacje, pracujesz tam?

Modła królewska

Dzień dobry chciałby się dowiedzieć jakie pieniądze można zarobić za operatoa cnc w Modle i czy to prawda że tym zakładem zażądzają ludzie bez jakichkolwiek kompetencji, bazujący i grzecznie słuchając się swoich brygadzistow notabene donosicieli którzy w zamian mają wywindowane stawki

Janusz

Ile zarabia elektryk w tej firmie ?

aaa
@Janusz

Elektryk z dziesięcioletnim stażem około 2000 na rękę, raczej bez szans na podwyżkę. Oddział w Konin. Elektromonter specjalista.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

najpierw okres próbny 3 miesiące , później przedłużenie na rok

Krystian

Czy szukają elektryków?

Tonik

Ja mogę spokojnie polecić pracę i nie jestem żadnym "pociotkiem" tylko dobrym pracownikiem a takich firma ceni!!

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrobudowa S.A. Oddział - Konin

• Jak się pracuje w Elektrobudowa S.A. Oddział?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrobudowa S.A. Oddział tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elektrobudowa S.A. Oddział?

Elektrobudowa S.A. Oddział