Opinie o Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k., a także Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.?

Aplikantka Nowy wpis
Kandydat

Po ilu miesiącach pracy w tej kancelarii aplikant może towarzyszyć mecenasom na rozprawach?

Pytanie Nowy wpis

Jakie narzędzia pracy zapewnia Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

A. Nowy wpis
@Pytanie

Po pierwsze kancelaria ma siedzibę w centrum Warszawy, więc można dojechać wszędzie taksówką, metrem, tramwajem, uberem, hulajnogą, więc pytanie służbowe auto jest trochę od czapki. To nie jest praca dla przedstawicieli handlowych potrzebujących sprzedawać towary na wsiach, tylko dla prawników w stolicy. Po drugie, w Warszawie są takie korki, że auto służowe byłoby karą. Po trzecie, w Warszawie jest około 40 tysięcy prawników, czyli 15 tysięcy radców, 5 tysięcy adwokatów, 20 tysięcy magistrów prawa bez uprawnień. Na takim rynku jak zapytasz w jakiejkolwiek kancelarii o takie rzeczy jak służbowe auto, to równie dobrze mógłbyś zapytać, czy będziesz mieć do dyspozycji prywatne jacuzzi i szofera :-)))

Anka

@X a szef chętnie daje rady czy wskazówki nowym pracownikom czy pozostawia ich samym sobie?

X
@Anka

Chętnie.

X

Mecenas Mazur - człowiek z klasą. Szef będący wzorem zarówno w życiu, jak i pracy. Takich prawników jest już jak na lekarstwo. Można się sporo nauczyć, ale tylko w wąskiej specjalizacji - kredytów pseudofrankowych. Trzeba to lubić. Wymagana ponadprzeciętna dokładność. Myślę, że to Kancelaria, z którą można wiązać swoją przyszłość na dłużej biorąc pod uwagę szefa. Jednak niektóre osoby z Zespołu są niereformowalne i powodują, że po pewnym czasie odechciewa Ci się tam pracować. Szkoda, że Mecenas M. ma tak mało czasu żeby przyjrzeć się temu bliżej. Jest też spora rzesza Zespołu, która jest fenomenalna i z którą praca to czysta przyjemność. Zarobki - w miarę OK, ale dużo zależy od tego jak silny jesteś w negocjacjach i jakie masz doświadczenie.

Agn

Wysłałam do nich papiery na próbę, później do nich zadzwoniłam i okazało się, że wywalili moje CV bo miałam jedną literówkę. Jedną, rozumiecie?? Najpierw się wkurzyłam, że szukają idealnych prawników których nie ma. A potem poleciłam ich matce i teraz prowadzą sprawę kredytu moich rodziców. Nie ma tego złego.

fami

Można dorobić trochę grosza jak się jest na studiach ale lepiej mają aplikanci bo robią fajniejsze i ambitniejsze rzeczy. Dla mnie ważne że w tydzień można nauczyć się więcej niż na roku wykładów :-P ale minusem jest że wymagają szybkiej nauki a nie każdy ma na to siły. Wspominam miło, a zresztą nie mogę tu źle wspominać bo by zlokalizowali i by pozwali :-P Właśnie patrzę na ostatni występ w TV i muszę pochwalić że Pan Mecenas coraz lepiej się prezentuje :-)))

Zostaw merytoryczną opinię o Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. - Warszawa

Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.
3.1/5 Na podstawie 43 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k.