Opinie o Fameg w Radomsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Fameg. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fameg o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fameg w Radomsko

Ja to ja

W jednym skrócie dobra rada. Z daleka od tych ludzi.

Byłypracownik

A jakie sa obiecanki w ofertach pracy wysokie wynagrodzenie i dodatki socjalne achacha cha bo sie zesikam ze smiechu a na swieta jako jedyny zaklad w Radomsku nie dal nawet grosza prezes zwial na narty . A pan Piotr siedzual i strugal glupa i mowil ze pieniadze beda . Ludzie nie dajcie sie nabrac to sa oszusci jak gorszych nie ma w okolicy

Była pracownica
@Byłypracownik

Święta prawda dodam jeszcze że (usunięte przez administratora) są jak mało kto!

Baletnica

A na deseczkowni co się dzieje wielki kierownik kamilek zaczął ludzi wywala. Tylko co zrobi jak wszystkich wyrzuci sam stanie na maszynach. Nic nie umie ino chodzi w czerwonych majtkach i udaje wielkiego kierownika. A o dzień dobry nie wspomnę że nie umie powiedzieć. Żarty jakieś.

Zuza
@Baletnica

Ale mamy kierowników i majstrów na zakładzie????coraz lepiej, uśmiać się moźna, ha, ha, ha, małpi cyrk ha, ha, ha.

Meduza5
@Zuza

Jacy właściciele to i tacy kierownicy i majstrowie no cóż czego oczekiwać heh!!

Robol

Liczą dobrze????akord-przecież nie dadzą zarobić za dużo, a ludziska takie głupie-zapitalają, biją się o robotę, a oni robią ich w butelke????????????????Po znajomości to się w soboty przychodzi, osiem godz. się poopitala, prąd ciągnie się dla paru osób. A na W-5 to majstrowa z brygadzistą ma swoich (usunięte przez administratora)i sobota leci-jedna, druga, trzecia i te same osoby zawsze kasę biją. Uczciwy i rzetelny pracownik nie ma szans na sobotę-klan (usunięte przez administratora) A niech płaci prezes????????????.

Haha
@Robol

Majstrowa z W5 w ogóle nie powinna być majstrowa,na niczym się nie zna,nie umie roboty rozplanować,chodzi tylko i wiatr robi a jak jest potrzebna to jej wiecznie nie ma

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Bolo

Mnie to najbardziej brakuje tych rogali swietojańskich.

Izaura

Witam raczej trzeba się zapytać Czy dostanie się wypłatę w styczniu bo niektórzy mają już puste portfele .

Zuzka
@Izaura

Okaże się, już 10????styczeń jutro.

Nowy pracownik

Czy dostanie sie urlop w lipcu????

Zuzka
@Nowy pracownik

Jak dotrwasz do lipca to napewno dostaniesz urlop.

Uprzejmy

Szymon z jak liczysz te akordy bo ludziach zawsze brakuje 200 300 zł mamy ta sama listę z akordami a wychodzi inna kwota

Stolarz
@Uprzejmy

Wyliczanie po znajomości

Jak
@Stolarz

Trzeba problem zgłosić do Piotra ze tak liczą. Dwie osoby robią to samo przez tyle samo dni a kasę mają różną kto liczy ten akord nie czaje tego

Adonis

Jaka ma być firma jak towarzycho nie odróżnia drzewa dębowego od bukowego (usunięte przez administratora) totalne achacha

Fach
@Adonis

Haha fachowcy!!!

Drozd
@Adonis

Zapytajcie gwiazdy od jakości to są specjalistki hehe,

Labamba
@Drozd

Tam każdy kto tylko spaceruje i udaje że coś robi to specjalista od czegoś

Produkcja

Wszyscy chcą strajkować a w rzeczywistości nikt się nawet nie odezwie o swoje pieniądze. Piotrus non stop chodzi po hali nikt go nie zatrzyma i nie zapyta się... Każdy sobie pod nosem pogada i na tym się skończy. Ludzie pracują tutaj po 20 lat a szanowny Pan Prezes ma to gdzieś że ludzie zarabiają najniższa krajowa i liczyli na te pieniądze. Ale Pan Prezes musiał za cos wyjechać na narty... A na papierze Panowie P... Są splukani. Tylko chodzą i patrzą komu dac naganę żeby zabrać nieszczesne premie. Było trochę tych właścicieli ale takiego dziadostwa, brudu i (usunięte przez administratora) tutaj nie było jak za szanownych (usunięte przez administratora).

@Produkcja

Ludzie z Famegu maja zero godnosci ludzkiej, gdyby kazali I'm za darmo robic_robiliby z usmiechem na twarzy.

Produkcja
@Robol

Dokładnie tak, każdy się boi o swoja (usunięte przez administratora) . Bardzo dobre stwierdzenie ... Bez godności

@Produkcja

W tym zakladzie nie da sie normalnie pracowac, nie ktorzy mistrzowie mysla, ze sa Bogami, ze I'm wszystko wolno, choc wcale sie nie nadaja na to stanowisko, (usunięte przez administratora) sie znaja na robocie, ale madrosci swoje pokazuja I gruba kase biora I zadreczaja ludzi, lizusy, dla kasy zrobia wszystko. Banda nierobow I udacznikow.

@Robol

Mistrzowie... Nie którzy maja po ok 25 lat i juz są mistrzami, nie znają się na niczym... Albo wyrzucają ludzi za zerwanie głupiego regulaminu... Albo chodzą i się śmieją z ludzi co pracują za marne pieniądze. Maja wszystko w du... Zarabiają po 5-6 tys i mówią ze pracują z patolo gia. Tak jak i pan prezes. Zenada

Robol

Ustalaja wlasne regulaminy, (usunięte przez administratora) czuja sie jak wlasciciele, a kierownictwo z W_5 to jest dopiero porazka, ze jeszcze produkcja idzie z tego odcinka to jakis cud, ale czekajmy konca, bo juz bliski jest.

W5
@Robol

Kierownictwo jest ustawiane pod Pana P. To jest zakład stolarski więc kierownikiem powinien być wykwalifikowany stolarz. Wszystkiego najlepszego dla każdego pracownika który tyra na to towarzystwo. Gdyby nie Wy wszystko by padło.

W11
@W5

Chciałaś napisać ze to firma mleczarska a nie stolarską hihi

@W5

Wykwalifikowanych kierownikow I mistrzow????????????tym obecnym_to bardzo daleko????????????do pelnienia takich funkcji, potrafia tylko ponizac starych wieloletnich pracownikow znajacych sie na robocie.

R. W.
@W5

Kierowników fachowców mieli to pozwalniali zostali pseudo fachowcy i lizusi Ci co spróbowali mieć inne zdanie to dziękuję do widzenia Tak więc powodzenia z de. lami się nie dyskutuje

Labamba

Po technologii drewna A na niczym się nie znają. Tu nie chodzi po czym jesteś, tu chodzi żeby znać się na robocie, ogarniać ja, i prowadzić ciągłość pracy. A zdarzają się sytuacje że chodzisz i szukasz zajęcia bo miszczu nie wie co teraz będzie robione, jak robione. No chyba Uczciwy Pracowniku nie wiesz co to znaczy być samodzielnym stolarzem i jaka ma się wiedzę na temat drewna. Pierwsze co panie i panowie to trzeba zamawiać drzewo z wyższej klasy A nie najgorsze. Wtedy nie będzie aż takich bubli. A nie później miszcze chodzą i się dziwią że tak to wygląda, że dlaczego popękane. A no popękane bo drzewo (usunięte przez administratora)

Robol

Nie ktorzy nie maja nic wspolnego z technologia drewna, bo maja ukonczone kierunki budowlane, metalowe, wiec metal nie wygina sie tak samo jak drewno????

Robol

Podobno upadlosc Famegu w styczniu?

Jprdl

Właściciele sknerzy, a prezes już na wczasach. A co z socjalnym się stało? Do czyjej kieszeni wpadło?

Wygiety

A jak tam premie?

Izaura

Popieram ale trzeba stanąć do strajku solidarnie a lizusy i dobrze zarabiający niech sobie siedzą cicho zobaczymy czy te osoby które nie zjednoczą się z pracownikami dadzą radę pracować i utrzymać zakład żeby funkcjonował.

Izaura

Święta prawda tak trzeba dać im popalić że zakład kupili to nie znaczy że mogą sobie robić z ludźmi (usunięte przez administratora)

Czas się otrząsnąć!!!

Strajk

To trzeba stanąć obok maszyny i nic nie robić. Proste!

Volt
@Strajk

Popieram w 100 %

Ilummi

Ludzie, oni nie czytają tych opini, ale za to Wy tak. Więc proponuję aby zakład stanął. Strajk, wszystkich nie mogą zwolnić. Prośbami się nic nie załatwi.

@Ilummi

Ale Wy ciemni jesteście Piotruś tam wie kogo wynagrodzić toz to w końcu jego doradcy i wspaniali kierownicy nadają się do pochwal i nagród a wami zajmie się ten pan od akordu właściwie to nie wiadomo do czego on się nadaje ale na takie zabytki kasa jest

Bob budowniczy
@Ilummi

Myślę że czytają . I powoli szlak ich trafia.. Piszcie coraz więcej, całą prawdę o tym zakładzie i ich właścicielu. Pamiętajmy że siła jest gdy jesteśmy wszyscy razem. Trzeba im to pokazać. Pozdro na święta.

@Bob budowniczy

Szlak to trafia pracowników. Na akordzie to już w ogóle.

Lejla
@Xantia

Ooo tak, premie dostali "wybrancy". A reszta zero urlopu i do roboty.

Izaura

Dlaczego nowy właściciel pan Piotr nie dał socjalnego pracownikom na święta? Przecież są ludzie którzy robią opłaty,kupują leki itd.I co im zostanie z tej marnej pensji na święta,nowy rok a gdzie do 10 stycznia z czego tak się nie rządzi!

@Izaura

Dopoki jest przyzwolenie ze strony pracowników na to, to sie tak rządzi. Wystarczy podjąć radykalne kroki i by im mina zrzedla. Ale do tego potrzeba odwagi cywilnej.

☓ X

Idą święta czas wybaczyć... Więc.. Wszystkiego naj najgorszego dla państwa P!!

Lejla
@☓ X

Dolaczam się wszystkiego co najgorsze dla tych s..

Izaura

Czy to prawda że Fameg ogłosił upadłość bo zakład zmienia właściciela

Laga
@Izaura

Również czekam na odpowiedź. Bo podobno takie słuchy chodzą po zakładzie

Bob budowniczy

Chyba czas najwyższy.

Obywatel
@Laga

Pewnie tak bo nawet na świętą nic nie dali

Aga Www

Ten zakład to jedna wielka obłuda i zaklamanie cwaniactwo. Babska odrazajace i okropne. Zarządzanie ludźmi zastraszaniem a majstrowie kierownicy robią co chca i śmieją się tylko bo co miesiąc gruba kasa jest. Ci co pracują już trochę to mają w d.. Ie bo są nie do ruszenia dno.

Bob
@Aga Www

Mam wrażenie że stary też już ma to w(usunięte przez administratora) Z ludźmi z tej fabryki nie da się nic zrobić. (usunięte przez administratora) Całe życie tylko narzekają. PRL bis.

Volt
@Bob

Tu rządzi teraz Pan Piotr. To jest dopiero nieporozumienie. Porażka totalna.

@Volt

Tak Piotruś i jego rządy co mu powiedzą to wszystko lyknie ale to jest tak jak się nie ma pojęcia. Menedżera brak a przepis na sukces prosty. No ale jak się jest c.. Em to bajo powodzonka

Bob
@Xantia

A co robi drugi synalek Andrzej, bo nigdzie go nie widzę . Chyba też udaje że coś robi. Niezła rodzinka.

@Bob

To powinna być jakaś selekcja co rok jak się ktoś do niczego nie nadaje to do zwolnienia i nie ważne czy ktoś pracuje rok czy 20 lat. Bo za obecność w pracy to w żadnej firmie nie płacą.no chyba że wspieramy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fameg - Radomsko

• Jak się pracuje w Fameg?

Zobacz opinie na temat firmy Fameg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fameg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fameg?

Kandydaci do pracy w Fameg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fameg
2.1/5 Na podstawie 150 ocen.
  • 11 Listopada 2
    97-500 Radomsko