Opinie o Rollmax w Wielka Słońca

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Rollmax. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Rollmax o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Opakowania, etykiety, folie, taśmy - produkcja palet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rollmax w Wielka Słońca

Demon Nowy wpis

Osaczona niech porobi huettingera to wyjdą jej głupoty z głowy .. ogólnie to upokorzenie w tej firmie jest na porządku dziennym , uciekać jak najdalej . Niesprawiedliwy przydział pracy , podział na lepszych i gorszych pracowników . Praca w straszliwym hałasie, kurzu i smrodzie

Weronika Nowy wpis

@Bamber a dlaczego Ukrainki mają większą stawkę od Polek? Od czego to zależy? Czy w Rollmax pracownicy są różnie traktowani? To ważne dla kobiet, które planowały podjąć pracę w tym miejscu.

Weronika Nowy wpis

@Bamber a czy przypadkiem 10 zł to nie jest najniższa krajowa w tym momencie? Firma Rollmax jaką stawkę brutto podała na umowie? To ważne, bo nie mogą być niższe stawki niż ustanowione prawnie.

Bamber Nowy wpis
@Weronika

2000 zł brutto , co kogo obchodzi stawka godzinowa , ważne że zapier...ją . Ukrainki mają 10 zł , Polki nie

Weronika

@Spokojny i co z Twoją wypłatą? Dostałeś ją w końcu czy nadal jej nie dostałeś Walcz o swoje pieniądze. A co wpływało na tą złą atmosferę? Możesz powiedzieć osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Rollmaxie? A i czy możesz powiedzieć użytkownikowi @Alicja ile zarabiają kobiety?

Bamber
@Weronika

Nie mają nawet 10 zł. Zastanów się czy chcesz w ten cyrk iść , dwie baby tworzą tą podła atmosfere . A i A , będziesz wysmiewana , obserwowana i będą na Ciebie odnosić a nawet kłamać . .

Firma Rollmax poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Alicja

Czy kobiety mają chociaż 10 zł na godzinę ? Jaka stawka za nadgodziny ?

Weronika

@Żenada czy próbowałaś rozmawiać z pracodawcą na temat nieterminowości wypłat? Ewentualnie ktoś próbował to gdzieś zgłaszać? Czy wiecie czym może być spowodowana ta sytuacja w firmie Rollmax? Każda informacja będzie pomocna.

Spokojny
@Weronika

Pracowałem w tej firmie dwa miesiące, tak podłej atmosfery nie widzialem nigdzie jak żyję. Pytałem Pańa Grzegorza to chyba właściciel taki tęgi dlaczego nie dostaję wypłaty w terminie i wiesz co powiedział. Jak nie chce ci sie pracować to do widzenia. Raczej wydarł się. Ale samochodzik nowy to fajnie kupić. Na odchodnym dostał wiąchę i tyle.

demon
@Weronika

lekceważeniem pracowników. tylko i wyłącznie , sam stres w tej firmie , nikomu nie polecam

demon
@Spokojny

nic dodać , nic ująć .. tak niestety w Rollmaxie jest i nic się nie zmienia.

Żenada

Wypłatę na czas by dali a nie kupują auta sobie nowe , od tej firmy jak najdalej ,nawet rozmawiać nie można , dwie zołzy A & A latają i donoszą na wszystkich jakby same idealne były .

Szczery

firma krzak , to co się tam wyrabia to się do telewizji nadaje! chamstwo i wyzysk! wypłata jeszcze nigdy na czas nie była ! za nadgodziny nie płacą a, szkoleń nie ma , najlepiej jak wiesz wszystko od początku bo debila z Ciebie zrobią

Weronika

Czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Stach

Olek ... Ma chłopak dobry gust. faktycznie fajne dziewczyny . a firma spoko .

on

Nie jest tak źle. Raczej rodzinna atmosfera , praca przyjemna , osoba wypowiadająca się powyżej nieco dramatyzuje . Polecam tego pracodawcę

Max

Są dwie fajne czarnulki Patrycja i Dorota ale wokół nich kręci się wyżej wspomniany Olek ...

lol
@Max

a ktoś nie ma się czym zająć tylko pierdoły wypisuje...może by tak pani na prasie popracowała a nie w godz pracy internetem się bawi

Szyszka
@Max

Heh dobre ten co to napisał to niech się weźmie do roboty

dsfsdgdfg
@Max

Pewnie napisała to osoba która nie ma co robić tylko zajmuje się kogoś życiem i tylko siedzi z (usunięte przez administratora) na krześle. Najwidoczniej dziewczyna ma dużo kompleksów i jest zazdrosna że chłopak za nią nie lata i dlatego pisze o innych. Mogłaś sobie darować pisać ich imiona na formu gdzie każdy to czyta. Fałszywość pewnie jest tam na porządku dziennym. :)

Bamber
@dsfsdgdfg

Ta firma to wykańczalnia , stare wyjadaczki A &A myślą że mogą wszystkich sprawdzać i zgnębić .. te osoby nie powinny pracować z ludźmi. Polecam kopalnie węgla tym paniom lub kamieniołomy. Ewentualnie psychiatrę.

uakao

Hej, wiecie jakich ofert pracy można się teraz spodziewać? W końcu dbają ot o, żeby zadbać o stabilne zatrudnienie, zwłaszcza, że umowa jest w pełni respektowana. Warunki finansowe są całkiem niezłe i tak

@uakao

Jasne , praca po 12 godz dziennie a umowa na najnizszą krajową , zadnych dodatkow za nadgodziny. SUPER OFERTA buahaha

Pan K

Pracowałem w oddziale mysłowice Nefab Rollmax jakoś tak... Ogólnie praca była w porządku, defakto pracowało się od tej 7 do 17, kierownik straszny pracohol, jest w moim wieku 24 badz 25 teraz, pokłóciłem się troszkę z nim i dał mi wypowiedzenie w piatek, nie mam nic mu tam za złe. Powiem tylko tyle że praca w Rollmax w oddziele mysłowice jest w porządku, tylko spóźnianie się z wypłatami tak mnie raziło tam że przy kłótni z kierownikiem powiedziałem żeby mi dał wypowiedzenie no... i ... mi dał :) Wróciłbym z chęcią do tej firmy popracować na dłużej niż byłem, jednak cóż skoro wypłat nie ma na czas to znaczy że firma nie ma płynności a to oznacza że któregoś dnia można już w ogóle wypłaty nie zobaczyć.

mlody

tak tylko oni by chcieli zebys wszystko odrazu potrafil robic jak chce kierownik

jopek

robią tam fajne dwie laseczki .Do pracy da sie przyzwyczaić .Atmosfera nie jest zła. Nie spotkałem sie żeby ktoś mnie tam traktował jak śmiecia.

Konik

A czy ktoś będąc właścicielem zakładu pracy będzie trzymał osoby które nie wyrabiają normy bo ja bym takiej osoby nie trzymał

sidiuss
@Konik

Tu nie chodzi o normy (wyrabianie ich)bo to praca NIE na akord.........

mlody

cały czas przyjmują i zwalniają jak niejesteś produktywny

sidiuss
@mlody

Zaczynają prace panowie z Ukrainy, nic dziwnego ludzie z okolic to same żadzaki.

mlody

presja czasu to pojecie wzgledne. szefostwo nabierze zlecen niemyslac o tym czy da rade sie wyrobic w terminach. a pracownicy musza pozniej zapierdalac zeby zdazyc.na produkcji jest to samo . pozdro dla tych co pracuja

Sidiuss
@mlody

Chodzi o szybkość działania.

@Sidiuss

szybkość działania swoją drogą a BHP swoją drogą

Sidiuss

W tartaku to nie plac zabaw,praca dla mocnych psychicznie. I ludzi potrafiących działać pod presja czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Rollmax - Wielka Słońca

Rollmax
2.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Jasna 2
    83-120 Wielka Słońca