Opinie o EXWOOD POLSKA SP. Z O.O. w Tczew

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy EXWOOD POLSKA SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EXWOOD POLSKA SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EXWOOD POLSKA SP. Z O.O. w Tczew

Najlepszy jest ten co ciągle pisze że wiszą mu 10 tys euro sam (usunięte przez administratora) swoich pracowników zwodzenie z umowami proszę podpisać umowę w 2 egzemplarzach i żadnego nieoddaje bo jego ex jest księgowa a teraz ma zajęcia na studiach hahahahaha itp itd Jego firma miała taką opinię na goworku że ze względu na prośbę właściciela została całkowicie usunięta z go worka proszę napisać do nich dlaczego niema hahahahaha .wszyscy kierowcy pisali o oszustwach a pan który niedostal wypłaconych od niego pieniędzy o inicjałach S.W pisał o swojej sytuacji w tej firmie to jawnie został ułożony od elimenciazy i że inicjały są idealne do służby więziennej .Typowa (usunięte przez administratora) zakłamani mecenasi jego i w dodatku księgowa po studniach niema czasu oddać kopi umowy i jeździsz u niego na zleceniach auta złomy zaniedbane za wszystko cię obciąża żeby jak najmniej płacić .wysłał kolegę za granicę w trasę zabrakło kasy na paliwo a wielki szef co wygląda jak by z lumpeksu wyskoczył imprezował na %%%%% i Bóg wie jeszcze z czym nieintersuje mnie to radź sobie na drugi dzień dzwoni kierowca i mówi że wraca do domu i zostawia auto a on do niego widziałeś umowę co podpisałeś za porzucenie auta znowu swoim mecenasem opowiada (usunięte przez administratora) ma przpity gość z panią księgowa hahahahah a pisze te swoje historyjki na temat powyższej firmy a swoją firmę spakował i uciekł z goworku

Dron

Najbardziej denerwują tu takie osoby które straciły pieniądze przez Exwood a potem wystawiają opinie które są tak naprawdę hejtem. Proszę takie sprawy rozwiązywać droga sądowa a nie hejtowac tutaj. Exwood to nie pierwsza firma która w taki sposób skończyła działalność

?? Nowy wpis
@Dron

trzeba rozróżnić HEJT pd pisama prawdyiwzch informacji - hejtem będzie napisane, że firma jest beznadziejna i nie warta uwagi, faktem jest, że spółka nie płaci za faktury.

Ciekawy

Po co od razu snuć takie teorie spiskowe??

Ktoś Nowy wpis
@Ciekawy

Teorie spiskowe-jasne. To się przekonamy.

Bravo Nowy wpis

Dzięki za wiadomość.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie EXWOOD POLSKA SP. Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
dudek

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy.

M.K.

Przepraszam. Przejęzyczyłam się. Przesiadywałam przy biurku.

M.K.

Często przesiadywałam u Krzyśka pod biurkiem i widać było, że jest zadowolony ale to, że On zbankrutuje firmę to nie pomyślałabym. Szkoda bo miała dostać awans.

grzegorz

Firma Exwood nie działa. Jest tylko Submet, gdzie jest zatrudniony klub wzajemnej adoracji. Np. gruby Tomasz, który myśli, że jest Bogiem a nie potrafi skoordynować wyjazdów do Norwegii, którą organizuje Submet. Tzw. firma krzak. (usunięte przez administratora)

midas

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

Wiktoria

Nie znalazłam żadnych aktualnie prowadzonych rekrutacji w EXWOOD POLSKA. Czy wiecie coś na ten temat? Czy osoby zainteresowane pracą w tej firmie mogą decydować się na aplikowanie spontaniczne? Jak pracodawca patrzy na takie aplikacje? A może wśród Was jest osoba, która była w ostatnim czasie na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie? Jeżeli tak, to zachęcam do pozostawienia swoich uwag dotyczących jej przebiegu.

Marian

Rzaz to mitoman .

Wiktoria

@Gladiator, na czym polegała Twoja współpraca z EXWOOD POLSKA? Rozumiem, że czekasz na zapłacenie zaległych faktur? Jak długo trwa już to oczekiwanie? Czy masz stały kontakt z tą firmą? Ze względu na innych użytkowników forum Twoja wypowiedź będzie bardzo ważna.

@Wiktoria

W firmie siedzi komornik, zajął wszystko, naciągając wiele firm którym są winni dużą kasę np. nam dużo ponad 100.000 a udziałowcy spokojnie działają w spółce EXWOOD sp. z o.o pod tym samym adresem NIP 5932304652. Powiązania kapitałowe proponuję prześledzić w KRS ta lektura na pewno da dużo do myślenia i sporo wyjaśnia.

Humanhybrid

Dni pseudo-prezesa są policzone. Da drapaka do UK. Tylko tam jest nadzieja dla niego.......

ktos

pseudo prezes daej dziala bardzo czesto pokazuje sie w Raciaskim Mlynie i dalej spolka dziala bo upadlosc zostala oddalona co za burak oszust i tyle

Gladiator

Były Prezes, powtarzam BYŁY Krzychu na pewno ściemnia :) Zresztą to żadna nowość- to Jego styl :) Czekam na zapłacenie faktur.

Tomasz

Konkurencja chce zaszkodzić? O czym wy piszecie??

Pracownicy

Witam. My pracownic zostaliśmy oszukani i nie dostaliśmy wypłaty . Bo prezes ogłosił bankructwo. Czyli nikt z was nie otrzyma żadnych pieniędzy od exwood POLSKA s.p z.o.o.

Marcin przewoznik
@Pracownicy

koledzy pracownicy jeszcze nic nie oglosil tylko wam tak gada bo w KRS nie widnieje jako spolka zgloszona o upadloscnie dajcie sie walczcie o swoja kase pozdrawiam

kolega
@Pracownicy

najwazniejsze ze prezes jezdzi nowym pasatem a lizing ma z czego placic zenada oszust i tyle

sprawa w sadzie zero odzewu nie polecam nikomu takie j firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!

witam szukam firm transportowych ktore zostaly oszukane przez exwood do zgloszenia sprawy na policje o oszustwo w pozwie zbiorowym mi powiedziano ze firma nie robi transportow a co sie okazuje dalej jezdza i praktykuja ta metode jesli sa chetni przewoznicy aby temat zalatwic to prosze o kontakt na FB na priv pozdrawiam firma GOSKA Marcin Freitag

dostawca

Niestety nas również potraktowali nieuczciwie. Ponad 4 miesiące temu dostali od nas towar i do dzisiaj o pieniądzach możemy pomarzyć. Płatnościami zajmuje się tylko "prezes" który nie odbiera nawet telefonów. Pozostaje tylko windykacja. Przestrzegam potencjalnych kontrahentów.

Zostaw merytoryczną opinię o EXWOOD POLSKA SP. Z O.O. - Tczew

• Jak się pracuje w EXWOOD POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy EXWOOD POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

EXWOOD POLSKA SP. Z O.O.
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Jagiellońska 55
    83-110 Tczew