Opinie o Centrum Odszkodowań DRB w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Odszkodowań DRB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Odszkodowań DRB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Odszkodowań DRB w Legnica

Mirka

Czy pracuje jeszcze Leszek taki w okolicach Głogowa działał bo zgubiłem wizytówkę?

ANTEK

I CO TU TAKA CISZA?

byly agent
@ANTEK

Firma bez agentów i dlatego cisza

antek
@byly agent

a przecież tak tam było cały czas dobrze ? a ktoś jeszcze w DRB pracuję?

ArkadioMorales

Jedna z nielicznych firm którym ilość komentarzy na portalu maleje ;)

tomek
@ArkadioMorales

to chyba znaczy że jest tak tam dobrze

Wrzód
@tomek

Tak dobrze, że usuwają pozytywne komentarze ;)

anka
@Wrzód

nie rozumie jak to usuwają pozytywne komentarze ?

popłakałem sie
@ArkadioMorales

A ty je wszystkie liczysz, bo masz takie hobby, nie? ;-DDDDDDD

zButaWjezdzam
@popłakałem sie

Popłaczesz się ... 6:01 jak przyjdą ...

Hubert

Portal GoWork służy do wpisywania opinii na temat firmy ! Ludzie - ogarnijcie się ! Jeśli ktoś ma pretensje do agentów lub pytacie się gdzie teraz kto pracuje, czy Wy rozumiecie ten portal ? Skończcie wypisywanie bzdur i zajmijcie się pracą .

Wojcek
@Hubert

Pełna zgoda

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Centrum Odszkodowań DRB? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
KASKA

proszę o uczciwą odpowiedz jak jest naprawdę w DRB?

pracuś
@KASKA

Wyczuwam likwidację firmy i to w ekspresowym tempie

przygłup
@KASKA

Wspaniale ;D

adrian

naprawdę DRB w likwidacji? Przecież tam się wszyscy chwalą jak tam jest super

adrian

a to sprawdzona wiadomość ?już pewnie maja nową firmę pod inną nazwą i nadal będą zarabiać kokosy

Bartek

(usunięte przez administratora)na radnego Starachowic , super teraz będziesz miał prace

Michał Wałbrzych

Poznałem i nie polecam.(usunięte przez administratora)

Raser

Wojtku rozwiń.

Stefan

Spodziewaj się niespodziewanego Mariusz K .

tamara

departament odszkodowań coś może słyszeliście czy to jakaś inna firma czy to samo co DRB?

Lider
@tamara

Sprawdź KRS to się dowiesz ;)

Grzegorz

Co to jest ta Terra ?

(usunięte przez administratora) pracuje teraz w Lidlu ? W mieście takie plotki krążą

Sławek

A co się stało z (usunięte przez administratora)? Startuje teraz w wyborach ? Takie plotki słyszałem w mieście

Michał K
@Sławek

Hehe, Michał ma się dobrze, złe plotki słyszałeś.

Michał K
@Sławek

Hehe, Michał ma się dobrze,a Ty Sławku najwyraźniej źle słyszałeś,pozdro.

tomek

czy w DRB w Katowicach nie wiem na jakim stanowisku pracuje jakaś Justyna?

Odradzam każdemu kto chce skorzystać z usług drb. Paczątek jak każda inna ubezpieczalnia obiecanki ile to kasy się dostanie że będą walczyć że sprawa jest jasna po potrąceniu za skutkim śmiertelnym i ucieczce sprawcy Po umorzeniu drb rezygnuje z dalszej walki nie czekając na wyrok końcowy Odradzam jeszcze raz odradzam

Konrad

Polecam !

Kris Świdnica

Co tu się dzieje ? to są opinie o firmie a nie o agentach. Jeśli macie problem do Pana Mariusza K to piszcie mu na priv - wtedy Wam wszystko wytłumaczy. Może faktycznie pracuje gdzieś indziej, więc po co tutaj o tym pisać. Ja sobie do niego napiszę bo kiedyś miałem okazje go poznać i nie wiedziałem, że takie złe opinie są o tej osobie.

Latający Baron

Podpisujesz się Monika a piszesz ze „miałeś” spotkanie. Chyba Ty jesteś fałszywy/ fałszywa.

@Latający Baron

Może wkradł się błąd w pisowni, tak czy siak nie polecam Pana (usunięte przez administratora) Bronił firmy bardzo mocno, a teraz ponoć robi inne biznesy

Dbamy o konkretną i jasną komunikację, więc do każdego agenta, którego zmiana dotyczy, zostało skierowane indywidualne oficjalne pismo ze wszystkimi informacjami, o jego indywidualnej sytuacji. Ze względu na poufność informacji i dbając o dobro naszych współpracowników nie będziemy omawiać konkretnych przypadków ani szczegółów umów publicznie. Zapewniamy, że Nasza Firma działa zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, a proces wewnętrznych zmian, który przeprowadzamy jest starannie przygotowany i każdy agent jest indywidualnie o tym fakcie informowany. Pozostajemy do pełnej dyspozycji osób, których faktycznie zmiana dotyczy i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem 544 14 14 14. Z poważaniem, Zespół Centrum Odszkodowań DRB

Firma zawczasu zlikwidowala wszystkie grupy na Fejsie, na ktorych agenci moglib wymieniac sie informacjami. Mailowo tez zadnych informacji nie było. Komunikacja żenująca.

Mateusz Superson
@anonymous

Ja dużo mówiłem a teraz jestem w dołku, lepiej robić to co chcesz robić, hejt nic nie da

Prawdziwy Mateusz Superson !!
@Mateusz Superson

Hehee czemu jakiś kretyn podpisuje się moim nazwiskiem na forum to nie wiem. Proszę nie łączyć mnie z tym całym chlewem, jest mi cudownie będąc daleko od tego wszystkiego na 3 literki, a jak ktoś mnie zna to wie ze nie zwykłem przepraszać ;) Ale życzę wszystkim na tym forum samych sukcesów, pogody ducha u uśmiechu na twarzy ;) spodziewajcie się niespodziewanego :) ale proszę się ode mnie odstosunkować :*

Jeszcze prawdziwszy Mateusz S.
@Prawdziwy Mateusz Superson !!

Nie wiem czemu "Prawdziwy Mateusz Superson" się podemnie podszywa! Natychmiast skończ z tym procederem oszuście! xD

były agent

Jaką firmę teraz poleca?Napisz coś więcej .

Michał Wałbrzych

Czy Mariusz K dalej pracuje w DRB ? bo z tego co wiem robi inne rzeczy. Nie ufajcie temu Panu

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Odszkodowań DRB - Legnica

• Jak się pracuje w Centrum Odszkodowań DRB?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Odszkodowań DRB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Odszkodowań DRB?

Centrum Odszkodowań DRB
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Centrum Odszkodowań DRB