Kawiks

Opinie o Kawiks

Barbara

Barbara

Witam, w dniu dzisiejszym dokonałam zakupów w sklepie patronackim "Kawiks" w Łodzi ul. Rydla. Kupiłam m/innymi skręcony już brzuch, miał być tradycyjny wieprzowy, niestety po wrzuceniu na patelnię smród niesamowity, zapach łudząco przypominający zapach, smak baraniny. Sądziłam że dodając cebulę, przyprawy zabije ten zapach, niestety cała moja potrawa poszła na zmarnowanie, a miał to być niedzielny obiad. Ostrzegam przed zakupami w sklepach pod patronatem "KAWIKS".

Zet22

Panie pracujace na Kurczakach są BARDZO nie przyjemne. (usunięte przez administratora) na wagach, sprzedają stare wędliny I mięsa,śmierdzące.Aż strach kupowac.,żeby sie nie otruc.Kawiks powinien zwolnić takich pracowników. A sanepid powinien być co tydzień w tym sklepie. (usunięte przez administratora) Jestem klijentem,I już więcej nie przyjde do tego sklepu.

Drogi szefie Czy mozemy liczyc na srodki dezynfekujace,rekawiczki,oraz jakies zabezpieczenia, my rowniez jestesmy ludzmi i tez sie boimy o siebi o nasze dzieci. A nasza firma kompletnie nie robi nic w kierunki ochrony swoich pracownikow. Pragne podkreslic ze jest epidemia my sie boimy a jednak przychodzimy do pracy. Moze warto to docenic. Bo jak zachorujemy kto bedzie pracowac?? Warto pomyslec o skróceniu godzin pracy. Szefie nie tylko pieniadze sie licza . Licza sie ludzie bo to my jestesmy na pieewszej lini zarażenia sie wirusem. Pomysl o nas

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kawiks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Ula

To klijenci też muszą nasic maseczki i to koniecznie!!!!

Paulina
@Ula

Ula, pracujesz w Kawiksie? Szukają teraz sprzedawczyni w Łodzi. Wiesz, w której lokalizacji? Bo nie wiem czy będę w stanie dojeżdżać codziennie.

Basia

Racja rękawiczki i maseczki powinny nosić ekspedientki i dezynfekcja rąk powinna być co godzina... Ludzie nie dajcie się zwariować. Nie długo oddychać nie będzie wolno siedźmy w domu nie róbmy zakupów

andzis

masakra , sklep z PRL -u , Panie bez rękawiczek kroją mięso na brudnym blacie

Klient
@andzis

Tak jest wszędzie nie tylko tam ten sklep nie jest odosobniony brak rękawiczek jest problemem wręcz globalnym panie powinny mieć rękawiczki i jeszcze maseczki na ustach w dzisiejszych czasach

Jan

Dnia 25 -01-2020 wszedłem do sklepu na ul. Zakładowej 50 zapoznać sie z ofertą,. Natrafiłem na ekspedientkę szczupła wysoką. Na początku wydawała sie miła i zaproponowała bigos zapewniając że to specjał firmowy i co dziennie sprzedają wszystko. Zgodziłem sie i poprosiłem o zapakowanie 0,5 kg. Niestety pani zważyła 1 kg. Powiedziałem że nie mam takiej gotówki 20 zł przy sobie i mogę zapłacić kartą. Więc Pani powiedziała ze mogę zapłacić kartą ( w domyśle nie otrzymałem tyle ile chciałem czyli ,05 kg myślałem że taka mała ilość jak będzie dobry to jeszcze przyjdę w końcu pani tak zachwalała jakość bigosu a jak będzie kiepski to nie będzie mi szkoda wydanych pieniędzy) Niestety po dojechaniu do domu i spróbowaniu okazało sie że to nie bigos (na pewno nie taki dobry jak domowy) tylko jest to bigos z jakiś resztek a kapusty to tam było niewiele. Poza tym jakieś resztki kotletów i całe kawały tłustego boczki i skór z kurczaka. Ciekawy jestem czy pani ekspedientka w ogóle to spróbowała. Nie dość ze jakieś słone to jakieś dziwne przyprawy. Pytanie czy jest to przygotowywane w sklepie czy w zakładzie? Jeśli coś takiego jest sprzedawane to pytanie co z pozostałymi produktami czy również są przerabiane z dziwnych rzeczy. Nie polecam tego sklepu i tej Pani ekspedientki racji tego, że mimo zapewnienia że jest to super bigos zważyła więcej niż chciałem nie chciałem być nie uprzejmy i wiozłem więcej ale jak widać nie wyszło mi to na dobre. Wyszedłem ze sklepu w poczuciu że zostałem naciągnięty i to sie potwierdziło.

J 23
@Jan

Mógł Pan odmówić i powiedzieć że jest za dużo, i chce mniej tego bigosu. Obsługa jest bardzo miła. Szczególnie ta pani

J23
@Jan

Skoro pan nie chciał tego bigosu mógł Pan odmówić i powiedzieć że jest za dużo.

Jan

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kawiks?

Oczywiście jak najbardziej. Aplikuj wszystkiego nauczą..

Janusz

Przez wiele lat robię zakupy w różnych sklepach Kawiks i jestem bardzo zadowolony z jakości produktów. W dniu wczorajszym (04.01.2020) przejeżdżałem przez Łódź i wstąpiłem na zakupy do sklepu Kawiks mieszczącego się przy ulicy Wróblewskiego w Kauflandzie. Spotkałem się tam z niebywałą sytuacją, która mnie bardzo zaskoczyła i wywołała u mnie wielki szok. Nigdy dotąd nie spotkałem się z tak nieprofesjonalną i opryskliwą obsługą. Obsługująca Pani używała następujących sformułowań: "Co podać", "Chyba dobre", "Nie wiem", "Może tak", "Może nie" - był to bardzo kreatywny sprzedawca. Następnym zastrzeżeniem jest to iż towar jest ważony z dużym arkuszem papieru za który płacę w cenie wędliny. Największym zaskoczeniem była dla mnie cena kabanosów z kminkiem, które Pani policzyła po 39,90 zł za 1 kg. Kupując w innym sklepie zawsze płaciłem po 36,90 zł za 1 kg. Przypuszczam że ceny niektórych produktów są zawyżane i klienci są notorycznie oszukiwani w tym sklepie. OMIJAJCIE TEN SKLEP szerokim łukiem, a jak już coś kupicie to dokładnie sprawdzajcie ceny na paragonie. TOTALNA PORAŻKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Klientka

Ma Pan rację ceny są zawyzane na sklepach wiele razy się z tym spotkałam bo często robię zakupy na rynku baluckim przy ulicy dolnej ceglanej w kawiksie i notorycznie ceny są inne jak na innych sklepach wiele razy zwracałam Panią ekspedientka uwagę lecz ciągle te same odpowiedzi takie są ceny my ich nie ustalamy tylko szef a pozniej się dziwić że ludzi nie ma. Wkoncu zgłoszę to do odpowiednich służb które się tym zajmą jak nikt nie potrafi że panie które sprzedaja robią co chcą i notorycznie okradaja klientów może się wkoncu tym ktoś zainteresuje.

Darek

Widzę ze jest problem między szefostwem a pracownikami.. z czego to wynika?

@Darek

Z podejścia dyrektora do pracownika

Parzystokopytny

Polecam sklep KAWIKS przy Zakładowej 50 w Łodzi !! Przesympatyczna obsługa, podejście do klienta po prostu ludzkie. Panie sprzedawczynie bardzo pomocne, nie grymaszą gdy klient się długo zastanawia, potrafią poprawić humor rozmową. Zawsze miło tam wracam...

Lola

Ludzie nie kupujcie tak bo sprzedają stare mięso miała wszystko i stare mięsa zamaczaja i za godzinę sprzedają A roladki robią z odpadów z wędlin:)tak się dzieje na zachodniej 67 lodz tam powinien być sanepid codziennie

Były pracownik.
@Lola

To prawda szczera prawda cały czss zmieniają się pracownicy nikt nie chce tam pracować. Pani kierowniczka tego sklepu myśli że wszystkie rozumy pozjadala a tak naprawdę nic nie wie i nic nie umie nawet nie potrafi sklepu poprowadzić dobrze. Sklep upadnie. Czy naprawdę szef Karol nie widzi tego albo nie chce widzieć że panie dyrektorki i mianowane przez nie kierowniczka prowadzą do upadłości sklepów. Szef się obudzi dopiero wtedy jak będzie za późno i będzie musiał zamknąć sklepy.

Aleksandra1978

Witam. Od dawna robię zakupy w sklepie Kawiks przy ul. Zachodniej. Fajnie że firma zatrudnia miłe i pomocne ekspedientki. Byłam w miniony piątek i zauważyłam dwie nowe osoby które są bardzo sympatyczne i miło podchodzą do klienta. Szkoda że nie widzę Pani Kierownik tego sklepu bo też lubiłam u niej robić zakupy. Firma zamiast przenosić pomocne osoby powinna pomyśleć nad zmianą jednej z Pań u której nie zrobię zakupów, nie wiem jak ma na imię ale jest niska i tęga. Ale sklep jest super. Polecam

Lola

Przyjmują ludzi na czas próbny później bez podstawy zwalniają A zwłaszcza jest bardzo chamska Pani karolina masakra jest ta osoba oraz Kasia kierowniczka na zachodniej w łodzi porostu żenada ludzie są

Miron

Firma ma dobre opinie, jest dobrym pracodawcą więc polecam!!

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Kawiks?

Premia uznaniowa Podstawa plus plan sprzedaży na osobe plus Target. Najlepiej będzie jak porozmawiasz z Dyrektorem regionalnym.

Zostaw merytoryczną opinię o Kawiks - Łódź

• Jak się pracuje w Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kawiks?

Kawiks