Kawiks

Opinie o Kawiks

witam panie dyrektorze i szefie czemu nic nie robicie z p.Wolska tyle skarg a ona wciaz bezkarna i dalej poniza ludzi i robi co chce czy my mamy to rozwiazac same i spotkac sie w sadzie pracy naprawde my potrafimy pracowac bez niej i to duzo lepiej i wydajniej nie jest pomocna w niczym

@pracownik

Też tak uważam to nie jest dyrektor tylko ........ poprostu brak słów,zero kultury osobistej tylko panią dyrektor nagrać jak się zachowuje wobec pracowników i do sądu pracy iść i wytoczyć sprawę o mobbing.

@pracownik

PRACOWNIK Jak byś trzymał się poleceń pani Wolskiej i słuchał co mówe to by nie było krzyku .Widocznie nie jesteś dobry w tym co robisz i wkurzasz p.Wolską nawet ona ma granice wytrzymałości .

Mocna

PRACOWNIK P.Wolska wykonuje swoją pracę i jest nawet leprzym człowiekiem od ciebie.Widocznie jesteś tępa strzała skoro posówasz się do tak prostackich komenterzy .

@Mocna

Jakich poleceń? Pani Wolska tylko potrafi krzyczeć,uwłacza słownie ludziom tj; ty idiotko,debilko a poza tym zajmuje się życiem prywatnym pracowników tzn; plotami i dezorganizuje pracę na sklepach wprowadzając nerwy. Uważam że do stanowiska dyrektora nie pasuje powinna pracować jako przekupa na rynku.

Rrrrrrr
@Mocna

Chyba się w głowę uderzyła... Pani Wolska nie potrafi rozmawiać... Dobre masz z nią układy.... Ona wszystko załatwia przez osoby trzecie albo drze gebe

Justyna

Szukam pracy i zastanawiam sie na zaryzykowanie w kawiksie jakie sa wasze opinie na temat tej firmy chodzi mi o Łódz

@Justyna

Broń Boże masakra

@Tomi pracowałeś tutaj? Mógłbyś napisać coś więcej na temat atmosfery panującej w pracy? Byłeś zadowolony z warunków płacowych proponowanych przez Kawiks? Każda szczera opinia bardzo pomaga przyszłym pracownikom.

@Marcin

Praca w Kawiks nie jest zła, ale wypieprzyc kierowniczka które nękają pracowników

Witam właścicieli i pana dyrektora. Czy moglibyście w jakiś sposób wpłynąć na panią dyrektor Wolska aby przestała wręcz wrzeszczeć na ludzi a w dodatku im uwłacza.Wyzywa pracowników od (usunięte przez administratora) itp; określenia. Zachowanie pani dyrektor nie motywuje ludzi do pracy wręcz ich zniechęca .

Hmmm

Walentyna też tak robi A oni mają to gdzieś,gratulacje dla firmy niedługo sami będziecie z.........

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Kawiks odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Paulina Wielkopolska

Gdzie mogę złożyć skargę na jedną z Pań z Kawiksu na Wielkopolskiej? Dwa razy weszłam do sklepu, raz 20 minut przed zamknięciem, drugi raz 15 min przed. Byłam na sklepie wysoka, szczupła, młoda pani. Problem polega na tym, że mięso i wędliny były już pochowane i przykryte, krajalnica umyta. Pani jak weszłam myła lady. Po chwili czasu odwróciłam się i zaczęłam wychodzić ze sklepu. Dopiero wtedy pani spytała, czy coś podać, wywracając oczami i tobiąc kwaśną minę.

Tttt
@Paulina Wielkopolska

Najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy .

Maslak
@Paulina Wielkopolska

Domyślam się że chodzi o tą blondynke...to fakt jest niesypatyczna ciagle burczy i ma dziwne odzywki do ludzi...ogólnie ciągle się ktoś zmienia na tym sklepie...ciekawe dlaczego...

@Paulina Wielkopolska

Bo przed zamknięciem nie chodzi się na zakupy wielka damo.

@Maslak

Bo nikt nie chce się wysłuchać tych waszych smencenia

Maslak
@Okopowa

A może jednak problem tkwi w personelu z którym trzeba pracować na tym sklepie???Może z szefostwem coś jest nie tak? Jeżeli ktoś ma dość jak to napisałaś " smecenia" to może nie jest to praca dla niego?

Qba
@Okopowa

Moze zacznij pracowac. Zakupy mozna robic do ostaniej minuty. Zacznij pracowac Lafiryndo

Paulina Wielkopolska
@Qba

Tak, chodzi o tą blondynę. Z resztą w środę przed Bożym Ciałem jak miała mnie podliczyć już po dokonanych zakupach, odłożyła moją foliówkę bez kasowania i zaczęła obsługiwać innych klientów :D dopiero jej koleżanka musiała zwrócić jej uwagę. A skarga poszła do firmy, odpisali mi, że według standardów Kawiksu sklepy pracują do zamknięcia i dopiero potem chowane są produkty i myte krajalnice, a nie 20 minut przed końcem. I skoro na drzwiach jest napisane, że sklep jest jest zamykany o 17, czy też o 18 to równie dobrze mogę wejść 5 minut przed zamknięciem, o ile wyrobię się z zakupami do końca pracy sklepu. I osobiście uważam, że osoby pracujące w takich miejscach powinny liczyć się z tym, że może ktoś wejść nawet i o 18 i powinny je obsłużyć klientów z uśmiechem na ustach, bo w handlu się tak robi, a jak komuś się nie podoba może zmienić pracę. Konkurencja jest. Ja osobiście nie wrócę tam.

lisa
@Maslak

wielka damo paulino wez sie za jakas robote a nie wypisujesz bzdety ze ktos jest niesympatyczny ze krzywo spojrzy itd damulek na wielkopolskiej i w dodatku pustych niebrakuje!!!!!!!!!!!!!!!

klient
@Paulina Wielkopolska

pani pracujaca na wielkopolskiej ciagle jest niezadowolona niesypatyczna ogsługuje klientow chyba na czas chodzi o ta w czarnych włosach ,byłam na zakupach i ciagle trafiam na ta pania !!jest arogancka!!chyba najwyzszy czas zmienic personel!!!!!

Tomi
@lisa

Pozytywne opinie wypisują tu chyba pracownice tej firmy, w dodatku aroganckie ....w sumie nic dziwnego bo w wielu sklepach tej firmy obsługa pozostawia wiele do życzenia....dziwne że nikt z szefostwa tego nie widzi...

Tomi
@lisa

Damulko ze sklepu nie brakuje pisze sie osobno....w większości swoich komentarzy robisz mnóstwo błędów...

@Qba

No właśnie pracuje w mięsnym i jak ci smakują wędlinki przecierane (usunięte przez administratora) a potem myje się krajalnice i kibelek smacznego

@Paulina Wielkopolska

I bardzo dobrze jednego pustaka mniej.

@klient

Chyba Ty tam staniesz bo ludzie w handlu nie chcą pracować.

Siwa
@Tttt

Na policję najlepiej zadzwoń????????????

Pracownicy

Dzień dobry właścicielom i panu dyrektorowi.Mam zapytanie do pana dyrektora który zarządza firmą czy pani dyrektor Wolska musi zamawiać nam tyle towaru żeby to wszystko się popsuło i było notorycznie przeceniane albo robione są z towarem takie rzeczy że aż wstyd pisać,później te buble sprzedaje się ludziom i tym sposobem tracimy klientów,przeceny też są nie mile widziane bo pani dyrektor Wolska tak krzyczy że najlepiej zatyczki do uszu wsadzić.W tak narwowej atmoswerze pracować się nie da tylko depresji można dostać.

@Pracownicy

Jak byś miała dotowarowany sklep to by wam tyle nie zamówiła proste .

Sebarata@wp.pl

Witam serecznie po zakupie panstwia produktow masakra zero smaku tylko chemia mialem problemy zoladkowe.Proponuje zlikwidowac ta firme

Arek
@Sebarata@wp.pl

ja kupuje produkty Kawiksu od dawna ale tych których cena jest powyżej 30zł za kg i są b.dobre. Faktycznie szynkopodobny produkt za ok.20 zł za kilo może wywoływać bóle brzucha niezależnie czy jest z Kawiksu czy z innej firmy

@Sebarata@wp.pl

Bo wędliny są produkowane ze zwrotów czyli ze starego mięsa, niestety.

Mocna

Pracownik wiesz co ci grozi za niepodstawne i wyssane z palca oskarżenia Widocznie nie jesteś na tyle inteligętny ale muszę stwierdzić 100%proctacki niestety

Siwa

Niestety 100% prawda.

beata

robiłam zakupy z mężem w sobotę na Kauflandzie bardzo miła pani pomogła mi w wyborze wędliny i poleciła piękne żeberka dziękuję Pani Moniko bo tak zwracaly się do Pani koleżanki na pewno jeszcze nie raz bede robila u panstwa zakupy

Desperado

Mam zagadkę Pracownica kupiła sobie rękawiczki lateksowe(gastronomiczne) i ktoś z współpracowników jej je zużył nie po raz pierwszy czyli potocznie ukradł jej czyli jest pier...... (usunięte przez administratora) Zgadnijcie który to sklep???

J23

Koza to jest kulturalna i ma klasę a to, to jest hamski wsiur który nie potrafi sie wysłowić.

klient

Dzisiaj robiłem zakupy w kawiks na wielkopolskiej obsługiwała mnie taka wysoka koza blachara hamska nie polecam tej obsługi

dzesiii

Na wielkopolskiej pracuja bardzo fajne dziewczyny!!!

Bardzo niemiła obsługa w kawiksie przy ul Wielkopolskiej

Radek
@anonymous

Swoje uwagi dotyczące obsługi nalezy zgłosić przelozonemu tych pań....poza tym żadnych konkretów ..."niemiła obsługa"- dla niektórych pani zle spojrzy i juz jest niemila...

miska
@anonymous

a kto Ci każe takie opinie wystawiac? Masz za to jakies profity? Bardzo fajne dziewczyny , mile , nigdy nie robia problemu,,,moze twoje zachowanie wobec nich nie do końca jest w porządku...na wielkopolskiej akurat damulek pustych nie brakuje

Bardzo niemiła obsługa w kawiksie przy ul. Wielkopolskiej

Aga

Witam firma Kawiks kiedyś była dobra firma teraz za dużo rządzących , a najlepsza z całej firmy jest pani "dyrektor" Iza .W kobieta anioł dobra uczynna wszystkim by pomogła każdemu by dała szanse, dla każdego jest jak koleżanka .....lecz po dłuższym poznaniu jej wychodzi z niej diabeł potrafi ubliżać krzyczeć wyzywać od najgorszych jak ktoś słaby psychicznie będzie go tak nękała dzwoniła wymyślała głupoty na ta osobę jest bardzo mściwa i podła dwu licowa oczywiście ma swoich pupilków,dla których by kryła i zrobiła wszystko żeby szef się nie dowiedział. Szkoda gadać szkoda tylko ze jej szef nie widzi tego wszystkiego. A co do wędlin są stare bo robione ze zwrotów starego mięsa dlatego sie szybko psują .

Hahaha
@Aga

Na szczęście już nie pracuje jako dyrektor ????????????????

Lila
@Hahaha

Jak pracowała to płaciła tej kobitce za pracę ktora przychodzi na godziny do jednego ze sklepów o którym jest opisane na Opiniach Kawiks Widawa

Zostaw merytoryczną opinię o Kawiks - Łódź

• Jak się pracuje w Kawiks?

Zobacz opinie na temat firmy Kawiks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kawiks?

Kawiks