Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński

Gryfino

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński
2 2 6 1

Opinie o Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński

Marek

Jestem zażenowany, że w ogóle firmy z takim podejściem do klienta istnieją. Kontakt utrudniony od samego początku. Wydruk który miał trwać 6 dni, trwał ponad 14. Jeżeli planujesz akcje marketingową to Media Druk skutecznie Ci to utrudni, tłumacząc, że "mają dużo roboty i nie wiedzą kiedy będzie to zrealizowane". Ulotki zapakowane niedbale, większość zniszczona. Wydruk bardzo niskiej jakości, domowa drukarka lepiej to załatwi. Błędnie wystawiona faktura i niemożliwość jej poprawienia, pomimo wystawienia noty korygującej, kontaktu z działem obsługi klienta telefonicznie 6 razy, mailowo 5 razy, 2 razy tradycyjną pocztą. Rozmowa telefoniczna z prezesem też nic nie dała, bo po prostu mają w głębokim poważaniu klientów, gdy ten już zapłaci. OMIJAĆ JAK NAJSZERSZYM ŁUKIEM - NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński - Gryfino

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński