Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński

Gryfino

Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński

Opinie o Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński

Marek

Jestem zażenowany, że w ogóle firmy z takim podejściem do klienta istnieją. Kontakt utrudniony od samego początku. Wydruk który miał trwać 6 dni, trwał ponad 14. Jeżeli planujesz akcje marketingową to Media Druk skutecznie Ci to utrudni, tłumacząc, że "mają dużo roboty i nie wiedzą kiedy będzie to zrealizowane". Ulotki zapakowane niedbale, większość zniszczona. Wydruk bardzo niskiej jakości, domowa drukarka lepiej to załatwi. Błędnie wystawiona faktura i niemożliwość jej poprawienia, pomimo wystawienia noty korygującej, kontaktu z działem obsługi klienta telefonicznie 6 razy, mailowo 5 razy, 2 razy tradycyjną pocztą. Rozmowa telefoniczna z prezesem też nic nie dała, bo po prostu mają w głębokim poważaniu klientów, gdy ten już zapłaci. OMIJAĆ JAK NAJSZERSZYM ŁUKIEM - NIE POLECAM!!!

Zostaw opinię o Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Media Druk Jarosław Śliwiński