Halkor

Trzebinia

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Halkor

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halkor

fgh
użytkownik zarejestrowany

Najlepiej o wszystkim dowiadywać się w firmie, a wiadomo jaka teraz jest zawierana umowa? Dzięki za odpowiedź

wredny ciul

Jestem byłym pracownikiem tej firmy. Totalne dno. Za długo tam pracowalem. Ci co ich bronią to chyba jakieś pociotki prezesika. Alik pewnie tez. Praw pracowniczych nie było, kasy tez nie bylo, ale gorzola była. Tylko za wlasne. Pozdrawiam byłych.

muzulmanin

Firma Halkor to jedna wielka porażka w obecnych czasach. Pod prezesurą syna właściciela ludzie traktowani są jak powietrze. Firmę tworzą właśnie pracownicy a nie właściciel i jego syn.to ludzie są najważniejsi. Odradzam tam prace. Zagorzanka pany!

prawdziwy patriota

Nie pracujmy u ludzi którzy nas wykorzystują. Wszystkie nieprawidłowości zglaszajmy do prokuratury. Jeżeli to prawda tacy właściciele firm powinni siedzieć. Zakaz prowadzenia działalności gospodarczej. Przepadek mienia. Apeluje do tych którzy tu pisza.zgloscie to a ten cwany prezes pójdzie tam gdzie jego miejsce. Dość wyzysku. Odzyskajmy swoja godność. Precz z pasożytami!

kibic zagorzanki

Większość a co tam całość z tego co tu jest napisane to czysta prawda. A wiadomo prawda w oczy kole.

lopez

Wszystko się zgadza. Pozdrawiam z Hiszpanii. Luksusowy Lopez.

jaworznianin

Hej! Firma halkor z Trzebini? Z/Zagórza? Opowiadali mi chłopaki ze na poczatku to było jeszcze spoko. Potem jak Sknerus prezes się uwlaszczyl to im fige pokazał, to go fachowcy olali. I się rozjechali po świecie. Ja zapraszam do Norwegii. Robota mega easy grosza idzie zarobić. Rybkę złowić. Pozdrawiam normalnych i nie oszustów.

lopez

Witam. Pracował em kiedyś w tej frajerskiej firmie.wielki prezes zdzisio halbina. Naobiecuje a słowa nie dotrzymuje. Ubrania we własnym zakresie. Buty to samo. Mnóstwo zatrudnionych gornikow na czarno. Mnóstwo rodziny i pociotkow na których trzeba uważać bo same kapusie. Wypłaty lichutkie a roboty trzeba trochę zrobić. Nadgodziny płaci na lewo do kieszeni. Co na to skarbowka? Nie polecam i odradzam. Żeby być prezesem i kierownikiem najpierw trzeba być człowiekiem, a nie pizdeczka pod butem halinki. Pozdrawiam idiotów tam pracujących. Jedyny normalny to Lazio dusza. Po prostu dusza chłop.

Zostaw opinię o Halkor - Trzebinia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Halkor