Danwood S.A.

Opinie o Danwood S.A.

glazurnik

Dzięki za komentarze, pomogliście mi podjąć decyzję, bo ja nie szukam (usunięte przez administratora). pozdro.!

Endrju

A mnie zastanawia następująca sprawa. Dwa dni temu na facebookowym profilu "Danwood praca" opublikowany został filmik, w którym niejaki Kamil - przedstawiony jako glazurnik pracujący od roku w Danwoodzie - zachwala tą firmę, wspomina o darmowym dowożeniu do pracy oraz o tym, że "jest to jedna z niewielu firm, która umożliwia zarobienie nawet kilkunastu tysięcy złotych pensji" (pada konkretna kwota, domyślam się że brutto, ale jaka - nie pamiętam). Pod filmem pada jeden nieprzychylny komentarz ze strony jakiegoś użytkownika Facebooka, na który to post ktoś z Danwoodu odpowiada - można dyskutować czy w uprzejmy sposób. Kilka godzin później oba komentarze (i internauty i danwoodowy) znikają - zostały wykasowane. A dziś już nawet tego filmiku nie ma (czyżby ta forma promocji firmy w tak krótkim czasie okazała się niewygodna?) Więc jak to jest, szanowni Państwo z tymi zarobkami w tej firmie? Chodzi mi zarówno o produkcję w Bielsku Podlaskim i o pracowników biurowych w Białymstoku Proszę o komentarze, bo strasznie jestem ciekawy.

chcesz pic szampana work bitch
@Endrju

praca w niemczech - 5500-6500 pln netto czyt.,,na reke,, praca na miejscu 2000-2500pln czyli generalnie zarabia sie najnizsza krajową a wzamian niestety musisz byc pro fachmenem jak by firma zwiekszyła wynagrodzenie dla robola chociaz 30% od obecnych netto , to pozbyla by sie wielu problemów

waldek

Witam częściowo jestem zgodny z tym co piszecie ale po tylu latach pracy powiem wam że moim zdaniem mylicie się no .Podejmując prace piszemy się ne odpowiedzilną prace,czyli (fachowiec) hmmmm czy od owiec he tak tak z weterynarza malarza nie ma, ale sami wiecie jak jest w życiu czasem daje popalić praca jest kaska jest a umiejętnośći nie (koparkowy). Pracuje jako glazurnik moim zdaniem umiejetność i współpraca z ludzmi na budowie to podstawa i jest czas na wszystko tak panowie a nie bajlando bo ŻONY nie ma .Prawda

obd

Mocno odradzam wiązanie się z tą firmą. Wszelkie ustalenia dotyczące zatrudnienia nic nie znaczą. Powołaj się na coś co zostało uzgodnione i podeprzyj się deklaracją pisemną to Cie wywalą jak śmiecia. Jeszcze powiedzą że jesteś roszczeniowy. Poznałem osobiście niestety.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Danwood S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

Abstrahując od treści... Popraw ortografię człowieku, bo czytać się nie da...

robol

składa się tak ze pracuje w tej firmie, wyjazd do pracy 6 powrót 20 płatne za 8 godzin nie jest tak na każdej budowie zależy do jakiej brygady się trafi, soboty pracujące płatne niby ale w jakiś niezrozumiały sposób w postaci premi?okło40 euro za sobotę czyli jesli w sobote pracuje 8 godzin to wychodzi mi 5 euro za godzine czyli niezła zachęta ogolnie zarobki nie są złe atmosfera nie zawsze dobra , praca tylko dla twardzieli mozna powiedzieć ze nie jest to praca dla,, normalnych" to powiedzenie jednej ze znanych postaci w tej firmie (usunięte przez administratora)

nie polecam

Obciecia kasy tez sie zdazaja bo Pan prezes musi miec np na premie z koncem roku gdy firma ma bilans roczny na minusie. Dla wszystkich generalnie jestes chlopakiem na posylki poczynajac od kadrowej, przez ksiegowa w Berlinie konczac na brygadziscie na budowiektory defacto zarabia wiecej niz sam kierownik przy duzo mniejszym nakladzie czasu pracy – smiech na totalny i demotywacja. Firma kusi pracownikow autem sluzbowym , laptopem i tel. komorkowym a w rzeczywistosci wyglada to tak ze auto ma zalozony przez firme GPS i kontroluja cie gdzie jezdzisz, za wyjazdy prywatne do PL beda cie dodatkowo kasowac 50-100€. Obiecuja pomoc kolegow itp. a w rzeczywstosci to sam ryjesz jak osiol I za kazdy Twoj blad to inwestor zmiesza cie z blotem na budowie. Jestes odpowiedzialny za budowie od chwili odebrania plyta/ piwnicy poprzez montarz i az do oddania kluczy+ cala kasa wplacona przez klijenta dla firmy. Potem jeszcze usterki gwarancyjne. Stad zapierdziel na maxa!!! Prowadzi sie ok. 5-6 budow otwartych + ogony tzn. budowy nieskonczone z usterkami, razem ok.8-10 budow. Jezdzisz autem jak ostatni debil miedzy swoimi budowami dziennie min.200-300km I telefonem przyklejonym do ucha! .Raz w miesiacu bedziesz mial zamkniecie miesiaca w Berlinie czyli tzw rozliczenie. W tym dniu musisz byc na ok godz.10 w Berlinie, jezeli masz swoj rejon budow w Frankfurt an Main albo dalej Stuttgart to masz do pokonania autem 500-700 km a wiec musiasz wyjechac ze swojego mieszknia sluzbowiego ok godz3-4rano. Potem siedzisz na rozliczeniu w Berlinie do 17-18 I spowrotem do domu bo na drugi dzien masz np. montaz domu od godz. 6 rano. Doswiadczenie jakie sie zdobywa jest malowartosciowe, czlowiek uczy sie max . 3 miesiace a potem to rutyna I szukanie sposobu na przetrwanie czyt. skonczenie nastepnej budowy. Ludzie ktorzy wytrzymuja w tej firmie to max 2lata potem sie zwalniaja inni ktorzy zostaja dluzej to albo wypalieni zawodowo ludz

nie polecam

Ostateczna analiza oferty pracy z portalu Danwood Budimex: INŻYNIER BUDOWY Miejsce pracy: Niemcy Do obowiązków na w/w stanowisku będzie należało: •przygotowanie, koordynacja i nadzór procesu budowy domu, tzn.: dopilnowanie zlozenia domu od chwili odebrania plyty/ piwnicy po przekazanie kluczy i wplate kasy za to na konto firmy. •dbałość o porządek na budowie oraz wysoką jakość prowadzonych prac budowlanych, tzn. bycie na raz najlepiej na wszystkich swioch budowach I pilnowanie polskich pracownikow czy pracuja I nie odwalaja motlochu. •nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców, tzn. dopilnowanie wlasnych ludzi + podwykonawcow aby nie odwalali chaly! •stały kontakt z niemieckojęzycznym klientem od momentu rozpoczęcia prac budowlanych do ostatecznego rozliczenia finansowego, tzn.bycie na raz na wszystkich budowach. Miesiecznie 2-4 montaze nowych domow!!!+dopilnowanie budow biezacych + ogonow tzw. Usterek!!! •współpraca z komórką serwisową w ocenie zgłaszanych przez klienta usterek i ewentualna realizacja zlecenia serwisowego. tzn. Service z Berlina bedzie podsylal cie Twoje skonczone budowy abys zajmowal sie usterkami i przy tym wscieklym klijentem. Wymagania: •wykształcenie wyższe budowlane, tzn biezemy kazdego z wyksztalceniem budowlanym wyzszym – nasza firma czyt. Sokowirowka wydusi co trzeba z Ciebie. •dobra znajomość języka niemieckiego, tzn. im lepiej go znasz tym dluzej istnieje prawodopodobienstwo ze nie zeswirujesz!!  •prawo jazdy kategorii B, •mobilność. tzn. ze przy 40godzinowej umowie pracy z czasem nie normowanym bedziesz na zawolanie wszystkich dzien i noc. ( Kto ta prace zacznie to doswiadczy o czym pisze) Oferujemy: •zatrudnienie na umowę o pracę, tzn 40godz/tydzien czas pracy= w rzeczywistosci60-80godz + weekendy i swieta( rozne landy w niemczech ma

nie polecam

Firma Danwood, corka Budimex. Jako kierownik budowy w Niemczech praca to totalny syf. Firma podpisuje umowy na 40godz/tydz. w nienormowanym systemie i super to naduzywa, w rzeczywistzosci ryje sie min.12godz/dzien + soboty i niedziele. Na urlopie beda scigac cie telefonami: firma i klijencji. Nigdy nie moga znalesc zastepstwa jezeli jestes na urlopie. Placa od 1900€ brutto/miesiac do 2600€( po min. 2 latach doswiadczenia) + diety na mieszkanie ok 340€ za co napewno nie wynajmniesz sobie mieszkania w RFN I bedzesz musial jeszcze doplacac, nie mowiac o wyzywieniu sie za to..Jak przeliczysz przepracowane godziny w miesiacu w stosunku do wyplaty to idzie sie zalamac. Na swieta bozonarodzeniowe dostaniesz 50-100€ od firmy , jezeli wogole dostaniesz – smiech na sali z taka kwota, w niemieckich firmach to parodia. Bedziesz mogl sobie dorobic na premiach, jak to malowniczo przedstawia pan prezes [usunięte przez moderatora]. Tylko ze to zwiazane jest przede wszystkim z oddaniem domu w terminie max.3 tyg po przekazaniu kluczy, budrzet budowy nie przekroczony I kasa od klijenta w firmie. Najczesciej maloprawdopodobne – wystarczy ze np. przy odbiorze drzwi sa podrapane lub uszkodzine i na nowe czekasz min, miesiac. Budowa jest nadal otwarta na danego kierownika a klijent szuka nowe usterki/ haki aby nie zaplacic. Za opoznienia w zakonczeniu I braku kasy bedzie sie tez meldowal osobiscie telefonicznie dyrektor finansowy od Budimex pan [usunięte przez moderatora], tak wiec baty zbiera sie wszedzie. Jestes ganiany jak ostatni smiec. Do tego dochodza takie atrakcje jak szukanie pensonatow dla polskich roboli ktorzy chca aby bylo jak najtaniej ale jak najwygodniej a jak sie juz wprowadza to praktycznie zawcsze tam chleja wode i coroz beda problemy meldowane z pijanstwem albo na budowie lub pensjonacie. Ty sam wiele nie mozesz zrobic, nie zwolnisz zadnego pracownika nie masz do tego prawa wiec reszta ma cie gleboko w [usunięte przez moderatora]!! Obciecia kasy tez sie zdazaja

Zostaw merytoryczną opinię o Danwood S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Danwood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwood S.A.?

Danwood S.A.