Danwood S.A.

Opinie o Danwood S.A.

pawcio

co z ta firma jest nie tak ,ogłoszenie w tv i portalach ,juz nawet 600 zł dniówki krzycza

Chudy

MALARZ-SZPACHLARZ Po ile godzin dziennie się pracuje ? 8-10? Ile dostanę za pierwszy miesiąc pracy? Jak za drogi jak za trzeci ? Czy za 3 mac zarobie tam 20k? Jak wygląda umowa na ile czasu ? Co jaki czas można zjechać do Polski? Kto pokrywa za przejazdy ? Pl-De Czy spokój jest w domku ? Czy piją przez całą noc i nie dają spać ? Kradną?? Kąpią się czy nie nawidzą wody ?? Ogólnie warto jechać do tej firmy czy sobie darować I poszukać coś innego ?? Proszę się wypowiadajcie kto tam jest był. I jak jest. Dziękuję z Góry

@Chudy

Słuchaj człowieku tu pracujesz za szpachlowanie i malowanie a reszte prac które wykonujesz idzie dla firmy w Polsce szpachlowanie z malowaniem kosztuje 50 zł m2 a firma bierze dwa razy więcej (usunięte przez administratora)tylko ludzie naiwni są a bo wypłata 10 (usunięte przez administratora)

@Chudy

Kolego w tej firmie masz wypłacone pobory za szpachlowanie i malowanie a reszta prac jakie robisz są dla firmy za (usunięte przez administratora) w Polsce szpachlowanie z malowaniem chodzi za 50 zł m2 i jak tu w chacie która ma 170m a szpachlowania ma 570 m to przeliczcie sobie za co robicie murzyni

Czy Danwood S.A. zapewnia kartę multisportu?

Romek

Człowieku, o jakiej ty karcie mówisz... ? Naciagaj się woreczków i nie będziesz potrzebował karty multisportu. Urlop bezpłatny na zjeżdzie firma zapewnia. I pracę od świąt do świąt.

chillizwinylli

powiem tak skoro ta firma ogłasza sie w radiu to naprawde coś musi być z nia nie tak

wodorek
@chillizwinylli

To jest nie tak że trzeba zasuwać jak wół a dzisiejsza młodzież raczej narobić się nie chce,

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Danwood S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Stifler

Sorki za błędy ale prowadziłem

Stifler

Co tu pisać piszą 500 zł jak 350 wyjdzie dobrze brygadziści z okolic bielsk Hajnówka lizodupy tobie będą mówić co innego a za plecami co innego śmieszne oceny pracownika przez brygadzistę stan wykończenia domów masakra q2 nawet to nie jest wilgoć w domu estrych dobrze nie wysniech co tu mówić wysnie na drogi dzień przy zamkniętych oknach szpachlòj jak paruje i płytki też klada znajdzie się tu sporo obrońców tej firmy tak zwane sieroty robią w Niemczech za taką stawkę i dietę 4 brutto hee no ale jak ktoś by nie podolam w normalnej robocie ta firma jest oki hee

Agaat

@pracownik a to jakie wymagania są np na twoim stanowisku? Opowiesz coś o zakresie?

Nie polecam tej firmy. Każdemu co zależy na karierze: trzymać się z daleka od nich! Słaba płaca, nie docenianie pracownika, duże wymagania nie adekwatne do zarobków.

Bob budowniczy

A to czemu z jakiego powodu dyscyplinarki dostali przecież w biurze każdy taki miły i takie piękne bajki opowiada

jasad

Związku z ostatnimi zwolnieniami pracowników dyscyplinarnie i podh... zrobienie, poszukuje osob ktore zostaly oszukane i zwolnione z firmy. szykuje pozew zbiorowy!!!!

Emma

6500 to porażka człowieka który musi pracować w obcym kraju daleko od domu i rodziny.

Obcy22

Przepracowalem w tej firmie prawie 4 lata,na kazdym z mozliwych stanowisk i tylko w brygadzie montazowej czegos sie nauczylem,(usunięte przez administratora)poznalem z 80% brygad i prawie wiekszosc to porazka,co prawda tyle wodki co w danwoodzie to nie nie wypilem nigdy,przewaznie trzeba zapomniec o pracy po8 god,zwlaszcza w montaz,a placa za 8,chociaz tego nikt nie wie,raz wiecej raz mniej,jak chca,jak dostaniesz premie to uwala z wyplaty,przejazdy platne,tam i z powrotem po 25 euro,pensjony ponoc darmowe a i tak tobie odlicza,siedzisz w polsce to urlop bezplatny,co za tym idzie to nie masz placonych skladek zus,szkolenie kant o dupe,imprezy noworozne platne i to sporo,premie jak na taka firme zalosne,na poczatku mialem 150 potem 200 w zaleznosci od stazu,jak podpadniesz to tak cie zalatwia ze sie zesrasz,mowa o brygadach lotnych,a najgorsza (usunięte przez administratora) cale szczescie wykorkowal,ludzie kiedys kradli tam na potege,glownie materialy budowlane,ale jak paru zatrzymala policja,i zaczela firma pilnowac to troche zbastowali,tym bardziej ze ostatnie.lata to materialow na budowie bylo na styk,czasem nawet brakowalo,co dziwne przez te lata poznalem wielu (usunięte przez administratora) ludzi,chodzi mi o pracownikow,podsumuwujac srednie zarobki jeszcze rok temu byly6.5 tys zl na miesiac

Kot
@Obcy22

Pracujesz tam jeszcze

Kris

Dziadowska firma.2 lata temu Mikołaj 560 zł w tym roku 400 zmniejszają zamiast podnosić.

Xxxxxx

Niech firma lepiej zwróci uwagę na brygadzistow.. Uważają się za Bogów, stosują mobbing i większość ludzi odchodzi z tej firmy przez nich ponieważ niszczą psychicznie.. Piją i kradną, a zwykły pracownik przyjdzie, robi uczciwie a na koniec i tak brygadzista powie że nic cały wyjazd nie robił itp.. Kpina jakas, wiesniaki co (usunięte przez administratora) liżą w firmie i takim oto sposobem zostają brygadzista

Hffjbfrt
@Xxxxxx

Brygadzistami to prawulce są, nie ma co się dziwić oni by najbliższą rodzinę sprzedali . (usunięte przez administratora)

Natalia
@Hffjbfrt

Wydaję mi się, że wątków politycznych raczej nie powinniśmy tu poruszać. Skupmy się raczej na dyskusji o bieżących warunkach, jakie oferują pracownikom w Danwood. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się o trwającej tam rekrutacji. I tak się zastanawiałam, czy nowy pracownik dostaje tam jakieś wsparcie ze strony Przełożonego - oczywiście na samym początku. To jak to wygląda?

DAWNwood
@Natalia

Natalio "prawulce" to prawosławni a nie prawica więc nikt tu nie miesza polityki.A w firmie jest coraz gorzej to każdy powie kto ma lub miał styczność z firmą DANWOOD.

Pierwsze wyrzucic tych brygadzistow co maja szwagra w firmie. Mysli ze wszystko mu wolno przez takich jak on ludzie sie zwalniaja . mysli ze wszystko mu wolno brak kase za. Chauturki i oszukiwac pracownikow na kase z brygady. Zalosny chloo z olsztyna . pozdro dla. Krzysia

Betka

Typowa firma pracująca na zysk grupy kapitałowej - zysk za wszelką cenę. Zlecenia z rynków niemieckich tylko dzięki zdecydowanie niższej cenie niż konkurencja. Przy powyższych założeniach firma marnie płaci ludziom i ściąga do pracy głównie "techniczne surówki" - bez wiedzy, doświadczenia, fachowości. Efekt jest logiczny. Klient otrzymuje b. niską jakość techniczną przykrytą wykładzinami, glazurą i terakotą. Architektura dramatycznie fatalna. Aż dziw, że ktoś chce takie coś kupić i w tym mieszkać. Jedyny chyba plus, że można kupić taki barak do zasiedlenia w ciągu ok. roku od zamówienia mając jedynie działkę i przygotowując fundamenty i podłączenia sieciowe. ejścia

aa

Zauważyłam ze ogłoszenie przez cały czas jest odświeżane i to juz ponad 3lata. Ktoś wytłumaczy o co chodzi? To ludzie odchodzą czy są zwalniani?

Bogdan
@aa

Ludzie odchodzą bo to (usunięte przez administratora) i mobbing wśród brygadzistow.warunki mieszkaniowe fatalne i pieniądze nieadekwatne do pracy na akord za granicą.placa za 8godz pracy a naprawdę pracujesz po 12 godz żeby brygadzista mógł wziąć premie.brygadzisci traktują ludzi jak psów.powinni wymienić wszystkich brygadzistow

Prawda
@Bogdan

Masz rację kolego wszyscy brygadziści to (usunięte przez administratora) i wieśniaki. Lepiej niech przetrzepią im stodoły co nakradli.

Bo bo
@aa

Kazdy ucieka z tej firmy

Bombel123

Chciałbym się dowiedzieć jak przygotować się do pracy fizycznie i psychicznie w firmie Danwood i przedewszystkim czy warto bo opinię są fatalne. Bardzo proszę na odpowiedz na pytanie.Chciałbym się dowiedzieć się czy pracuje ktoś z okolic Hrubieszowa i Zamościa. Pozdrawiam

Natalia
@Bombel123

To prawda - sporo tu negatywnych opinii o pracy w Danwood. Ale chyba sam przyznasz mi rację co do tego, że czasami warto jest wyrobić sobie własne zdanie. A jaki obszar pracy Cię właściwie interesuje? Widziałam, że szukają Inżynierów, Pracowników biurowych, budowlanych oraz studentów.

Miro

@Bogdan Gdyby tak było w firmie jak opisałeś to firma nie zdobyłaby opinii dobrego pracodawcy!!

Gr
@Miro

Skąd wiesz że ma dobrą opinię??? Wejdź na forum właścicieli domów to się przekonasz...

Jasiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że to bardzo dobra firma, warto się zaczepić.

DAWNwood
@Jasiek

Tak firma potrzebuje pracowników i szuka ich na wszystkie sposoby nawet przez radio i ulotki pod biedronką rozdają.

świr
@Jasiek

i jak powie ktoś co to za firma czy lepiej zostać w polsce

Bogdan
@świr

Człowieku zostań w Polsce bo zniszczą ci zdrowie i psychikę.brygadzisci stosują mobbing.mieszkasz w jednym pokoju w kilka osób (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Danwood S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Danwood S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Danwood S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Danwood S.A.?

Danwood S.A.