Bajlak Dawid Usługi Leśne

Resko

Opinie o Bajlak Dawid Usługi Leśne

Karolina

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Czy w ciągu ostatniego roku warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jak teraz oceniacie Bajlak Dawid Usługi Leśne jako pracodawcę? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

reneata

Tak @bandi tyle, że niewiele osób może znaleźć tutaj pracę taka branża

dfbdgft

ta firma to jedno wielkie b...... nic nie wiecie zaczniecie tam pracować to się dowiecie pracowałem tam to wiem co nie które komentarze to prawda

dfbdgfh

no co wy wiecie nic nie wiecie

GUMA

JEST LUZ

daga

dokladnie jak powyzej nic dodac nic ujac

w..inooooooooo...

sra gaciami przed walczakiem i nic wiecej ...co tu oceniac?jaką firme?

ppino

ty lisku smiechu warty,nie zmienisz faktu ze gosc jest nielubiany i wielu ma go gdzieś

LISEK

Witam.Czytając te komentarze nasuwa się dziwna refleksja, dlaczego właściciel firmy nie wstydzi się być podwykonawcą a szeregowego pracownika razi ten fakt???? Czyli jak szef firmy jest cyt.\"tylko podwykonawczykiem\" to kim jest osoba, która to pisała??ROBOLEM?? czy robaczkiem?? Zgadzam się z przedmówcą Dawid jest pracowity i nie szpanuje jak inni szefowie. Zawsze można na niego liczyć.

Bąk leśny

Nie jeden chciałby mieć takiego szefa jak Dawid daje prace i sam zapiernicza a nie jak inni tylko sie panosza i bosów zgrywaja. Oby tak dalej!!!!!!!!!!!!!!!!!

boli cię boli

chyba zaszles szefowi za skore i cie wylal ze tak piszesz.Dawid to fajny chlopak i zawsze mozna sie z nim dogadac! Dobra firma z ktorej jest wielu zadowolonych!

boli

jaka firma?to jest tylko podwykonawczyk...dno i bagno

bolek

Witam.Pracowalem u wielu pracodawcow i moge powiedziec ze tam jest zenada.Pracuje w tej firmie niecaly rok i jestem zadowolony bardzo.pozdro

leon

Ja pracuję w tej firmie 2 lata i nie narzekam. Koledzy po fachu niestety - jaka praca taka płaca :)

aaaa

jaka firma?to żenada

beza

a ja nie polecam [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o Bajlak Dawid Usługi Leśne - Resko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bajlak Dawid Usługi Leśne