Sg Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

Pszczyna

Sg Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

Opinie o Sg Synergia Sp. z o.o. S.K.A.

p.

Ogromna rotacja,kto pracuje dłużej niż pół roku chylę czoła i dam order,pracownicy zwykle sami odchodzą ze względu na traktowanie. Brak prawidłowej komunikacji w firmie a najczęściej brak jakiejkolwiek komunikacji,błędnie przekazane informacje są przyczyną wielu problemów i nieprzyjemnosci.

Masz doświadczenie w pracy i wiesz więcej niż osoby rekrutujące? Napisz co sądzisz o firmie SG Synergia Sp. z o.o. S.K.A. i pomóż potencjalnym pracownikom w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw opinię o Sg Synergia Sp. z o.o. S.K.A. - Pszczyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sg Synergia Sp. z o.o. S.K.A.