Opinie o Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.) w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.) w Częstochowa

Marcelina Nowy wpis

O co chodzi z tym komornikiem o którym mowa poniżej ?

Radek Nowy wpis

Czy dobra praca w firmie jest powodem tej ciszy na forum?

anonymous Nowy wpis
@Radek

Jak chcesz po kilku miesiącach mieć komornika na koncie na około 10 tyś za rzekomo nierozliczony towar to polecam to ich standard postępowania

Kombinat

NIE IDZCIE DO TEJ DZIADOSKIEJ FIRMY. Oszukują ludzi, klientów i nasze państwo. Nie płacą pensji, lub pod stołem, nie płacą składek ani podatków - to chyba jakaś pralnia.

zainteresowany
@Kombinat

Proszę sprawdzić - wszystkie odpowiedzi są z jednego IP . a pani ma nakaz zapłaty za nierozliczony towar - za sprzeniewierzenie powierzonego mienia. Pozdrawiam

anonymous Nowy wpis
@zainteresowany

Adriana= Etre belle to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kilkanaście spraw w sądzie za rzekomo sprzeniewierzony towar byli pracownicy utrzymują tych oszustów !!!!

Serdecznie pozdrawiamy konkurencję - też szukamy pracowników :)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Szczęśliwa, że nie pracuje już

Niestety tyle serca włożyłam w tą markę i poza zadowolonymi klientkami i współpracownikami nie mam nic - sądy i niewypłacona pensja (która jak wspomniano na papierku inna, do ręki inna). A nie przepraszam, praca w takim stresie i styczność z takimi ludźmi jak szefostwo P.Korcz nauczyło mnie odporności i walki o swoje. W tej firmie, możesz pracować dobrze, rewelacyjnie, ale nie licz na docenienie szefostwa czy premie - dostałam raz !!! Gdyby nie klienci i fajne koleżanki w pracy nie wytrzymałabym ani jednego dnia. Pracowałam dłużej niż rok... odeszłam sama, ale jak było podobno mówione innym - zwolniono mnie. Pracowałam jak siedziba była na Botanicznej. Niech Was nie zwiedzie nowe miejsce - właściciele to tacy sami oszuści - tylko w ładnym lokalu. Śmiech na sali.

Prawnik
@Szczęśliwa, że nie pracuje już

Poszukuję kontaktu do osób współpracujących z tą firmą - chcę to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Zróbmy to razem! W grupie siła. Pokażemy tym niekompetentnym właścicielom, że sąd pracy istnieje!

proszę pisać na agnieszkaprive@gmail.com

oszukana

proszę pisać na agnieszkaprive@gmail.com

Cała prawda o etre

Potwierdzam z własnego doświadczenia oraz z zaobserwowanych zachowań wobec innych pracowników... umowa nie na faktyczny etat na jaki pracujesz... ale jest w tym cel...oszukanych osób na kasę w tej firmie jest wiele,no ale na kimś firma musi się wzbogacać...sądy,weksle,niewypłacone pensje...to taki standard w tej firmie.Uważajcie co Wam dają do podpisu.A z pozoru pełna kultura, uśmiechy i obietnice wysokich zarobków...a w rzeczywistości obłuda,oszustwo,chamstwo i praca w ogromnym stresie.Pozory mylą...Najgorsza praca jaką miałam w życiu.Z całego serca,zupełnie szczerze-NIE POLECIŁABYM NIKOMU!!! Każda z Was prędzej czy później dopisze tu kolejną opinię:) Wasz wybór.

Prawnik
@Cała prawda o etre

Poszukuję kontaktu z osobami, które współpracowały z Adriana Cosmetics - chcę to zgłosić do Państwowej Inspekcji Pracy. Zróbmy to razem! W grupie jest siła i pozew zbiorowy!

@Prawnik

witam, ja również mam problemy przez tą firmę pomagała mi inspekcja pracy z Rzeszowa potem z Częstochowy odzyskałam tylko składki do zuz , nie dostałam wypłaty i premii co więcej po zgłoszeniu sprawy wytoczyli mi proces prosze się kontaktować na agnieszkaprive@gmail.com

Etre

Potrafią pięknie oczy zamydlić... Jaka to nie jest super praca, jakie zarobki... rzeczywistość niestety jest zupełnie inna.Szef to snob i cham, myśli że jest panem świata bo dorobił się na oszustwach i wykorzystywaniu ludzi.Wierzę że los mu się kiedyś za to odpłaci :)

Karola

Strasznie dużo tych negatywnych opinii, ale moja jest również negatywna. Wszystko co jest opisane powyżej to prawda - umowy na część etatu, gdy pracujesz więcej niż cały, kasa na umowie to najniższa krajowa, reszta niby pod stołem (i tak nie wypłacają), auta niesprawne rzęchy, które stoją i niszczą się na parkingu, plany wyśrubowane i nie do realizacji. Nie dostaniesz kasy, nie dostaniesz umowy, nie masz nic, a harujesz jak wół. Terror i chamstwo Korcza nie zna granic, burak jakich mało i krętacz. Ale wiecie co? Ludzie się ciągle nabierają na tą firmę.

Barbara

Potwierdzam opinię - właściciele to oszuści i krętacze, a ludzi mają za śmieci, traktują pracownikow jak gorszą kategorię. To jest obóz pracy, brak poszanowania dla ludzi. Nie znają się na prowadzeniu biznesu, ponieważ nie kształcą się i nie skończyli żadnych szkół. Nie wspierają, ponieważ nie znają takiego słowa. Nie motywują, ponieważ nie umieją.

bez nicku

Potwierdzam opinie, szefowie traktują ludzi jak śmieci, a sami opływają w luksusy.Nie wypłacają pieniędzy,dają śmieciowe umowy i nie masz żadnych podstaw do odzyskania pieniędzy. Pan Korcz już dawno powinien ponieść konsekwencje swoich oszustw.

Brutalna prawda

Nieuczciwi pracodawcy, właściwie nie potrafią zarządzać biznesem, o zarządzaniu ludźminie wspomnę. Pracowników traktują jak śmieci, lekceważą, kłamią, oszukują i okłamują. Brak podstawowych zasad wychowania, buraki bez polotu. Pan Korcz ścigany przez wszystkie firmy windykacyjne w Polsce - ma to gdzieś, bo wykombinował, że firma Adrana jest na żonę. Żonka też niekompetentna i fałszywa. Nie, nie zwolnili mnie, sama odeszłam - nie ma zgody na nieetyczne postępowanie Korcza!

Piękność

Ja byłam klientką tej firmy i również NIE POLECAM! Oszukują, kłamią i naciągają na kasę. Obiecują jedno, każą robić obrót, bo jakaś nagroda, a potem NIC! Gabinet inwestuje i kupuje, a potem zamrozone pieniądze w towarze. Masakra.

ku przestrodze...

Witam,potwierdzam opinie przedmówczyń.Ta firma to nieporozumienie,traktują ludzi jak śmieci. Kłamią jak z nut i niestety z kasą jest duży problem.Nie dajcie się zwieść i oszukać...

M

Ja nie dobrze wspominam i cieszę się że ie mam z tą firmą nic do czynienia.Odradzam.

A

Dobrze wspominam pracę w etre belle. Nie było problemów finansowych a pożegnanie w firmie było bardzo miłe i sympatyczne.

ja3

krętacze i oszuści! jeden wielki przekręt.

bez nicku

Oszukują na kasę!!! Najgorsza praca jaką miałam.

Szczera

Oszuści i tyle w temacie.Nie polecam.

beznicku

co powiecie o pracy PH w tej firmie??? Tylko bardzo proszę o obiektywna ocenę, nie ocenę osób, które są sfrustrowane, bo zostały wyrzucone za to że planów nie wyrobily.

Xxxx
@beznicku

Nie polecam! Najgorsze pół roku w życiu.... kasy nie dostaniesz nawet jak wyrobisz target.... szefostwo poniżej krytyki.... wszystko jest nie tak i musisz prosić się o swoje! Szczerze odradzam...

Asia

Jeżdżę nowym autem - nowi właściciele są ok - siedziba super - pracuję już rok .

Zostaw merytoryczną opinię o Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.) - Częstochowa

Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.)
1.4/5 Na podstawie 31 ocen.

Adriana - Cosmetics A. Korcz Sp.J. (dawniej Etre Belle Sp J.)