Media Creations Adam Hordejuk

Biała Podlaska

Opinie o Media Creations Adam Hordejuk

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Robert@michałrozumiem, że jesteście na tyle zadowoleni z pracy w Media Creations Adam Hordejuk, że polecacie ją innym. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje i merytoryczne wpisy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robert

Firma sprawdzona polecam !!!

michał

Na pewno dobrych pracowników potrzebują, fajna firma polecam współpraca udana

rf
użytkownik zarejestrowany

Ale i tak nie ma teraz żadnej oferty pracy, widocznie rotacja nie jest potrzebna.

set

Teraz poszukują handlowców

iwo

Firmy rozwijające się zawsze dają dużo ogłoszeń a na stanowiskach sprzedawców zawsze jest zapotrzebowanie i rotacja bo wiele osób po prostu nie nadaje się .....

Zostaw opinię o Media Creations Adam Hordejuk - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Creations Adam Hordejuk