Media Creations Adam Hordejuk

Biała Podlaska

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 19 ocen.

Media Creations Adam Hordejuk
5 19 6 1

Opinie o Media Creations Adam Hordejuk

Weronika

Ostatnimi czasy nie widać nowych ofert pracy w firmie Media Creations, aby ten pracodawca nie potrzebował teraz pracowników? Chętnie dowiemy się nowych informacji o obecnym rozwoju tej firmy oraz wiadomości o aktualnych dodatkach płacowych. Zachęcam was do odświeżenia tego wątku!

Weronika

@Robert@michałrozumiem, że jesteście na tyle zadowoleni z pracy w Media Creations Adam Hordejuk, że polecacie ją innym. Chętnie dowiemy się dlaczego. Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje i merytoryczne wpisy będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Robert

Firma sprawdzona polecam !!!

michał

Na pewno dobrych pracowników potrzebują, fajna firma polecam współpraca udana

rf

Ale i tak nie ma teraz żadnej oferty pracy, widocznie rotacja nie jest potrzebna.

set

Teraz poszukują handlowców

iwo

Firmy rozwijające się zawsze dają dużo ogłoszeń a na stanowiskach sprzedawców zawsze jest zapotrzebowanie i rotacja bo wiele osób po prostu nie nadaje się .....

Zostaw opinię o Media Creations Adam Hordejuk - Biała Podlaska

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Creations Adam Hordejuk