Zakład Budownictwa Liniowego TELBIAL Sp. z o.o.

Biała Podlaska

Opinie o Zakład Budownictwa Liniowego TELBIAL Sp. z o.o.

Nie klientka

Ten mały to cwaniaczek. Lata po Piszczacu i namawia na ich internet jak natręt. Widać z daleka że w firmie cisnął z realizacją planu. Zniechęca klientów do siebie.

Biała

Nie szanują pracownika. Zatrudniają zwalniają, jest sezon jesteś potrzebny jesteś ,nie to Cię zwalniają. Z konkurencją też w zgodzie nie są. Firma rodzinna. Pracują ludzie z rodziny w biurach, a pracowników w terenie mają za nic.

Zdarzały się Wam problemy z firmą Zakład Budownictwa Liniowego TELBIAL Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Zakład Budownictwa Liniowego TELBIAL Sp. z o.o. - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Budownictwa Liniowego TELBIAL Sp. z o.o.