Okno-Drew

Brynica

Okno-Drew

Opinie o Okno-Drew

dobre serce

Masz spokojne życie,brak długów,dobry stan zdrowia psychicznego?Zatrudnij się u nas na poziomie HARD.Doznania jakie zagwarantuje Ci ta(firma)są niesamowite.w trzy lata długi jakich nie miałeś,o których nawet nie śniłeś,zaś stan zdrowia psychicznego pogorszy sie w taki sposób,że zanim sie spostrzeżesz będziesz na krawędzi "być albo nie być"Powszechny MOBING czuć w każdym zakątku firmy. Fakt jest taki,że musisz mieć spore fundusze aby można było tam pracować,( na ubiór roboczy,paliwo na dojazd,)a w razie rezygnacji z pracy na leczenie stanu zdrowia.(z całą pewnością psychicznego)praca w systemie 10 godzin na dzień i więcej(w sensie fajrant jak będzie skończone inaczej zapomnij o wyjeżdzie do domu albo wypad jak ci sie nie podoba.)wynagrodzenie za NADGODZINY?zapomnij.wynagrodzenie za przepracowany miesiąc(sprawa naj mniej ważna,usłyszysz,mi nie dali nie dam tobie).chamstwo ze strony pracodawcy w stosunku do pracownika jest zdumiewające.Zasady?jakie zasady?WYTRWAŁOŚI

Zostaw opinię o Okno-Drew - Brynica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Okno-Drew