Elektrotech Sp.J.

Katowice

Opinie o Elektrotech Sp.J.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@mądrala, @jawox, @Rom macie rację, że gdy nie ma ofert pracy w internecie to najlepiej szukać informacji u źródła, czyli u firmy Elektrotech. Pracodawca powie Ci czy planuje szukać nowych pracowników i jakie są warunki, a jeżeli nie to jest możliwość, że zapisze w bazie danych Twoje CV i wykorzysta przy następnej rekrutacji.

Rom
użytkownik zarejestrowany

No ja też polecam Ci po prostu zadzwonić i oni Ci wszystko opowiedzą i odpowiedzą na wszystkie pytania, moim zdaniem to najlepsze, a jak chcesz CV to ja Ci proponuje iść

jawox

Wpisz kropkę w miejsce telefonu stacjonarnego i wtedy twoja oferta pracy wyjdzie. Tez tak zrobiłem.

mądrala

Hm. Dziwię się Wam, że nie zapytacie o to u źródła. Na stronie Elektrotechu jest zakładka "praca". A może już tylko potraficie pisać na komunikatorach i nie stać Was na rozmowę twarzą w twarz? Chłopie, wyślij CV lub umów się na rozmowę o pracę i zadaj pytania. Jak chcesz być handlowcem to nie możesz się tego bać.

szuwar
użytkownik zarejestrowany

jeżeli będziesz się nad sobą użalał na tym forum albo na jakimkolwiek innym to nie sądzę , aby Ci się w życiu polepszyło. Lepiej weż to życie w swoje własne ręcę zamiast ślęczeć i marudzić. Zadaj konkretne pytania. Tak jak @wolański chociażby. Na jaką kasę można liczyć na początek w Elektortechu ...?

ziom

ok :)

kolo

hahaha fajnie pisze się opinie ,tylko należy pamiętać ,że punk widzenia zależy od punktu siedzenia. krytykować każdy może a jak przyjdzie co do czego to taki sam konował jak każdy....ciekawe czy te osoby które odeszły zrobiły gdzie indziej karierę ....wątpie.....i co nie są dyrektorami ,kierownikami , nie zarządzają nie kieruja zespołem ...a to dlaczego co? powiem wam bo tonie takie proste w dzisiejszych czasach

imak
użytkownik zarejestrowany

wezyr, podasz więcej szczegółów? jak handlowców rozwalili? karami, nierealnymi progami czy czym? dzięki za odpowiedź

wezyr

Nie polecam pracy w tej firmie, złe zarządzanie, brak wizji, kierownik handlowy porażka, zero umiejętności kreowania działań zespołu handlowego, w ostatnim czasie dzial handlowy wraz z PH został praktycznie rozwalony.

?

Baku - 2013-09-19 20:16:14 Widzę ze dział handlowy coś mocno wam sie zmienił, uszczuplil dość mocno, czyżby problemy? Oooo ii szefa jednego nie widzę, to daje do myślenia :-). Może się dobrze stało. Dziale handlowy - trzeba będzie teraz zarabiać tylko na nurkowanie, a i te się niebawem skończy. Kebabki też się kiedyś skończą....

Baku

mov

(usunięte przez administratora) zero perspektyw, nie polecam

Zostaw opinię o Elektrotech Sp.J. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektrotech Sp.J.