Brixx Sp. z o.o.

Opinie o Brixx Sp. z o.o.

Daro

Witajcie szwagry może mi ktos napisze konkretnie co to za firma Brixx w czwartek wybieram sie do Wawy na spotkanko rekrutacyjne czy warto?Telefonicznie zaproponowali mi 13.931 euro brutto praca w Belgii na prefabrykacji moze sie ktos odnies do tej stawki i jakie tam panuja warunki socjalne pozdrawiam Daro z Płocka

Zyjęwięcwiem

Brixx to firma w firmie.Brixx to pion techniczny a reszta to THT Bouw i tam szukajcie opinii .

mani

kochani czy oni nadal poszukują operatora żurawia wieżowego do Belgii? mam doświadczenie w pracy na stanowisku operatora żurawia wieżowego i chciałbym spróbiować

saper1974

Lipa,zadnych godzin ,wszystko liczone nie wiadomo jak,nawet w sobote kaza isc do pracy a w umowie 40h tygodniowo,robilem 10 miechow,nie polecam

alex

Witam nie radzę wam firmy Brixx kiedyś było ponoć dobrze ale na dzień dzisiejszy to lipa robota dosyć ale na budowie jesteś 10 godzin -1h przerwa i 9 pracy a zaliczają 8h w biurze pani dyrektor opowiada bajki a umowa ze trzech prawników musiało ją skonstruować wszystko co podpisujesz jest przeciwko pracownikowi a nie dla pracownika ważna rzecz podatki dla kawalerów strasznie wysokie pracownik zarabiając 1800e przykładowo dostaje 1100 porażka panowie byłem widziałem i piszę prawdę ludzie co drugi dzień się zmieniają pozdrawiam

polak

czy moze ktos napisac co to za firma czy to widmo,bo skoro tak duza firma i zadnej opini to troche dziwne,jezeli ktos pracuje w tej firmie to niech napisze mniej wiecej co za robota i ogolnie.pozdrawiam.

1974

zainteresowany
@1974 25.06.2014 16:21
Zna ktoś tą firmę ? Taka dobra,że nie ma żadnych opinii. Dostałem propozycję pracy w Belgii warto?????...

Wyjechales do Belgii ? pracujesz z ta firma ? tez mam propozycje ale sie waham czy warto ?

polak
@zainteresowany 14.03.2015 13:27

witam ja tez dostalem propozycje pracy.a jaka ci zaproponowali stawke na godzine bo ja sie niespytalem czy brutto czy netto?

Zostaw opinię o Brixx Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brixx Sp. z o.o.