Makro Abra Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Makro Abra Sp. z o.o.

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w firmie. Jednak przypominam o obowiązującym wszystkich regulaminie portalu. Forum służy przede wszystkim do dyskusji na temat Makro Abra jako pracodawcy. @Była wspominasz o niejasnych zasadach pracy. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Była

Porażka egoistyczny, niechlujny ala prezes w wytartej koszuli - uważający się za ""boga"" a w rzeczywistości niemający pojęcia o biznesie... Były wspólnik się już poznał i zrobił prawidłowy ruch! Niejasne zasady pracy - niedotrzymane ustalenia itp!!!

November
@Była 11.09.2017, 21:16

Była tam jest jeszcze jeden taki ryżawy co wszystkim miesza i nie szanuje ludzi!

Alicja
użytkownik zarejestrowany

Jesteś/byłeś pracownikiem Makro Abra Sp. z o.o.? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat pracy w tym miejscu. Jakie masz doświadczenia z firmą? Jakie benefity oferuje pracodawca swoim pracownikom?

mk
użytkownik zarejestrowany

Świetnie, że jest do polecenia @Asia, ale wiesz może czy jest szansa na to, zeby znaleźć u nich teraz zatrudnienie? Chyba nie widziałem żadnej oferty pracy.

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Makro Abra Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Makro Abra Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Abra Sp. z o.o.