"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Arek

Feniks ma opinię bardzo dobrego pracodawcy!!

Wiktor

Może doceńcie, że firma jest dobra?

@Wiktor

Dobra? Serio?

Dora

Słyszałam ze kontrola jakości zatrudniona jest przez firmę zewnętrzna jak mniej więcej wyglądają tam zarobki? I jak wyglada atmosfera w pracy??

Marianka
@Dora

Nerwowo najbardziej na kontroli jakości . Raczej trudne warunki

Witold

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy więc pewnie dobrze się pracuje?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pakowacz?
Dora

A jak wygląda praca w kontroli jakości??

Ktoś ożywi to forum??????

Weronika

@bold jesteś zainteresowany pracą w firmie Feniks? Może dobrze dzieje się w firmie i pracownicy, dlatego nie wypowiadają się na forum. Jak myślisz? To może być powodem tej ciszy?

bold

Co tak cicho się zrobiło na forum?? Jak praca w Feniksie?

Weronika

@Witek masz rację, że we wpisie użytkownika @Ab nie do końca wiadomo o co chodzi i właśnie w takich sytuacjach, jak coś się stwierdza to od razu powinno się swoją wypowiedź argumentować, by wszyscy na forum wiedzieli o co chodzi. W ostatnim czasie jeszcze firma Feniks Sp. z o.o. uzyskała Pomorską Nagrodę Rzemiosła 2017 http://feniks-meble.pl/2017/10/26/feniks-doceniony-za-innowacje/ Czy takie nagrody wpływają Waszym zdaniem na pracę w firmie?

Mućka

Chyba wszystkim co tam pracują o którego majstra chodzi.

????
@Mućka

Ten co ma lepkie łapy ????????????

Wiadro lakieru z magazynu
@Mućka

Ten co ma lepkie łapy

Witek

Czy to miało miejsce, że najpierw człowieka zwolnili a teraz przyjęli? Może ktoś chce Feniks przedstawić w złym świetle? Firma ma bardzo dobra opinię na rynku i coś mi tu nie pasuje w ty wpisie od @Ab

Weronika

Są na forum jacyś aktualni pracownicy firmy Feniks, którzy mogliby odpowiedzieć na pytania użytkownika @Waleria? Informacje te przydadzą się nie tylko jej, ale innym zainteresowanym pracą też.

Waleria

Mam zamiar aplikować do firmy i już nawet widziałam ofertę - nowe miejsca pracy w Radomiu. Może ktoś ma więcej informacji w tym temacie? O jakiej pracy jest mowa? Jakie warunki trzeba spełniać żeby się dostać? Jak się pracuje w firmie? Przydadzą się te info.

qwerty

Cicho ...zmowa milczenia :-)

Weronika

@Zdener to dobrze, że jesteś zadowolony z pracy w Feniks Sp. z o.o. Jakie stanowisko piastujesz? Co więcej możesz napisać o plusach pracy w firmie? Co Ci się szczególnie podoba? Jak oceniasz atmosferę?

Witek

@Ab Jak ktoś zasłużył na dyscyplinarkę to ją dostał. Feniks to spoko firma, i wielu pracowników zdaje sobie z tego sprawę ale zawsze znajdzie się ktoś niezadowolony.

Ab

za byle co zwalniają dyscyplinarnie a po kilku tygodniach przyjmują tych samych do pracy bez sensu żadnej logiki

Zdener

Pracuję w firmie i jak na razie jestem bardzo zadowolony.

Weronika

Czy Feniks Sp. z o.o. oferuje benefity dla swoich pracowników?

****
@Weronika

tak,każdy pracownik ma karnet do spa i na basen,tylko z nich nie korzystają bo nie mają kiedy się tam wybrać

Truder

Feniks to firma, pracuje tu dość długo i mam wyrobione zdanie. Czytając niektóre wpisy myślę, że niektórzy nie mają nic lepszego do pracy i piszą bzdury. Internetowa fora są pełne hejtu więc niby dlaczego tu ma go nie być?

Rrrr
@Truder

Ty chyba tez niemasz co robić ze siedzisz tu i czytasz te wypociny

Zostaw merytoryczną opinię o "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Skarszewy

• Jak się pracuje w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"FENIKS" ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ