Rato Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Rato Sp. z o.o.

Ja

Oszuści! Nie wypłacają pensji, a na koniec współpracy wyłudzają pieniądze i sprawę szybko do sądu z podrobionymi papierami. Kilka osób już oszukali na duze pieniądze. Odradzam!

magda77
@Ja 14.07.2017 20:46

Mam właśnie z nimi taki problem współpracowałam z nimi w 2009 roku a teraz pokazał się u mnie komornik

ewa

gdzie @poijsf oferują umowę o pracę ?, bo mnie interesuje Doradca Klienta Biznesowego a tam niestety nie ma nic o umowie o pracę

XXL

Ogólna ocena: mierny z minusem; "firma krzak" udająca tylko firmę; nikomu nie polecam - szkoda czasu i nerwów a zarobek żaden (wręcz przeciwnie - raczej same koszty).

Zostaw opinię o Rato Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rato Sp. z o.o.