Abc-Service

Gdańsk

Opinie o Abc-Service

janek
użytkownik zarejestrowany

amstaff, usługi porzadkowe to nie najlepiej płatny zawód, ale 3 zł/h to lekko przesadziłes. minimalna krajowa musi być.

KOSMITA

DLA MNIE TO SĄ WYZYSKIWACZE I TO POWINNO BYĆ KARALNE NA ZDJĘCIU PIĘKNIE A TAK NAPRAWDE TO NAWET KRZESEŁKA NIE DALI A CO DOPIERO MONITORING CZY ALARM O BIURKU NIE WSPOMNE ALE ZA TO PUNKTY DO ODBIJANIA SA TU POWINNI ZATRUDNIAĆ KOMANDOSÓW A NIE EMERYTÓW I NIEPEŁNOSPRAWNYCH ŻEBY KASĘ BIĆ A O NICH SIĘ NIE MARTWIĆ ŻE PAŃSTWU POZWALA TAK TRAKTOWAĆ OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE TO KOSZMAR

amstaff

Takie firmy trzeba likwidować, te wszystkie zakłady pracy chronionej w których pracuje się za 3 zł/godzinę.

tomek

za 1300 zł to w ABC Service trzeba zrobić ze 270 godzin pracy. Ja przy 260 jako ochroniarz miałem niecałe 1150 zł.

piotr

Pracowałem w tej firmie w filii w Raciborzu nie wiem jak jest gdzie indziej ale każdemu polecam niech się przekona , odechce mu się każdej pracy świetne i mądre dwie Panie zarządzające , czekam na kontakt od osoby które tam pracowały a zarobki świetnie , to chyba kpina chyba że za 1300zł i praca zimą codziennie jest dobrym zarobkiem, polecam HE HE

Zostaw opinię o Abc-Service - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abc-Service