Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak

Chrzanów

Opinie o Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak

budowlaniec

Słyszałem że w ramach premii świątecznych pracownicy poświęcili się dla dobra firmy i sprzedają choinki. Rozumiem że na wiosnę będe mógł zaopatrzyć się w sadzonki i drzewka

Mikołoj

Jasne, karnet na siłkę, wczasy pod gruszą, paczki na różne okazje. Tyle tego, że trudno zliczyć

Yoyo
@Mikołoj 11.04.2016 20:30

Mikoloj-. Dobre! Boki zrywać! Najlepszy dowcip od lat!!!!:-D

Nikt

Jasne, zatrudnij się jako przedstawiciel techniczno-handlowy. Na pewno masz wiedzę o wszystkich produktach, którymi handluje firma (tysiące), jak też potrafisz doradzić inwestorom jakich materiałów używać i czym różnią się między sobą. Jak potrafisz liczyć kalkulacje, czasami dość skomplikowane (np. dachy), to jest to praca dla ciebie. Plus duża wytrzymałość psychiczna na stres, bo to, że ładnie policzysz i doradzisz, nie idzie w parze z możliwością sprzedaży (duża konkurencja). Musisz się liczyć z tym, że włożona praca często nie przekłada się na płacę.No i jeżeli lubisz się ciągle uczyć, to nie masz się co zastanawiać.

Wujek_John

Zgadza się że jest ale zależy na jakich warunkach. Inne maja wymagania w Tarnowskich Gorach inne w Katowicach a jakie w Chrzanowie nie wiem, bo nie widzialem ogloszenia na sprzedawcę na Chrzanów - tyle w kwestii sprzedawców.

Wujek_John

O jakiej pomocy trenera mówisz? Śmiech na sali. Masz okres próbny czas ochronny i masz sie wdrożyć a jak nie to zapomnij o normalnych zarobkach

Brandys

Socjale? Hehehe tam nie trzeba się przygotowywać do rozmowy, masz siedzieć w pracy cicho i być z wszystkiego zadowolony nawet z wypłaty którą otrzymujesz z łaską 26maja. Pozdrawiam

tauriel

a może ktoś z was wiem czy firma nadal poszukuje magazyniera bo ja bardzo bym chciała się zatrudnić właśnie na takie stanowisko, i także w Sewera z pewnych powodów osobistych. natomiast w wielu firmach nie mogę zostać magazynierem bo podobno kobieta nie powinna być na takim stanowisku, ciekawe jak to wygląda w Sewera

Biz

No i ciekawe czy znaleźli już osoby na stanowiska, które szukali. A jeżeli nie to ciekawe czy będzie druga tura, decyzja wyborczych w sprawach słusznych. Prosiłbym o podpowiedzenie jak się przygotować do rozmowy rekrutacyjnej i na co można liczyć - jakie warunki finansowe i socjalne. Dają coś więcej ponad wypłatę?

Ed 2

A tu znowu Ed. Piszesz w tym samym czasie, ale pod różnymi ksywami. Jak to się ma do twojej wiarygodności?

Ed

Sewera rozwija sie a "konkurent\" znika? :)

volt

Wypasiony Konkurent - 2012-06-19 14:38:42 Powiedzcie mi taką rzecz. Ile milionów utopił właściciel na Dolnym Śląsku? Wszystkie te plajtujące firemki, nie wspominając o SUPERMARKECIE. Nigdy nie zastanawialiście się nad tym?Ej, wypasiony konkurent. Jak miliony od konkurenta liczysz to raczej cienko piszczysz. Niemcy i Francuzi wydmuchają cię bardzo szybko hehehe.

adam

Hmm najlepiej to i pracować i nie narobić się i zarobić. Ciekawe ilu “pokrzywdzonych” znalazło już tę swoją wymarzoną pracę? Większość dni na garnuszku u mamusi, prawda? Ja tyram już kilka lat w tej firmie, nikogo jeszcze nie [usunięte przez moderatora], ale jeżeli jakiś leser ma konfliktowy charakter i nie mając pojęcia o asortymencie powoduje straty to choć nie mam takiego prawa sam najchętniej spuściłbym mu [usunięte przez moderatora]. i wyrzucił na zbity pysk. Bo niby dlaczego mam jeszcze na kogoś pracować a otrzymywac tylko jedną wypłatę? Aktualnie pracuje w Sewerze sporo ponad 300 osób ale i tak nierób zawsze zostanie dostrzeżony. Jeżeli uważacie to za zbyt niesprawiedliwe – wasze prawo, możecie obrażać sie i rzucać błotem. Ja myślę inaczej bo cokolwiek robię przykładam się i nie mam czasu aby bujać w obłokach gdy umawiam się na pracę i wynagrodzenie. Zmieniłem już w życiu kilka firm bo mi warunki nie odpowiadały ale nie biadolę jaki to ciężki los mnie biednego żuczka spotykał. Nikt nie zmusza do podjęcia pracy w Sewerze, ale jeżeli sie decydujesz to pracuj uczciwie i szanuj swoich kolegów bo inaczej będzie ci źle.

specjal

Durny - 2012-06-19 14:43:02 Pracownik - 2012-02-14 10:44:49 Po co pracujecie w tej firmie skoro wam się nie podoba?? Przecież nikt was nie zmusza. Jedno jest pewne gdyby było tak źle to firma nie miałaby pracowników i was też już by nie było, więc nie piszcie głupot.Ludzie pracują w tej firmie, bo ogólnie ciężko o pracę, co za durne pytanie. Gdyby nie było takiej sytuacji na rynku pracy, jaka jest obecnie, to firmy NIE MA!Tak, tak zapewne. A gdyby szef Sewerę przekazał tobie pewnie zostałbyś królem branży w Polsce a poddani żyliby dostatnio. Widzisz, słowo “gdyby” staje ci na drodze. Jednak twój nickname nie jest przypadkowy.

Durny

Wypasiony Konkurent

olo

do Pracownika! "obecnego?" , skoro jest tak jak napisałeś to czemu się u Was tak ludzie zwalniają, czyżby dotarły do nich Twoje słowa - nie ładnie tak strzelać w swoją bramkę! ;)

profilowany

wert
@profilowany 25.09.2011 03:48
Tak, zgadza się, kiedyś było ok, ale to były stare dobre czasy, które, jak narazie, nie zapowiada się aby wróciły....

Nie w tej firmie nigdy nie było dobrze. Zgadzam się w 100% z negatywnymi opiniami. Miałem zaszczyt pracować tam 2002-2003. To była najgorsza firma w której pracowałem. Z żadnego innego miejsca nie miałem tylu złych doświadczeń.

hieh

to na czym ta firma stoi to czysta porażka, ale liczy sie wspaniała atmosfera ludzie sie kochają na wzajem pomagamy sobie podpierdalamy sie. Jest pięknie wszystko jest super firma się rozwija stoi bardzo dobrze praktycznie na krawędzi rozpaczy swoich możliwości. Pomysły ludzi zarządzających nie znają granic głupoty. Po prostu śmiesznie. Kto chciałby pracować w takiej firmie, Nie patrząc na wypłaty nie patrząc na dziecinne zasady firmy nie ma żadnej pozytywnej strony tej firmy. Życze wszystkiego dobrego tym u góry aby wpadali na jeszcze ciekawsze pomysły by nam się lepiej pracowało. pozdro .

xxx

nie wiem kto to pisał, ale na bank w trakcie byl pod wpływem dopalaczy, bo osoba o jasnym umyśle by nigdy takich głupot nie napisała.pomijając to że nigdy nie wiadomo jaką wypłate się dostanie to na dodatek nie wiadomo kiedy.traktowanie sprzedawców i magazynierów przez ludzi z góry jest straszne(zauważyłem to że są traktowani jak roboty które maja [usunięte przez moderatora] nic nie pytać, nie dochodzić swoich praw i najlepiej jeszcze jak by to wszystko było za darmo robione!).żeby coś osiągnąć w tej firmie trzeba być kablem tak jak [usunięte przez moderatora]

lobo

ale ogólnie było ok......buhhhhaaaaaa :-)

lobo

..prawda jest taka o ile pamiętam, że w tej firmie panował dziki system niezrozumiały dla nikogo. Zwalnianie dobrych ludzi to codzienność, a utrzymywanie pasożytów po kądzieli i po mieczu to naturalne.

Zostaw opinię o Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sewera Polska Chemia Ireneusz Wolak