Opinie o Car-Spa w Warszawa Biały Kamień 3 lok. 33

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Car-Spa. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Car-Spa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja pozostałych urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Car-Spa w Warszawa Biały Kamień 3 lok. 33

byly pracownik

Administrator w poplochu pousuwal komentarze i obecnie firma rysuje jako skrzywdzona i broniaca sie przed atakami konkurencji. Prawda jest taka, że po pierwsze to pseudo luksusowa myjnia, z niewspółmiernym stosunkiem jakości uslug do ich ceny. Piekne wnetrza mają za zadanie przytloczyć potencjalnego klienta i już na poczatku sprawić, że jest w miejscu dla nielicznych wybranców. Problem zaczyna się po wykonaniu uslugi - terminy wykonania uslug są dość elastyczne (w miedzyczasie samochody na poprawkach), prośba o fakturę = doplacie 23% do ustalonej ceny, jakość uslugi zwykle niewspółmierna do obietnic i ustaleń. Poprawnie zrobione samochody można policzyć na palcach 1 ręki. Jeśli chodzi o sprawy kadrowe, to firma ta jest zwykłą szarą strefą, bandą kombinatorow. Zatrudnienie bez umowy lub propozycje zawarcia umow smieciowych, wyplacanie pencji "pod stolem", nie wypelnianie obowiazkow podatkowych i pracowniczych. Tak w dwoch zdaniach mozna scharakteryzować tą firemkę. Na sz

bachorzewski

Haslo firmy "Car-Spa - firma na poziomie!" Hahaha.

CarCr

Panie Swax widze ze polemika na twoim poziomie nie ma najmniejszego sensu. I wypraszam sobie taki jezyk. (usunięte przez administratora) I odpusc sobie pisanie pod nickiem Swax, kazdy wie co to za firma i jaka ma renome, to jest jak i CarSpa firma na poziomie wiec nie sprowokujesz miedzy nimi zadnego konfliktu. Wesolych Swiat !

CarCr

Wdze, że konkurencja nie próżnuje... ludzka zawiśc i zazdrośc nie zna granic. Osobiście znam i współpracuje(usunięte przez administratora) jestem pełen podziwu jaką firme stworzył . Nie rozumiem tylko konkurencyjnych firm , które mają tyle zapału żeby komuś dokopac. Wiem, ze car spa ma mnostwo zadowolonych klientow i bedac w branzy detailngu od dluższego czasu nigdy nic zlego o car spa nie slyszalem... no chyba że produkty ktore wysylaja przychodza z dwudniowym opoznieniem. A teksty typu...niewidomi specjalisci , kloaka, syf, sciema i inne zenujace, obrazliwe wpisy (prawdopodobnie konkurencji) swiadcza tylko o poziomie tejże konkurencji! pozdrawiam

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Car-Spa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Mike

Panie Pawle, niestety zasmucę Pana i ukrócę śmieszną pewność siebie... Firma CarSpa funkcjonuje o wiele dłużej, w kwietniu 2010 roku została tylko przeobrażona w spółkę z o.o. Tym samym podsumuję rzetelność pańskich wypowiedzi...

Pawel

(usunięte przez administratora)azał ci laurkę napisać? Klamiesz - w Car Spa nie bylo pracownika ktory pracował by tam dwa lata. Ponad to wedlug dokukmentow sądowych firma Car Spa zostala wpisana do rejestru 12 kwietnia 2010 roku a mamy marzec 2012 więc (usunięte przez administratora) bylo u niego po uslugach w Car-Spa) i samochody w firmie z reklamacją niskiej jakości dalekowschodniego pochodzenia kwarcu nieudolnie nałożonego w Regulach.

Mike

Bardzo dziwne rzeczy tu się wypisuje. Ja pracowałem dla CarSpa przez 2 lata, od początku miałem umowę o pracę i przeszedłem szkolenie, a zarobki w porównaniu z innymi firmami, u których szukałem wtedy posady były naprawdę ok. Nie wiem po co wypisujecie takie pierdoły, że większość samochodów stoi na poprawkach - gdyby tak było firma już dawno by się zwinęła, bo jej usługa skierowana jest do ludzi z większym portfelem czyli nie jest to liczba nieskończona i opiera się w dużej mierze na stałych klientach. Wielką zawiść wyczuwam w waszych komentarzach. Chętnie bym tam popracował jeszcze, ale postanowiłem rozwijać się w bardziej dochodowej informatyce...(usunięte przez administratora)est mega pasjonatem i jak ktoś naprawdę interesuje się detailingiem i nie idzie do pracy, żeby zrobić ją na odwal i upomnieć się o świadczenia to może się od niego sporo nauczyć. Pozdrawiam smutnych zawistników!

Pawel

Oni nie obrabiają kilku aut na raz. Większość samochodów przyjeżdża na poprawki lub reklamacje.(usunięte przez administratora)Rynek jest najskuteczniejszym weryfikatorem.

marcin

Przedsiębiorstwo pod nazwą Carspa w Regułach to kloaka. Gdyby ktoś rozważał propozycję pracy w tej bardaszce - to zdecydowanie odradzam. Z wierzchu marmury, piaskowce, szkło i Europa,(usunięte przez administratora)To co napisał ktoś wyżej to cala prawda.

A ja jestem ciekaw skąd taka opinia? Pracowałeś tam? Czy po prostu zazdrość przez ciebie przemawia? Czekam na konstruktywną wypowiedź, nie bełkot jak w poście wyżej... Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Car-Spa - Warszawa

Car-Spa
1.5/5 Na podstawie 38 ocen.

Car-Spa