Kostrabau Polska Kostrzewa

Cięciwa

Opinie o Kostrabau Polska Kostrzewa

andrew

witam , jak wygląda praca handlowca w tej firmie?, jest kilka ogłoszeń i sie zastanawiam czy aplikować.

Byly pracownik

Pracowałem tam bardzo krótki okres, zostałem zwolniony bez żadnych powodów związanych z realizacją powierzonych mi zadań (opinia właściciela) - ot takie widzimisię pana Kostrzewy. Odradzam tego pracodawcę. Szkoda waszego czasu na tą hurtownię

Więcej u nich nie kupie

Nie polecam, sprzedając wadliwy towar.

Miki

Pracowałam w firmie jakieś 2 tygodnie i dłużej nie dało się wytrzymać. Pracy jest bardzo dużo i nie jest to wprost proporcjonalne do zarobków. Bardzo nerwowa atmosfera, nie miłe szefostwo i na pewno nie jest to praca na stałe. Pracownicy się zmieniają wraz z nastrojem szefostwa.

Zostaw opinię o Kostrabau Polska Kostrzewa - Cięciwa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kostrabau Polska Kostrzewa