Perfecta Centrum Reklamy

Łany

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

logitech

Praca w tej firmie to strata czasu. Szef i jego przydupasy pseudo kierownicy Darek, Huber, Irek, Mateusz to ludzie którym się trafiła złota kura, nic nie robią tylko wciskają kity wielkiemu wizjonerowi Szczebakowi i Szczebakowej (która jeszcze bardziej nie szanuje ludzi niż Szczebak, dla niej jesteś tylko co miesięcznym kosztem - czytaj wypłata). Szkoda czasu, takie firmy to już relikty, bezpłatne nadgodziny, żenująco niskie pensje. UCIEKAJCIE Z TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!. Ludzie ta banda to relikty PRL.

Luk

Praca w tej firmie oznacza dużo poświęceń. Zarówno własnych nerwów i czasu poza godzinami pracy. Ludzie którzy tam pracują są w większości pozytywni i dużo sobie pomagają. Niestety jak to w większości dużych firm panuje często chaos i nadganianie produkcji kosztem nadgodzin, które czasami są płatne a czasami nie tyle ile powinny. Nie jest jednak tak ze nie docenia się tego, raczej jest to docenianie bardziej personalnie, uznaniem liderów czy samego szefostwa co prowadzi często do awansu w stanowisku które się zajmuje. Rzadko przyznawane są podwyżki zwłaszcza dla pracowników niższych szczebli. Firma z bardzo dużymi wizjami i wartościami (głównie szefa), ciągła walka między sprzedażą a produkcją. Szefostwo goni handlowców do sprzedaży, produkcja nie wyrabia się z produkowaniem. Atmosfera pozytywna, chodź wiele jest napięć głównie z powodów terminowych i jakościowych. W firmie jest też coraz więcej pracowników z Ukrainy którzy często pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o swoje kompetencje. Chyba jak w każdej firmie, jeśli dasz z siebie dużo zostaniesz doceniony ale trzeba mieć jeszcze siłę przebicia i trochę stażu pracy. Jeśli ktoś nie lubi ciężko pracować, nie polecam tej firmy. Jeśli ktoś poważnie myśli o swojej przyszłości i nie ma zbyt wielu kompetencji ta firma jest dobra żeby wiele się nauczyć ale też wiele z siebie musi jej oddać.

Logitech

zgadzam się z baartem. W firmie rządzi wizja i nieomylność szefa i wszystko wiedzącej szefowej. Masz być do dyspozycji o każdej porze. O płatnych nadgodzinach możesz zapomnieć praca po godzinach za darmo lub za pizze. Większość "kierowników" w tej firmie nie pojęcia o tym co robi ale że bardzo dobrze potrafią opowiadać bajki szefowi to dalej są "kierownikami. Unikać!!!!!! Szkoda czasu i nerwów. Zarobki w tej firmie to porażka. Więcej w amazonie można zarobić.

baart

Ogólnie nie polecam firmy, nawet gdy zmieniałem prace rekruterzy dziwnie patrzą na doświadczenie zdobyte w tej firmie, Pracowałem na stanowisku specjalisty, dział nieważny. Polecam zostać w tej firmie i sprawdzić swoją wytrzymałość w pracy od godz.8 do godz.23. Tak były takie zmiany i nikt nie płaci za nadgodziny. PS. Jak zostaniesz do 20 dostaniesz gratis pizze.I oczywiście w następny dzień trzeba na 8 przyjść do pracy. Raczej takich firm jak ta wiele nie ma na szczęście już. Pozdrawiam i życzę każdemu sukcesów w innych firmach. Auta firmowe są pooklejane cały czas, że szukają konstruktorów i projektantów. Zastanówcie się po co firma okleja tak samochody. Ludzie zwalniani są szybko, bez podania powodu.

zzzz

Ile zarabia tam Leader, a ile pracownik? Nad liderem jest jeszcze kierownik, manager jak to tam wygląda? Jak duże są zespoły? Pytam, bo widzę na stronie ogłoszenie, nie wiem czy warto.

Dywan

@kania wyglada na to ze jeszcze duzo musisz sie nauczyc.... Dla Ciebie to chyba szczyt ambicji praca w takiej firmie z "ogromnymi ambicjami". Kazdy kto tam pracowal to wie jak tam jest. Szkoda czasu.

kania

Ale to chyba lepiej jak szef ma aspiracje i jakieś plany bo wtedy popycha cię do przodu @capslock no ale jak ktoś nie ma żadnych ambicji i ciężka praca mu nie odpowiada no to sam zapewne się prędzej czy później zwolni jak ty

capslock

zgadzam się, że wielkie aspiracje szefa powodują że można tam jedynie przyjść na praktykę i szybko uciekać. druga sprawa to zaufanie szefostwa do ludzi którzy.....tylko wykorzystali sytuację i uciekli:) unikać jak ognia!!!!!!!

kaban

nie polecam, smieszna firma o wielkich aspiracjach szefa, szukajacy inspiracji w gotowych rozwiazaniach konkurencji heh, male pieniadze, ogolnie nie wierz w to co uslyszych na rozmowie, ktos napisal ze praca dla niewolnikow, zgadzam sie w 100 %. malo osob w ''biurze' jedyny plus to ludzie z ktorymi mozna pogadac na ludzie. ostatnio jakies zmiany stanowisk w biurze , chyba 3 osoby zmienily swoje stanowiska, nie wiadomo dlaczego. ogolnie czy oplaca sie isc po studiach, tak posiedziec pare miesiecy w tym syfie zlapac troche doswiadczenia i uciekac do volvo lub autolivu.ps. placa 2x wiecej,

złap

Rozmowa być może była spoko, ale później okaże się do czego zdolni są właściciele tej firmy...

złap

Nie polecam. Duzo sie obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej a pozniej to juz właściciele robia z pracownika kompletnego kretyna i niewolnika. UCIEKAC I OMIJAC Z DALEKA TA FIRME

zostaw

Zgadzam się, firma perfecta to najwiekszy bałagan jaki tylko można spotkać. nie polecam!!!!!!!!!!! unikać jak ognia tej firmy!!!!!!!!!!

adres

syfi kiła i mogiła. Nawet jak codziennie skasują ten wpis to i będzie się pojawiał. Ma ostrzegać wszystkich by unikali tej firmy.

adres

syf kiła i mogiła.

Gerwazy

Nie polecam. Praca na umowę zlecenie ,często 7dni w tygodniu ,czasami po 12 godzin (hala maszyn).(usunięte przez administratora). Mimo ,że praca do najcięższych nie należy ,to bardzo odradzam.

jony

jednym słowem syf nie polecam wole siedziec w domu dziadostwo nic wiecej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jajogłowy

Jest kilka pozytywnych aspektów. Wielu sympatycznych ludzi wśród zwykłych pracowników i kilku fajnych leaderów.

jajogłowy

dodam jeszcze ,że zdarzają się sytuacje ,kiedy ktoś jest wysyłany tylko na drugie zmiany kilka tygodni z rzędu...

jajogłowy

Stawki bardzo niskie. Atmosfera zła, krzyki itp. Duże wymagania ,niska płaca.[usunięte przez moderatora] -teksty w stylu :"jak nie przyjdzie pan na nadgodziny to pana zwolnię, niech pan przemyśli czy chce pan tutaj jeszcze pracować" itp..Nie polecam.

Jarek

Witaj Sylwek, Dowiedziałeś się czegoś na temat tej firmy?

zenek

może ktoś przybliżyć jak wygladają zarobki w tej firmie? [usunięte przez moderatora] jak atmosfera w firmie?

Zostaw opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Łany

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy