Perfecta Centrum Reklamy

Wrocław

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

szczebak

nie polecam! właściciel to prosty chłopak, który dorobił sie na biznesie ojca, na prawdę to prostak, przede wszystkim nie nauczył sie szacunku do ludzi i gardzi nimi. Jak chcesz być pomiotem to się zatrudnij, ale do niczego tam nie dojdziesz. Przydupas szefa, Tomek, to jeszcze większa ciotka, pierwsza firma w jakiej pracował, zero doswiedczenia poza lizaniem tyłka. Słaba ekipa, nie polecam. Szef Szczebak uważa się za wizjonera a jest słobo rozwinietym człowiekiem , jego żona tym bardziej, tępa blondi. N szczerze nie polecam. Mają swój klimat, albo liżesz im tyłek albo poszukaj normalnej pracy. Nie bez znaczenia jest, że na autach firmowych maja ofertę pracy... byłem tam i nikt nie chce dla nich pracować, to bogaci idioci bez szacunku do ludzi, cos im się pomieszało..... odradzam. Zwonilem się sam po 2 latach- praca w biurze - żenada.

Apecja

Rozmowa kwalifikacyjna z ludźmi którzy nie mają pojęcia o stanowisku na które szukają pracowników. Brak profesjonalizmu. Szkoda czasu po 10min można zobaczyć ze nie warto pracować w tej firmie

Ona

Pracowałam w tej firmie przez 11mcy 2 lata temu,wtedy stawka wynosiła 10 zł brutto za godz,później podnieśli na 11 brutto.Pracowałam przez agencję na umowę zlecenie,później przez firmę również na umowę zlecenie(czasem wpadło jakieś 50 czy 100 zł premii).Teraz agencje oferują już wyższe stawki na poziomie 12-13 brutto.Praca nie jest monotonna,co jakiś czas produkuje się co innego.Lider Pan Tomek jest naprawdę super,nigdy nie miałam takiego lidera :)W firmie pracuje mało ludzi,ale ogólnie panuje dobra atmosfera w zakładzie.

maciek

Pracuję w firmie na produkcji od 3 miesięcy. Moja stawka to 12 zł za godzinę. Normy wcale nie są straszne, w innych firmach, w których pracowałem było dużo gorzej. Sporo tu manualnej, dokładnej pracy.

klimatyczna wandzia

mnie na przykład nawet jedna złotówka robi wielką różnice, jestem dość precyzyjna finansowa, a zastanawiam się nad podjęciem zatrudnienie w Perfecta Centrum Reklamy, więc kochani mo,zecie dokładnie sprecyzować ile konkretnie się w tej firmie zarabia na rękę? z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

byly pracownik

Szkoda czasu 80% ludzi pracuje na umowie zlecenia zarobki 6-8zł..Ciegle mówią bys robisz szybciej i szybciej i norma coraz większa do tego Kierownik produkcji Pan [usunięte przez moderatora] gorszej upisledzonej osoby nie widzialem w pracy,do tego mobbing mobbing na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.

jony

nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)małe zarobki wymagania duże jednym słowem szkoda czasu tam marnować.Pozdrawiam!!!

Praca w biurze dla"Artystow"! Totalny chaos! [usunięte przez administratora] Degradacja i marna trata czasu! Bardzo nie polecam - szkoda nerwów!

jack

To zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Trudno spodziewać się ciekawej pracy na produkcji, ale nie jest przynajmniej monotonna.

gal

Totalny chaos i brak organizacji. Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Gall

To prawda sam jakiś czas temu tam pracowałem. Szkoda nerwów. ( usunięte przez administratora )proponuje podstawowy kurs z zarządzania a nie harwardzkie szkolenia. Szkoda kasy( usunięte przez administratora ) to i tak nic nie da:) PA

Jack

Firma jest ok, ale za bardzo zwraca się tam uwagę na godziny pracy. Atmosfera w porządku.

Zostaw opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy