Perfecta Centrum Reklamy
counter
2 71 49 5 1

Jakie wartości są cenione w Perfecta Centrum Reklamy?

Antek Nowy wpis
@Pytanie

potakiwanie

Zorientowany Nowy wpis
@Antek

I szybkość działania. Szybkość która rodzi skojarzenia z rozstrojem żołądka...

Elite Nowy wpis
@Pytanie

najważniejsza wartość to brak własnego zdania. Ślepe wykonywanie poleceń szefa. Cenione jest też praca za darmo w nadgodzinach, uległość wobec szefa.

Gregor Nowy wpis

Czy firma bardzo dużo zabezpieczeń wprowadziła dlatego, że koronawirus tak panuje?

Weronika

Zostałam zatrudniona na stanowisku marketing managera. Otrzymałam dobre zarobki, od razu umowę o pracę na 3msc, szkolenia wstępne i przyjazną atmosferę. O mój rozwój osobisty dbała Pani z działu HR oraz moja Szefowa Monika. Wyzwania były ogromne i bardzo ciekawe. Bardzo szybko atmosfera zaczęła gęstnieć. Pracownicy z większym stażem dzielili się ze mną historiami pełnymi złych emocji i złego podejścia do pracownika. Byłam świadkiem, gdy właściciel firmy używał słów uznawanych za wulgarne do osób strategicznych przy projekcie w którym pracowałam. Kilka porannych meetingów właściciel rozpoczynał od informacji jakie koszty generujemy i podkreśleniem, że na ten moment nie przynosimy zysków. Przez Pana właściciela byłam kilkakrotnie obrażona słownie, zdarzyło mi się nawet po jednej z rozmów płakać. W momencie kiedy w projekcie zbliżaliśmy się do kolejnych kroków milowych rosło napięcie i tym samym generowały się nieprzyjazne zachowania wobec pracowników. Dla mnie był to czas trudny, gdzie musiałam zaadaptować się w nowym miejscu pracy, a jednocześnie wymagano ode mnie dużych i ciągłych postępów, przy (w późniejszym czasie) mocnej dyskredytacji moich umiejętności. Niestety, ale krytyka która pochodziła z ust właściciela firmy była serwowana w sposób dotkliwy, bolesny i myślę, że impulsywny i nieprzemyślany. Muszę jednak podkreślić, że w tym wszystkim stałe konsultacje z Panią z działu HR, a także moją Szefową były momentem "wytchnienia" od oczekiwań właściciela. Martwiło mnie jednak to, że Pani z HR polecała podejście do właściciela firmy trochę jak do kobiety z PMSem, a także była świadoma jego zachowań i nie proponowała właścicielowi żadnych warsztatów z zakresu pracy nad emocjami czy przekazywania informacji zwrotnej. Przez cały czas miałam zapewnione owocowe wtorki i czwartki, zajęcia mobility oraz propozycje wspólnych imprez. W projekcie w którym uczestniczyłam atmosfera zaczynała być nie do zniesienia, pracownicy zamiast się wspierać powoli wzajemnie podgryzali sobie tętnice. Mój ostatni dzień w firmie wspominam dużym upokorzeniem ze strony właściciela firmy. Każdy kolejny dzień niestety oznaczał dla mnie konsekwencje zdrowotne: zła praca nerek na skutek dużego stresu, zawroty głowy, biegunki i inne. Niestety, ale okazałam się osobą o zbyt kruchej strukturze psychicznej i nie wytrzymałam narastającego napięcia. W tym momencie jestem w trakcie leczenia depresji, nerwicy, zaburzeń lękowych, a także adaptacyjnych. Skorzystałam z przysługującego mi prawa i odeszłam na zwolnienie lekarskie. W momencie kiedy zaczynałam stawać na nogi (3 miesiące zwolnienia i intensywnej terapii, włącznie ze skierowaniem do szpitala) otrzymałam rozwiązanie umowy o pracę bez wypowiedzenia, a przyczyną wypowiedzenia jest niezdolność do pracy trwająca dłużej niż 3 miesiące. Z perspektywy czasu żałuję, że podjęłam pracę w firmie Perfecta mimo, że od samego początku byłam ostrzegana o atmosferze, która tam panuje. Ostrzegły mnie zarówno opinie na Goworku, jak i rozmowa z jednym z obecnych pracowników (skontaktowałam się z nim zanim podpisałam umowę), a także bardzo zła opinia wieloletniego dostawcy zewnętrznego. Musiałam przekonać się na własnych organizmie, niestety upadki bywają bolesne.

Tak14Nie
Hyper
@Weronika

Hej Weronika Czytałem Twoja opinie z lekkim nie dowierzaniem, że mimo tylu ostrzeżeń, zdecydowałaś się na pracę w tym bagnie u tych prostych ludzi. Praca w tej firmie dla mnie to pasmo stresów i ciągłego poniżania ludzi. Metody które pani E. z "HR" wprowadza to próba wprowadzenia metod i zasad funkcjonowania dużych korporacji. Tylko zapomnieli o jednej. Taki nie szanowanie ludzi przez właścicieli firmy nie jest mile w widziane w żadnej szanującej się firmie. Dlatego taki relikt (prywatna firemka za kasę ojca) nie jest warta żadnej minuty.

Tak6Nie
Mrówka

Odradzam współpracę z tą firmą. Brak szacunku do drugiego człowieka mimo pięknej otoczki na początku.

Robert
@Mrówka

Masz na myśli niezbyt dobrą atmosferę i relacje w firmie? Ciekawi mnie, czy można je poprawić wspólnym wyjściem integracyjnym. Pracodawca organizuje takie eventy, żeby bardziej zgrać zespół, a praca przebiegała w przyjaznym otoczeniu. Liczę, że napiszesz coś więcej.

TakNie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 304 dni.

Jak jest z awansem w Perfecta Centrum Reklamy?

Selt

Nigdy więcej pracy w tej firmie. Dziękuje, pozdrawiam.

Radek

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywną opinię? Idealnie to nigdzie nie jest!

@Radek

Na pewno nigdzie nie jest idealnie, ale według mojego doświadczenia Perfecta jest zdecydowanie poniżej średniej.

Gnus

ciezko na produkcji - duzo osob z urkainy i jest z nimi ciezki kontakt bardzo goraco liderzy bezmyslni m

Antek
@Gnus

kocham tę firmę

Napoleon

Właściciel napisałby firma to ja!

Inhumans

Nie jest dobrze w tej firmie... nie jest. Jeżeli ktoś nie ma wyjścia to niech tam pracuje, ale każdy kto ma jakiekolwiek inne perspektywy (praca na kasie będzie mniej toksyczna) niech omija z dala tą rodzinną firemkę (usunięte przez administratora)

Prowodyr

Firma szuka projektantów, ktoś chętny (usunięte przez administratora)

e.
@Prowodyr

I ile taki projektant tam może zarobić?

Elite
@e.

Pensja + pizza

e.
@Elite

To pakiet socjalny? W sumie lepsze niż Luxmed.

Tak1Nie1
Battles

Jeżeli ktoś usuwa opinie na temat swojej firmy to chyba już wiecie o co chodzi... :) Nie polecam pracodawcy. Bądźcie odporni na początkowy urok!

AltShift

(usunięte przez administratora) Niby jest ok ale jak się wejdzie tam do środka to masakra jakaś. Atmosfera jak na początku lat 2000, gdzie władcy pracowników myślą że dalej mogą poniewierać pracownikami. (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
To prawda
@AltShift

Nie dajcie się zawieść ładnemu wyglądowi firmy i przyjemniej otoczce. Jedno co dobrze działa w formie to pijar.

OMG

Wiecie co? Usuwanie tych negatywnych opinii jest żenujące. Dziwię się, że portal Gowork nie da o swoją rzetelność. Nie polecamy pracy w tej firmie na żadnym stanowisku.

Tak8Nie
Azsz głupio

Hahahahahahha firma istniała przed wam będzie istntniec za wam!!!! Żadne miotły, tego nie zmienią co (usunięte przez administratora) piszą!!!

Tak1Nie6
Przyszywka
@Azsz głupio

Takie słowa może napisać tylko właściciel przedsiębiorstwa. Dla wszystkich, którzy będą się tutaj rekrutować - sytuacja jest jasna: brak szacunku do drugiego człowieka. Firmę i wybory tworzą ludzie (pracownicy), a nie właściciel -sam by wszystkiego nie zrobił.

CrlAltDel

Całe szczęście pracy wokół jest dużo i nikt nie musi pracować, tam gdzie nie chce.

Jasiek

@Szafa Gra Firma ma bardzo dobre opinie a jedno jest pewne, dobry pracownik nie ma powodu do narzekania!!!

TakNie9
Antek
@Jasiek

taką opinię to sobie pod pseudonimem "Jasiek" wystawia właściciel firmy

Stefan

Bezpodstawnie kierownik nie zwraca uwagi, a jeśli i tak ciągle są jakieś niedociągnięcia to robi swoje!!

Tak6Nie5

Szafa Gra
@Stefan

widać że pracownik (usunięte przez administratora) szefa i szefowej) z Perfecty. szkoda czasu na taką rodzinną firemkę, niskie zarobki, ogromny brak szacunku dla pracownika. Ci niby kierownicy to ludzie z przypadku, nie mają pojęcia o niczym.... jak wszystko wiedzący szef... Ludzie unikajcie pracy w tym czymś.

Tak8Nie1
Szo Szo

Przyjmują samych Ukraińców bo żaden Polaczek tam nie chce pracować. Liderzy ganiaja człowieka i ogólnie przemiał ludzi taki ze głowa mała. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dac Liderom do zrozumienia i Kierownikowi który nie ma zielonego pojęcia co dzieje się na produkcji żeby zaczęli w końcu szanować ludzi i nie wzywać z byle czego do Akwarium grożąc że w piekarni Biskupin są przyjęcia pracy.

Tak6Nie1
Marta

@Mała, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie dowiemy się więcej informacji w tym temacie. Pragnę również zaprosić osoby obecnie pracujące w firmie Perfecta Centrum Reklamy do zamieszczenia tu świeżych wiadomości dotyczących postępów tego pracodawcy! Przypominam innym użytkownikom by przestrzegali regulamin serwisu gowork, komentarze obraźliwe oraz wulgarne są niedopuszczalne na forum!

Mała
@Marta

@Marta nie strasz nikt tutaj nie pisze obraźliwych komentarzy tylko prawdę o tej firmie żeby ostrzec innych jak jest,.

Tak1Nie

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Perfecta Centrum Reklamy?

Mała
@Administrator

Tak zaszły. Nikt już nie chce tam pracować:))

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Perfecta Centrum Reklamy