Perfecta Centrum Reklamy

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

Filtruj opinie po kryteriach:

Mariusz
 Opinia

Niestety ale nie jest to prawdą, że firma ma bardzo dobre opinie, ani, że dobrze traktują ludzi. To żart! Niestety ale negatywne opinie na temat p.Marcina są prawdziwe. A zła opinia ciągnie się już nawet w innych firmach, kture kiedyś pracowały z Perfectą bo i tam zdarzały się dramatyczne sytuacje. Często słyszy się że pracownik miał świetne relacje z p.Marcinem, a potem miał on zły dzień i w bardzo chamski sposób potraktował swojego wieloletniego pracownika bądź współpracownika. Były osoby kture odchodziły z pracy po takich sytuacjach. p. Marcin niestety nie radzi sobie z sytuacjami stresowymi i wtedy gnoi swoich pracowników, odzywa się w sposób pozbawiony szacunku i kultury. Jest mobing w firmie i nie można o tym nie mówić. Znam osoby kture płakały po spotkaniach z p.Marcinem i to na pewno nie dlatego że zrobiły coś źle w ogólnym rozumieniu tego słowa. Płaczą bo mówi się do nich bez szacunku, jak do worka ze śmieciami. Odradzam firmę, nie jest to miejsce dobre dla nikogo. Jeżeli ktoś zna historię "wirusa Sante" to spokojnie można napisać o wirusie Perfecty. Co więcej, znam osobę ktura przez tego Pana brała bądź wciąż bierze leki na uspokojenie od psychiatry. Na plus na pewno ludzie z którymi się pracuje i wszelkie benefity pracownicze. Ale, nie warto, nie warto...

Jasiek
 Opinia

@Szafa Gra Firma ma bardzo dobre opinie a jedno jest pewne, dobry pracownik nie ma powodu do narzekania!!!

TakNie1
Antek
@Jasiek 10.07.2019 20:22

taką opinię to sobie pod pseudonimem "Jasiek" wystawia właściciel firmy

Stefan
 Opinia

Bezpodstawnie kierownik nie zwraca uwagi, a jeśli i tak ciągle są jakieś niedociągnięcia to robi swoje!!

Tak5Nie2

Szafa Gra
@Stefan 15.12.2018 15:58

widać że pracownik (usunięte przez administratora) szefa i szefowej) z Perfecty. szkoda czasu na taką rodzinną firemkę, niskie zarobki, ogromny brak szacunku dla pracownika. Ci niby kierownicy to ludzie z przypadku, nie mają pojęcia o niczym.... jak wszystko wiedzący szef... Ludzie unikajcie pracy w tym czymś.

Tak6Nie1

Szo Szo
 Opinia

Przyjmują samych Ukraińców bo żaden Polaczek tam nie chce pracować. Liderzy ganiaja człowieka i ogólnie przemiał ludzi taki ze głowa mała. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Dac Liderom do zrozumienia i Kierownikowi który nie ma zielonego pojęcia co dzieje się na produkcji żeby zaczęli w końcu szanować ludzi i nie wzywać z byle czego do Akwarium grożąc że w piekarni Biskupin są przyjęcia pracy.

Tak4Nie1

Marta
 Opinia

@Mała, ja jestem moderatorem serwisu gowork, jednym z moich zadań jest uważanie na to, by inni przestrzegali zasady regulaminu serwisu. Regulamin jasno mówi, iż komentarze wulgarne oraz obraźliwe są niedopuszczalne na forum - https://www.gowork.pl/regulamin Stąd proszę was o kulturalne wypowiedzi, jeśli ktoś z was wie coś w temacie nowych rekrutacji w firmie Perfecta Centrum Reklamy to proszę was o podzielenie się tymi informacjami w tym wątku!

Marta
 Opinia

@Mała, zachęcam Cię do bardziej merytorycznego wpisu, chętnie dowiemy się więcej informacji w tym temacie. Pragnę również zaprosić osoby obecnie pracujące w firmie Perfecta Centrum Reklamy do zamieszczenia tu świeżych wiadomości dotyczących postępów tego pracodawcy! Przypominam innym użytkownikom by przestrzegali regulamin serwisu gowork, komentarze obraźliwe oraz wulgarne są niedopuszczalne na forum!

Mała
@Marta 23.05.2018 04:08

@Marta nie strasz nikt tutaj nie pisze obraźliwych komentarzy tylko prawdę o tej firmie żeby ostrzec innych jak jest,.

Opinia

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Perfecta Centrum Reklamy?

Mała
@Administrator 27.04.2018 10:14

Tak zaszły. Nikt już nie chce tam pracować:))

Nina
 Opinia

Niech każdy spojrzy na siebie. Dlaczego obrażanie innych jest dla was tematem na forum?

Apecja
 Opinia

Rozmowa kwalifikacyjna z ludźmi którzy nie mają pojęcia o stanowisku na które szukają pracowników. Brak profesjonalizmu. Szkoda czasu po 10min można zobaczyć ze nie warto pracować w tej firmie

Tak13Nie

Ona
 Opinia

Pracowałam w tej firmie przez 11mcy 2 lata temu,wtedy stawka wynosiła 10 zł brutto za godz,później podnieśli na 11 brutto.Pracowałam przez agencję na umowę zlecenie,później przez firmę również na umowę zlecenie(czasem wpadło jakieś 50 czy 100 zł premii).Teraz agencje oferują już wyższe stawki na poziomie 12-13 brutto.Praca nie jest monotonna,co jakiś czas produkuje się co innego.Lider Pan Tomek jest naprawdę super,nigdy nie miałam takiego lidera :)W firmie pracuje mało ludzi,ale ogólnie panuje dobra atmosfera w zakładzie.

maciek
 Opinia

Pracuję w firmie na produkcji od 3 miesięcy. Moja stawka to 12 zł za godzinę. Normy wcale nie są straszne, w innych firmach, w których pracowałem było dużo gorzej. Sporo tu manualnej, dokładnej pracy.

klimatyczna wandzia
 Opinia

mnie na przykład nawet jedna złotówka robi wielką różnice, jestem dość precyzyjna finansowa, a zastanawiam się nad podjęciem zatrudnienie w Perfecta Centrum Reklamy, więc kochani mo,zecie dokładnie sprecyzować ile konkretnie się w tej firmie zarabia na rękę? z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam

byly pracownik
 Opinia

Szkoda czasu 80% ludzi pracuje na umowie zlecenia zarobki 6-8zł..Ciegle mówią bys robisz szybciej i szybciej i norma coraz większa do tego Kierownik produkcji Pan [usunięte przez moderatora] gorszej upisledzonej osoby nie widzialem w pracy,do tego mobbing mobbing na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.

Tak11Nie

jony
 Opinia

nie polecam tej firmy(usunięte przez administratora)małe zarobki wymagania duże jednym słowem szkoda czasu tam marnować.Pozdrawiam!!!

Tak4Nie

Opinia

Praca w biurze dla"Artystow"! Totalny chaos! [usunięte przez administratora] Degradacja i marna trata czasu! Bardzo nie polecam - szkoda nerwów!

jack
 Opinia

To zależy na jakie stanowisko chcesz aplikować. Trudno spodziewać się ciekawej pracy na produkcji, ale nie jest przynajmniej monotonna.

gal
 Opinia

Totalny chaos i brak organizacji. Praca dla ludzi o mocnych nerwach

Tak4Nie

Gall
 Opinia

To prawda sam jakiś czas temu tam pracowałem. Szkoda nerwów. ( usunięte przez administratora )proponuje podstawowy kurs z zarządzania a nie harwardzkie szkolenia. Szkoda kasy( usunięte przez administratora ) to i tak nic nie da:) PA

Tak2Nie

Jack
 Opinia

Firma jest ok, ale za bardzo zwraca się tam uwagę na godziny pracy. Atmosfera w porządku.

Tak1Nie

Zostaw opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Wrocław