Perfecta Centrum Reklamy

Kamieniec Wrocławski

Opinie o Perfecta Centrum Reklamy

df

Dobrze, że jest terminowa, ale wiadomo w jakiej wysokości była ostatnio ta wypłata? Dzięki za odpowiedź

nowy

Cześć, zastanawiam się nad pracą w magazynie w tym zakładzie, jak ogólnie wygląda sprawa z robotą i finansowo na magazynie u nich? Premie są wypłacane regularnie i bez przekrętów? Ile wynosi średnia premia? Dziękuję, pozdrawiam :)

k200

jak oni mają kilka tysięcy kandydatów to ja jestem papieżem.... śmiech na sali..... to że nie odpisują świadczy tylko o zerowym poszanowaniu ludzi... unikać firmy. słabo płacą, premie widnieją tylko na papierze, nadgodziny bezpłatne.

stefan

nie udzielają odpowiedzi po rozmowie kwalifikacyjnej...żal.pl

doda

@tomek to z ciebie.pa

doda

firma kuku przyjmuja tych co sa glupsi od nich .

jack

Opłaca się zatrudnić na wyższym stanowisku, ale też jest więcej wymagań. Wszystko zależy od doświadczenia, bo świeżynek raczej na samodzielne stanowiska nie przyjmą.

tak

ok

Seba

A na jakim stanowisku chcesz pracować?

JANEK

zobacz sobie w tych wcześniejszych wątkach, tam wszystko jest opisane

ok

Zostaw opinię o Perfecta Centrum Reklamy - Kamieniec Wrocławski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Perfecta Centrum Reklamy