Żłobek Miejski

Zawiercie

Opinie o Żłobek Miejski

kaja

Moja córka chodziła do żłobka od 2-go roku życia i nie mam do nich żadnych zastrzeżeń. Wręcz odwrotnie, gdy poszła do przedszkola od razu Panie wychwyciły, że chodziła do żłobka bo jest lepiej rozwinięta i bardziej samodzielna.

burza loków

hmm @Zawiercianin to trudna sprawa, no bo dziecko jest nerowwe, ale jeszcze nie mówi, wiec sie nie dowiesz za specjalnie o co może chodzić. Dlatego dość ostrożnie podchodziłabym do złego opiniowanmia, bo to może o inne rzeczy chodzić że dziecko rozdrażnione

Zawiercianin

Ja radziłabym uważać. Z doświadczenia znajomych wiem, że dzieją się tam "dziwne" rzeczy, a personel pozostawia wiele do życzenia. Ponad to giną pieluchy, co tydzień wołają o nową paczkę. Dziecko po odbiorze jest nerwowe i rozdrażnione. Nie polecam. Niestety brak alternatywy w tym mieście :/

iaib
@Zawiercianin 07.01.2016 22:21

hehe może panie sobie zakładają ... a tak na poważnie to chyba dobrze że zmieniaja dzieciom papmersy czesto a nie chodza w przemoczonych.. a poza tym majac ok 20-30 dzieci to muszą dzieciom organizować zajęcia i niewszystkim dzieciom się to podoba wiec mozliwe ze wychodzi rozdraznione.. ehh pomyśl matko

Zawiercianka
@Zawiercianin 07.01.2016 22:21

Ja tez słyszałam same dobre opinie o żłobku miejskim. Alternatywy są, teraz został otwarty nowy żłobek na Blanowskiej.

ja

też polecam

zadowolona matka

znam żłobek miejski bardzo dobrze, szczególnie jako matka jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Wszyscy pracownicy są bardzo miłymi i konkretnymi ludźmi. Polecam każdemu

mama

Czy żłobek w Zawierciu realizuje jakiś program dla dzieci? Gdzie można o nim poczytać? Czy jest szansa przyjścia i zobaczenia jak wyglądają warunki- tzw drzwi otwarte dla rodziców? Jako świadoma mama bardzo chciałabym wcześniej dowiedzieć się, jak będzie wyglądać opieka nad moim brzdącem.

ktoś

witam a ja myśle a nawet jestem przekonana że pracownice żłobka w zawierciu są wyjątkowe a zwłaszcza pani intendent [usunięte przez moderatora] zawsze uśmiechnięta miła sympatyczna . rodzic zadając pytanie zawsze usłyszy wyczerpującą odpowiedż dba o nasze dzieci zapewniając im fantastyczne żywienie jestem pod wrażeniem tej osoby wrażeniem pozytywnym

Zostaw opinię o Żłobek Miejski - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żłobek Miejski