Car4you

Opinie o Car4you

Benek

Słyszeliście coś o tej firmie? Mają mało ogłoszeń samochodów, czyżby firma upadała?

skso

Raczej nikogo nie @mirek, skoro nie ma żadnej oferty.

eldo

Pojęcie nadgodziny nie funkcjonuje w tej firmie, na papierze masz 168 godzin wpisane a wyrabiasz około 240-270. Podobno znieśli pracujące niedziele, taki ukłon Szefostwa w stronę pracowników, czyli teraz jakieś 8 h w miesiącu mniej pracujesz. Sam decyduj czy się na to piszesz...

eldo

To nie jest pomyłka. Pracujesz w tygodniu po 10 godzin i co drugi weekend, w sob 7 godzin, a w nd 4h, czyli 12 dni pracujących 2 dni wolnego. Jak potrzebujesz wyjść wcześniej , albo przyjść później bo masz coś do załatwienia to nie ma z tym problemu, ale to małe pocieszenie. Głównie dlatego mają taką rotację, a na ich stronie ogłoszenie o pracy w dziale handlowym wisi cały czas.

eldo

Regularnie szukają pracownika na myjnie, oraz doradcy ds sprzedaży aut. Jak ktoś wcześniej pisał cuda na kiju obiecują, a rzeczywistość trochę inna. A jak będziesz szedł na rozmowę to zapytaj się jak wygląda godzinowy wymiar pracy, bo może Cię zdziwić fakt że pracujesz od 9 do 19 od pon do pt, a potem czeka Cie pracujący weekend sob i nd (!)i raczej pojęcia jak nadgodziny czy odbiór dnia za pracujący weekend nie funkcjonują w tej firmie, miesięcznie wychodzi koło 250 godzin pracujących. Umowa oczywiście na najniższą krajową, ale umowę dostaniesz jak się sprawdzisz, czyli kilka tygodni musisz bez świadczen porobić.Plus za samochody z jakimi pracujesz- raczej brak 10, 15 letnich trupów. Atmosfera w pracy OK, ale nie ma się co przyzwyczajać, bo jak się rozeznasz na jakich warunkach się tam pracuje, to już się będziesz żegnał z ekipą.

Xmen

Piter
@Xmen 20.07.2015 10:09
Uwaga znowu firma Car4You szuka pracownika a raczej jelenia. Zatrudniaja na okres probny obiecuja cuda i zwalniaja....

Witam.Możesz coś więcej napisać czemu przestrzegasz przed tą firmą?Pytam bo szukam pracy wysłałem zgloszenie i zaprosili mnie na próbe,a chodzi o przygotowywanie aut do sprzedaży.Będe wdzięczny za odpowiedz.

Pieeeter

Uwaga na tą firmę.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Car4you - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car4you