Gruplast

Kołbiel

Opinie o Gruplast

tomek

A jakie są zarobki dla sprzedawców? Dzięki za odpowiedź

dzitka

Płacą kiedy mają ochotę i

dzitka

Dziadostwo jakiego mało

Miska 235

Pracowalam w firmie gruplast przez miesiac nie ma warunkow na hali goraco nie da sie pracowac oszukana jestem przez ta firme przerwa co 4 godziny po pol godziny radze tam nie pracowac

hony

dajcie sobie spokój napiszcie prawde

L

Firma The best :-D

kogut

jakie paczki zapomnij hytruuuuusyyy

jony

gdzie świeta lipa

dariusz

Może w takim razie ktoś z aktualnych pracowników napisałby jak się pracuje w gruplast i czy sa jakiekolwiek przestoje w pracy?

dariusz

@cocomo, raczej nie bardzo, bo jesli by tak było, to gruplast w ogóle by nie funkcjonował, także widac klientów mają.

cocomo

gruplast dostarcza swoim klientom różnego rodzaju folie. Chociaż wydaję mi się, że prywatnie kupując człowiek powinien na tym wyjść lepiej

były

Zapraszamy do folpaku. Tu to dopiero są kokosy!!!!!!!!!!!

fisz

a może napisał by ktoś ile taki zwykły szeregowy pracownik na produkcij dostaje na dzień dobry? jak sie przyjmuje, innymi słowy jaka jest płaca minimalna netto, lub stawka godzinowa na początek?

Zajebista firma odwrotowców. Ci co najmniej robią, najwięcej zarabiają A te robole, najbardziej szkoda kobiet, robią swoją robotę i jeszcze chłopaków :/ Szkoda słów, tylko im współczuć! I każdy udaje, że tego nie widzi.

incognito

GRUPLAST rzadzi:-)

firma bomba nic dodać nic ująć niech będzie co 3 taka to niebędize biedy i kryzysu. Pozdro dla was a baran ma iso na starą hale[kto ma foty kibla jadalni i reszty dla tego premia] i wille koło bukowiny a teraz dostał za free lota na maxa bez spadochronu . . .

Alek L.

Bardzo bobra mała firma dbająca o ludzi. Właściciel to : wspaniały człowiek, kolega, ojciec.

anonim - 2011-01-06 18:54:46 zajebista firma ciekawe z której strony? każdy każdemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] liże, a jak nie to jest j [usunięte przez admina] dno jakich mało!

Krase
@anonim 03.06.2011 23:42

ile ludzi zatrudniają?

as

z żadnej dziadostwo

ciekawe z której strony

Zostaw opinię o Gruplast - Kołbiel

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gruplast