Van Horn A.Jeziorski

Opinie o Van Horn A.Jeziorski

sisi

co tu pisać.....przeszedł cwaniak z gino rossi do firmy STRELLSON i znów jak w gino pociągnął za sobą wielką panią regionalną czyż to nie dziwne? tam gdzie on to pani Monia?bez doświadczenia i na stanowiska się pchają! W sosnowcu taki porządny kierownik był i ekipa a taka Monia zwalnia całą ekipę tak jak w gino bo popisać się chce jaka to z niej ambitna kierowniczka wszyscy wiedzą kim ta banda jest szkoda tylko firmy bo znowu namieszają tak jak w gino i pójda dalej!A z nimi kombinatorka Kazimiera.

Zostaw opinię o Van Horn A.Jeziorski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Van Horn A.Jeziorski