Opinie o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 w Piotrków Trybunalski

Oleq

Są przyjęcia u was na stanowisko Magazynier. W jakim systemie wyglada Praca.

Yyy
@Oleq

Ogólnie jest tylko stanowisko Magazynier wszyscy mamy takie poza pracownikami administracji. Magazynier to ogólne stanowisko zależy o jaki dział chodzi ale praca raczej 3 zmianowa z czego niedziela nocka zaczynają o godz 18 i praca 10 godzin

Pracuje u Marty i nie mam z Nią problemu, urlop bez problemu, współpraca wzorowa, wszystko można załatwić. Podziwiam jej opanowanie bo ja bym nie wytrzymał z takimi Kwiatkami na zmianie.

Pracuje u Marty i nie mam z nią problemu, urlop jak potrzeba dostaniesz, pogadać też można.

Sprawa karna

Zgodnie z art. 212 Kodeksu karnego kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Sylwiusz

Polecam prace na zmianie u Marty na komplecje bo u niej na zmianie to jest super taka rewelacjaa zmiana że nie będzie cię rzucać na wszystkie działy żeby normy się zrobiło A potem będzie ci dziękowała że normy robisz super polecam jej zmianę

Stefan

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w magazynie Dino Wolborz od strony walki z wirusem jakie środki bezpieczeństwa zastosowano wobec pracowników kadra kierownicza mnie nie interesuje bo pewnie odpowiednio się pochowała ale co z pracownikami na dole hierarchi czy warto podejmować teraz pracę czy olali wszystko i lepiej sobie teraz odpuścić.

Cfgjbgg
@Stefan

Nagle dali wszystkim na magazynie zupy i krem antybakteryjny

Jerry
@Cfgjbgg

Jakie zupy u nas nie ma zup miało być co drugi dzień drugie danie to też go nie ma pewnie pieniądze na to dla siebie biorą

Krotoszynianin

Pracuje w Dino na magazynie w Krotoszynie. Jak wygląda sprawa l4? Od ponad tygodnia znagam się z chorobą. Dziś musiałem się skontaktować z lekarzem. Jestem na antybiotykach itp. Dostałem tydzień zwolnienia. Tak czytam i zaczynam się bać że jak wrócę za tydzień to mi papierami trzasną. Dodam że od początku zapieprzałem jak dzik w szyszkach. Wszystko po 7.5h mnie bolało jak Cholera, nawet przez weekend nie mogłem się zregenerować po tygodniu zapieprzania. Jak to jest?jest się czym martwić czy nie?

Jerry
@Krotoszynianin

Lepiej szukaj nowej pracy bo jak wrócisz to masz pewność że dostaniesz wypowiedzenie umowy przed końcem.

dinoWOLBÓRZ

Prawda jest taka że ta firma ma ludzi w (usunięte przez administratora) Dajmy na to przykład z zeszłego miesiąca, gdzie każdy z nas praktycznie musiał być w pracy praktycznie każdego dnia, i broń boże żebyś zapytał o dzień wolnego, bo by cię oczywiście wyśmiali. A najpiękniejszy był moment kiedy firma poczuła strach gdy 'nagle' dowaliło roboty i w końcu znalazły się dodatkowe pieniądze dla pracowników. Był to moment kiedy praktycznie każdy miał gdzieś ich pieniądze, nawet te dodatkowe. Ta firma, a raczej ludzie na wyższym szczeblu, mają tylko wymagania względem nas. Szukają tylko możliwości żeby nam utrudnić życie. Zrób coś nie tak po ich myśli, na przykład nie pobieraj warstwowo na napojach to w 'nagrode' pójdziesz na akcyzę. Jak wózkowy nieetatowy źle coś uzupełni, to w 'nagrode' wraca w kompletację, a to wszystko dzięki upierdliwemu Panowi z 5s w spodniach moro, który robi zdjęcia i od razu leci do kierowników. Ziomek generalnie pominął się z powołaniem, tak jak każdy brygadzista na dziale kompletacji. Każdy z nich szuka tylko momentu żeby się wykazać, szkoda tylko że są w stanie zrobić dosłownie wszystko, nie patrząc na drugiego człowieka. dla tego mają opinie jakie mają, i niech będą świadomi że w końcu się to na nich kiedyś odbije :) A co do normy to prawda jest taka że nie ma co się z nią spinać, ponieważ nawet jak będziesz ciągle cisnął na napojach, to przyjdzie taki moment że przologują Cię na akcyzę i Twoja norma znacząco pójdzie w dół. A co za tym, cały Twój wysiłek idzie w piz..u :) robić normę 165 - 175 i się nie przejmować. Jeżeli dalej będą nam zabierać 250zł to trzeba z nimi w przyszłym miesiącu porządek zrobić. Pozdrawiam!

Kroto
@dinoWOLBÓRZ

Co to znaczy na akcyzę?

Odradzam pracę w magazynie Dino. Kadra kierownicza bez żadnych kompetencji, zero jakiej kolwiek organizacji. Niby kończymy pracę pół godziny wcześniej żeby nie mijać się z drugą zmianą ale co z tego jak wszyscy (kierownicy) w bieżącym tygodniu mieli to gdzieś i wysyłali ludzi na chłodnie gdzie pracowało po 30 osób i mało się tam nie pozabijali z ciasnoty. No cóż prawda jest jaka jest, jak jest mało pracy to czepiają się o byle co, a w tygodniu przedświątecznym liczy się tylko kasa, ludzkie zdrowie ma się gdzieś Zdecydowanie odradzam pracę na tym magazynie

Biały

Jak tam ma być dobrze? Zwróciłem uwagę by ułatwić pracę sobie i pozostałym to zostałem zwolniony, a wiecie dlaczego? A no dlatego bo szeregowiec był mądrzejszy od kierownika A nawet od pana z biura B S .

bonia bonia

Najgorszy sklep w Piotrkowie. Ekspedientki nic nie robią sobie z klienta.

W szatni schodza sie dwie zmiany.Na stolowce syff.Brak dezynfekcij.Jeszcze chwile i zamkna to.

beznickowy

ooo to już nie jest najgorzej na opakowaniach :D jaka zmiana :) dobra zmiana

Róbta co chceta
@beznickowy

Dla jednych dobra a dla innych nie. Teraz jest delikatnie mówiąc dziwnie. Wcześniej chociaż było czuć że się ma przełożonego a teraz zmiana jest dobra jeśli chodzi o luz i każdy kierownik zmiany robi co chce i pracownikom to pasuje bo niech się zagryzają między sobą - a my na 8h i do domu bo nawet dodatku nie zobaczymy za nadgodziny.

Czy pracownicy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 dogadują się między sobą?

Jak to bywa między ludźmi, relacje są różne ;) są porobione grupki między ludźmi, każdy każdego obgaduje :-D można poznać wiele fajnych osób ale trafia się też takie na które trzeba po prostu uważać.

beznickowy

te komentarze są cenne i przydatne jak rak prostaty. jak sie czyta to najgorzej jest na suchym ale jak sie czyta to jest tez najlepiej na suchym, najgorszy jest kierownik na oiw ale tez najlepszy jest ten sam z oiw, najgorsza oczywiscie atmoafera na MO ale z kolei najlepsza atmosfera jest na MO. taka prawda :)

Jay

Praca na suchym dość ciężka ,dodatkowo zabrali sporą część premii frekwencyjnej. Zamiast przyciągać warunkami finansowymi to zniechęcają, tak męczyć kręgosłup za najniższą krajową + niewielkie premie ? Nie polecam

W Dino już nie będzie lepiej tylko gorzej pozdrawiam

Mela

Jak to jest że na całym magazynie nie wolno nam palić fajek, a na opakowaniach palą na zewnątrz w paletach, a kierownicy udają ze nic nie widzą. Albo wszyscy palą, albo nikt nie pali.

Cóż

I tak zaczne cóż może ktoś powie masz pracę !!!!!mam ale jaką jest bardzo ciężko praca jest fizycznie okrutna kręgosłup trzeba miec elastyczy inaczej można zostawić tam zdrowie. Pieniądze tez nie sa rewelacyjne chyba że ma sie uklady to się pracuję "mniej za więcej"ogólnie to Ja nikomu nie polecam tej pracy ani atmosfera ani wyplata ani sama praca kiepsciuto .Duzo donosicieli na każdym kroku trzeba uważać bp nasłuch działa że tak powiem przypisywanie nośników dla pupili ciągłe zakazy nakazy jeszcze chwilke bedziemy ponosić koszty oddychanie jeśli macie inną możliwość zarobkową to zapewne będzie lepszym wyjściem niz DINO pozdrawiam

mo

z okazji walentynek brzydcy panowie z MO przesyłają gorące całusy śliczym paniom z przyjęć!

Zostaw merytoryczną opinię o DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Zobacz opinie na temat firmy DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 10 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18
2.3/5 Na podstawie 110 ocen.

DINO PIOTRKOW TRYB. Magazyn Centralny Logistyczna 18