Opinie o TRAX BRW w Przeworsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie TRAX BRW. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w TRAX BRW o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRAX BRW w Przeworsk

siwy1

jak chcesz sobie dorobić w traxie to nie ma problemu przychodzisz na 6 do 14 a potem do drugiej pracy od 15 do 23 i 1300 dorobisz

Zależy

Czyli nie zarobi więcej jak 1300 zł?

Bum bum
@Zależy

Zarobi nawet ponad 1300 tylko trzeba pracować :-)

Bum bum bum

Sa przyjęcia. I to nie Trax zwalnia ludzi tylko ludzie sami się stamtąd zwalniają. Dla przykładu jakiś czas temu faktycznie zwolnili 100 osób. Potem dzwonili żeby wrócili do pracy i nawet połowa nie wróciła. Cyrk po prostu, jak się nie nauczą szacunku do pracowników to niestety ale zostaną sami. Co do przyjęć to należy udać się do kadr z CV.

Bum bum bum

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TRAX BRW? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno

tak sa przyjecia

siwy1

są przyjecia trzeba sie zgłosic do działu kadr

zadzwon do kadr (usunięte przez administratora)

@pracownik

jak bedziesz dobrze pracował to i zarobisz . ja pracuje na 3 zm i sobie chwale jest ok. ale trzeba pracowac 8 godz a nie opierdalac sie to idze wyciagnać dobrą kase

siwy

są przyjęcia

siwy

Są przyjęcia szukają krawcowych i tapicerów za 1300zł z dwoma sobotami,robimy narożniki po 10000zł po 3 latach pracy zarobki 1300 zł a jak sie odezwiesz to do zwolnienia zapraszam do pracy

ja1111

Jak tam teraz z pracą, są jakieś przyjęcia?

LOLA

Pozdrowienia dla Hanki syna hahahahahaa

ona

Były ostatnio przyjęcia na tapicerów i szwaczki.Pracuje w traxie i nie narzekam ani na kierownictwo ani na kasę...

monia

ja słyszałam, że nie 30 a 100 osób do zwolnienia. Nie ma zamowień, nie ma pieniędzy....ale Prezes jest

ten

To prawda, wiedzą o tym kierownicy i brygadziści ale wciskają ludziom kit, niedługo dostaniecie wypowiedzenia, bez ostrzeżenia,

jamo

Trax brw zwalnia w tej chwili na potęgę, zwolnienia będą na wszystkich wydziałach łącznie z biurem, na niektórych wydziałach mami się pracowników że zwolnienia nie obejmą ich wydziału, ale to NIEPRAWDA, ZWOLNIENIA BĘDĄ WSZĘDZIE, NAWET NA ''STOŁACH - NOWA LAKIERNIA - W6''.Prawdopodobnie niech chcą aby ktoś na chorobowe uciekł, więc kłamią. W pierwszej kolejności nie zostaną przedłużone umowy pracownikom którym umowy o pracę kończą się w najbliższym czasie, potem do odstrzału idą pracownicy z najmniejszym stażem, typowani przez kierowników i brygadzistów. Do zwolnienia pójdzie około 30 osób, na razie. Pozdrawiam.

marian

trax uczy życia w luksusie

tulisz

TRAX BRW jest firmą pochodzą z Przeworska... tak wiem ,ze wszyscy się zastanawiają gdzie to własciwie jest no i właśnie. To , że jest to tylko mała miejscowość pozwala firmie za nieduże pieniadze nająć pracowników do produkcji mebli którzy przecież pracują tak samo jak Ci którzy zgłaszają się z większych miast, a za dużo mniejszą kasę

monika za pracą tutaj klika

t ostateczna definitywna podstawa netto wynosi w TRAX BRW tylko 900 zł? to trochę jednak mnie zniechęca, ale może jakieś inne warunki i benefity z kontraktu z pracodawcą tą finansową niedogodnośc w jakikolwiek sposób rekompensują... i odnosze się do pytania poprzednika, czy nie lepiej właśnie cv dostarczyć osobiście?

traxoza

pracuje od połtorej roku w traxie.... wiec w punktach: 1. Wypłata jest zawsze na czas, a jak 10 wypada w weekend to wczesniej 2. Zarobki w duzej mierze uzależnione są od wykonywanej pracy, wydziału, oraz ilości dni roboczych:p ja najwiecej zarobiłem 2100 zł, ale to był miesiac ze piernąć sobie nie było kiedy. 3. denerwujące jest tam ze Ty zarobisz średnio 1500 zł, a ktoś ktoś kto tylko pierdzi w stołek albo chodzi po wydziałach z taśmą klejącą i metrówką zarobi 2 razy tyle. 4. Jest akord którego nie ma na umowie ! Czyli wyrobić da sie nawet i 4000 zł brutto, ale wcale nie musza Ci tego zapłacić, bo umowa jest 900 zł plus premia uznaniowa czyli najniższa krajowa 1250 na rękę, masz robić dużo ale nie za dużo zebyś przypadkiem za dużo nie zarobił. 5. Panuje tam ogólny bałagan, gdyby ktos troszke logicznie pomyślał to cała produkcja była by dużo sprawniesza, zero komunikacji między wydziałami i ciągle czegoś NIE MA ! A na koniec: Wiosna, lato, jesień, zima, a piniendzy w traxie ni ma :p

pracowity

Witam:) na wstępie już odradzam ten zakład jest normalnie tragedia, z pieniążkami jak wpłynie te 1100/1200 to niewiadomo co z tym zrobić i na co przeznaczyć żeby było dobrze a jeszcze jak ktoś ma rodzinę i dzieci to naprawde masakra:/ to świadczy o tym że prezes i ten drugi mały, gruby, czarny to egoista myślą tylko o własnej (usunięte przez administratora) a reszta niech się martwi...kierownictwo też jest zdrowo walnięte...stoją nad tobą jak wykonujesz daną pracę to patrzą ci na ręce i mało tego to jeszcze stanie ci z tel. i mierzy ci stoperem czas ile ci schodzi dana praca...TO ŻAŁOSNE ZE ZA TO MAJĄ PŁACONE!!!a jak mają dużo czasu wolnego podczas gdy inni pracują to kierowniki jadą sobie na obiadek do ZGODY...a na jednym zebraniu kierownik do swoich pracowników powiedział "że 1200zł to dla was i tak za dużo"...tak na koniec jeszcze to ZERO szacunku do pracownika...dla młodych nie ma tu miejsca, wogóle nie ma przyszłości a za 1200 to szkoda tu siedzieć i zastanawiać się na co to wydać...chyba że ktoś ma rodzinę to inna sprawa chodź uważam że zawsze jest rozwiązanie trzeba próbować i szukać żeby coś zmienić na lepsze a nie siedzieć cały czas w TRAXIE i tylko narzekać... lepsza praca sama nie przyjdzie...

Zostaw merytoryczną opinię o TRAX BRW - Przeworsk

• Jak się pracuje w TRAX BRW?

Zobacz opinie na temat firmy TRAX BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

TRAX BRW
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Armii Krajowej 2
    37-200 Przeworsk