TRAX BRW

Przeworsk

Opinie o TRAX BRW

Bidon

Piszecie tylko o kasie... A może by tak napisać o tym jak wygladają te meble itp.? Zamówiłem poprzez BRW stół z krzesłami. Krzesła ok wszystkie ładni zrobione, bez uszkodzeń. Natomiast stół doszedł bes wkrętów, kołków itp by go można było złożyć. Poza tym blat uszkodzony - rysa. Jakby tego było mało każdy z trzech blatów oklejony inna okleiną! BRAWO!! czy ktoś to sprawdzał przed wysyłką? czy w tej firmie jest dział kontroli jakości? Zaznaczam, że stół nie kosztował 900zł, 1200 czy nawet 2tys. a więcej. Więc jeśli pracownik wykonuje taka partaninę, to w jaki sposób chce miec dobrą wypłatę? Jak się popytałem, nie tylko ja mam taki problem w Firmą TRAX jako podwykonawcą dla BRW. I teraz się pytam - jak mam czekać następne dwa miesiące (bo dwa minęły od zamówienia do wysyłki) na stół??

Yuuutu
@Bidon 11.09.2014 09:07

Gosciu jak masz ponad kilka tysiecy elementow masz krzeslo ala i alanis jeden h** tylko dziurami sie rozni a jak robisz 100 tego 100 tamtego potem 76 sztuk wracamy sie a potem dorabiamy 300 i tak przez tydzien to sie mozna pomylic

Agnieszka

@pracownik powiesz coś więcej? Dlaczego tak uważasz?

BYŁY PRACOWNIK

CHŁOPAKI JAK TAM W TRAXSIE?

Rylek

Telefon zaufania i liczę że co niektórych wymiecie.

byle do wiosny i spadam z trax juz sie nie da pracowac

siwy

jak tam kasa w trax na poszczególnych wydziałach/

peacownik roku

Człowieczku to tam chyba za krótko pracujesz. H.j z tego mata jak i tak więcej nie zarobisz. Na wypłatę zawsze wielka niewiadoma. Tylko w traxie w XXI wieku ludzie pracują według akordu, który na końcu i tak ląduje na biurku pana Mał.a żeby upierdolic. A jak masz za dużo zarobione to stawki w dół - żebyś zapierdal.al szybciej

bałagan w papierach mat jest ale kierownik i mistrzowie staraja sie to wyprowadzac na bierzaco a jak cos nie wejdze idziesz do kierownika i to załatwi na pewno , karzdy ma zapłacone za swoja prace

ja pierdole

Trax-BRW jest jak pepco wiecej za mniej 1. Bałagan w papierach bałagan z systemem rozliczenia pracownika MAT 2. Jedna hala zwala błędy na drugą itd 3. Wypłata (czyt. jałmużna) najniższa krajowa (umowa 900zł brutto + premia uznaniowa czyli akord) 4. Akord stawki wzięte z kosmosu, plany produkcyjne bez możliwości wpisania niektórych czynności 5. Pracownicy zamiast pracować wypełniają idiotyczne papierki 6. w biurach zamiast zajmować się paierologią to robią jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wykresy słupki czy pracownik zjebał 10 % czy 100%itp 7. Robisz w hałasie i zapyleniu które jest rakotwórcze (szkodliwego oczywiście nie ma ) A ogólnie taka nędza że bida przestała piszczeć

siwy1

jak chcesz sobie dorobić w traxie to nie ma problemu przychodzisz na 6 do 14 a potem do drugiej pracy od 15 do 23 i 1300 dorobisz

Zależy

Czyli nie zarobi więcej jak 1300 zł?

Bum bum
@Zależy 14.09.2016 08:46
Czyli nie zarobi więcej jak 1300 zł?

Zarobi nawet ponad 1300 tylko trzeba pracować :-)

Bum bum bum

Sa przyjęcia. I to nie Trax zwalnia ludzi tylko ludzie sami się stamtąd zwalniają. Dla przykładu jakiś czas temu faktycznie zwolnili 100 osób. Potem dzwonili żeby wrócili do pracy i nawet połowa nie wróciła. Cyrk po prostu, jak się nie nauczą szacunku do pracowników to niestety ale zostaną sami. Co do przyjęć to należy udać się do kadr z CV.

Bum bum bum

tak sa przyjecia

siwy1

są przyjecia trzeba sie zgłosic do działu kadr

zadzwon do kadr (usunięte przez administratora)

@pracownik 21.08.2016 11:30
zadzwon do kadr (usunięte przez administratora)

jak bedziesz dobrze pracował to i zarobisz . ja pracuje na 3 zm i sobie chwale jest ok. ale trzeba pracowac 8 godz a nie opierdalac sie to idze wyciagnać dobrą kase

są przyjęcia

siwy

Są przyjęcia szukają krawcowych i tapicerów za 1300zł z dwoma sobotami,robimy narożniki po 10000zł po 3 latach pracy zarobki 1300 zł a jak sie odezwiesz to do zwolnienia zapraszam do pracy

ja1111

Jak tam teraz z pracą, są jakieś przyjęcia?

LOLA

Pozdrowienia dla Hanki syna hahahahahaa

ona

Były ostatnio przyjęcia na tapicerów i szwaczki.Pracuje w traxie i nie narzekam ani na kierownictwo ani na kasę...

monia

ja słyszałam, że nie 30 a 100 osób do zwolnienia. Nie ma zamowień, nie ma pieniędzy....ale Prezes jest

ten

To prawda, wiedzą o tym kierownicy i brygadziści ale wciskają ludziom kit, niedługo dostaniecie wypowiedzenia, bez ostrzeżenia,

jamo

Trax brw zwalnia w tej chwili na potęgę, zwolnienia będą na wszystkich wydziałach łącznie z biurem, na niektórych wydziałach mami się pracowników że zwolnienia nie obejmą ich wydziału, ale to NIEPRAWDA, ZWOLNIENIA BĘDĄ WSZĘDZIE, NAWET NA ''STOŁACH - NOWA LAKIERNIA - W6''.Prawdopodobnie niech chcą aby ktoś na chorobowe uciekł, więc kłamią. W pierwszej kolejności nie zostaną przedłużone umowy pracownikom którym umowy o pracę kończą się w najbliższym czasie, potem do odstrzału idą pracownicy z najmniejszym stażem, typowani przez kierowników i brygadzistów. Do zwolnienia pójdzie około 30 osób, na razie. Pozdrawiam.

marian

trax uczy życia w luksusie

tulisz

TRAX BRW jest firmą pochodzą z Przeworska... tak wiem ,ze wszyscy się zastanawiają gdzie to własciwie jest no i właśnie. To , że jest to tylko mała miejscowość pozwala firmie za nieduże pieniadze nająć pracowników do produkcji mebli którzy przecież pracują tak samo jak Ci którzy zgłaszają się z większych miast, a za dużo mniejszą kasę

monika za pracą tutaj klika

t ostateczna definitywna podstawa netto wynosi w TRAX BRW tylko 900 zł? to trochę jednak mnie zniechęca, ale może jakieś inne warunki i benefity z kontraktu z pracodawcą tą finansową niedogodnośc w jakikolwiek sposób rekompensują... i odnosze się do pytania poprzednika, czy nie lepiej właśnie cv dostarczyć osobiście?

traxoza

pracuje od połtorej roku w traxie.... wiec w punktach: 1. Wypłata jest zawsze na czas, a jak 10 wypada w weekend to wczesniej 2. Zarobki w duzej mierze uzależnione są od wykonywanej pracy, wydziału, oraz ilości dni roboczych:p ja najwiecej zarobiłem 2100 zł, ale to był miesiac ze piernąć sobie nie było kiedy. 3. denerwujące jest tam ze Ty zarobisz średnio 1500 zł, a ktoś ktoś kto tylko pierdzi w stołek albo chodzi po wydziałach z taśmą klejącą i metrówką zarobi 2 razy tyle. 4. Jest akord którego nie ma na umowie ! Czyli wyrobić da sie nawet i 4000 zł brutto, ale wcale nie musza Ci tego zapłacić, bo umowa jest 900 zł plus premia uznaniowa czyli najniższa krajowa 1250 na rękę, masz robić dużo ale nie za dużo zebyś przypadkiem za dużo nie zarobił. 5. Panuje tam ogólny bałagan, gdyby ktos troszke logicznie pomyślał to cała produkcja była by dużo sprawniesza, zero komunikacji między wydziałami i ciągle czegoś NIE MA ! A na koniec: Wiosna, lato, jesień, zima, a piniendzy w traxie ni ma :p

pracowity

Witam:) na wstępie już odradzam ten zakład jest normalnie tragedia, z pieniążkami jak wpłynie te 1100/1200 to niewiadomo co z tym zrobić i na co przeznaczyć żeby było dobrze a jeszcze jak ktoś ma rodzinę i dzieci to naprawde masakra:/ to świadczy o tym że prezes i ten drugi mały, gruby, czarny to egoista myślą tylko o własnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a reszta niech się martwi...kierownictwo też jest zdrowo walnięte...stoją nad tobą jak wykonujesz daną pracę to patrzą ci na ręce i mało tego to jeszcze stanie ci z tel. i mierzy ci stoperem czas ile ci schodzi dana praca...TO ŻAŁOSNE ZE ZA TO MAJĄ PŁACONE!!!a jak mają dużo czasu wolnego podczas gdy inni pracują to kierowniki jadą sobie na obiadek do ZGODY...a na jednym zebraniu kierownik do swoich pracowników powiedział "że 1200zł to dla was i tak za dużo"...tak na koniec jeszcze to ZERO szacunku do pracownika...dla młodych nie ma tu miejsca, wogóle nie ma przyszłości a za 1200 to szkoda tu siedzieć i zastanawiać się na co to wydać...chyba że ktoś ma rodzinę to inna sprawa chodź uważam że zawsze jest rozwiązanie trzeba próbować i szukać żeby coś zmienić na lepsze a nie siedzieć cały czas w TRAXIE i tylko narzekać... lepsza praca sama nie przyjdzie...

Edros

Panie i Panowie, powiem Wam krótko. Nikt nikogo na siłę w tej firmie nie trzyma. Każdy ma swoje własne zdanie i sam decyduje o tym gdzie pracuje, ale dla wszystkich najlepszym rozwiązaniem jest narzekanie. Pozdrawiam!

Forseco

(usunięte przez administratora).Firma która dosłownie i w pełni słowa tego znaczeniu ma człowieka za zero parobek za 900 zł,szefostwo po podstawówkach to wystarczy,mają się za panów a są szarymi zerami chciałbym tylko przypomnieć ze komuna się skończyła i wypada mieć szacunek do pracownika bo dzięki nim macie panowie za co jeść.A innym jeżeli mają możliwość radze na łeb i szyje szukać czegoś innego w bardziej cywilizowanym zakładzie pracy.

pracowity

kanaris

witam, w firmie trax płaca to płaca minimalna w naszym kraju,czyli 1680 brutto,na umowie o pracę jest 900 brutto plus premia uznaniowa, są osoby które zarabiają więcej 1800 - 2000 netto, ale te osoby pracują najczęściej już długo i wykonują bardziej skomplikowane prace, (usunięte przez administratora) nikt tego nie ukrywa, jeśli coś komuś nie pasuje kierowany jest do kadr, nie polecam tej firmy,

matador

No zarobki najnizsza krajowa w duzym zapyleniu szkodliwym dla zdrowia a na umowie masz 900 zł brutto, kierownictwo do bani generalnie wyzysk

Bartek.

Witam. słyszalem ze jest nabór do Pracy, ktos moze wie cos na temat dochodow ? tylko tak szczerze. z Góry dzieki. Pozdrawiam :)

ja

A mamy wyjście? gdybyś miał rodzine na utrzymaniu. zrobiłbys podobnie

rpz

ludzie to po co tkwicie w tym "zakładzie pracy"

mmmmmm

kasa jest beznadziejna roboty coraz więcej za coraz mniejsze pieniądze jeśli macie mozliwość wyjazdu to sie nie zastanawiejcie w 100% odradzam tą firmę

ddd

praca kiepska, pieniądze jeszcze gorsze, a kierownictwo uważa sie za panów świata i lepiej nie wyrażać własnego zdania... tak w skrócie

on

nawet sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie zawracaj

na niektórych stanowiskach praca w potwornym zapyleniu na koniec dnia to z nosa czarna sadza leci:)ogolnie jestes poganiany itp nie wolno stana na 5 min pieniadze sa raczej na czas zawsze 10 praca 8 godz dziennie

gość

No jeżeli masz mozliwość wyjazdu nawet na 2 3 miesiace jestes młody to nie rozgladaj sie narazie za praca w polsce za 1000zł jak wrócisz to zawsze na zime cos znajdziesz

podstawa to 900zł brutto na umowie, łącznie 1300 zł

gall

1300zł mozna wyciągnąc ostatnio nie ma tam dobrych miesięcy:)ale za to sa tzw promocje na meble bez Vat, czyli firma sprzedaje krzesła taniej bo sa bez podatku Vat ale za te obnizki płaci pracownik bo Ci z pensji uwalą:):)

gall

Powiem Ci tak pensja na poziomie 1000zł jest tam akord ale z tego co sobie wypracujesz miesiacznie firma odbija Ci 20%, atmosfera zalezy na jakim dziale i zalezy u jakiego kierownika bedziesz pracował

gość

zapomnij o pracy w tej firmie no chyba że chcesz pracowac za marne grosze:):)

Robotnik

Witam Dowiedzialem sie że ponoć sa przyjęcia do tej firmy.Jak sprawa z wynagrodzeniem wygląda itp.prosze o cenne info.dziekuję

bolo

od 10 12 12 zaczną się płace urągające godności człowieka .W końcu mamy.....................\'\' demokrację.\'

k

(usunięte przez administratora)brak szacunku do pracownika, zarobki w przeważającej większości minimalna pensja plus śmieszne stażowe, brak socjalnego, jakichkolwiek dodatków, talonów na święta, zmuszanie do darmowej pracy w soboty i nieraz w niedzielę \"a jak ci nie pasuje to możesz się zwolnić, nikt nikogo na siłę nie trzyma\"

rycho

firma jakich wiele w tym regionie zarobki na chleb nie wystarcza liczy się tylko przerób i zysk człowiek to sprawa drugorzędna a warunki pracy lepiej nie mówić odezwać się nie można bo powiedzą ci że za bramą czekają tłumy myślę że z czasem ten (usunięte przez administratora) się skończy bo świadomość ludzi rośnie w innym regionie ten zakład nie miał by prawa bytu

Zostaw opinię o TRAX BRW - Przeworsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRAX BRW