POLONICA D.COM

Lublin ()

Opinie o POLONICA D.COM

Aneta

Obecnie POLONICA D.COM poszukuje osób na stanowisko Przedstawiciel Handlowy z branży pokryć dachowych. Oferuje między innymi możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia oraz niezbędne narzędzia pracy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym jak wygląda praca na tym stanowisku? Czego mogą spodziewać się osoby aplikujące?

orgo

Wynagrodzenie @kilim składa się z podstawy i premii, więc to od Ciebie w dużej mierze zależy ile zarobisz

Zostaw opinię o POLONICA D.COM - Lublin ()

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLONICA D.COM