OIE Support sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o OIE Support sp. z o.o.

ilippo

bylem tam na rozmowie 1,5roku temu. widac golym okiem duza rotacja,nastawienie na typowe sprzedawanie studiow. zarobki zaproponowali 2400netto wiec zaden szal,ale to bylo 1,5roku temu wiec moze teraz jest inaczej. obecnie uwazaja,ze nieokreslona umowa po !2latach pracy! to cos nadzwyczajnego. w normalnej firmie 3miesiace lub 6miesiecy i nastepna daja na czas nieokreslony. nikogo niezniechcecam,ale firma dobra chyba tylko dla starterow.

Aneta

@lala a co możesz powiedzieć więcej na temat firmy jako pracodawcy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach.

r

Chyba nie jest tak źle, skoro ostatnio miały pokazać się jakieś oferty pracy. Wiadomo coś w tym temacie? Pozdrawiam

Wiadomo jak tam się kształtują zarobki na niższych stanowiskach?

Chcesz, by inni poznali prawdę o firmie OIE Support sp. z o.o., o warunkach zatrudnienia? Zostaw swój komentarz!

Zostaw opinię o OIE Support sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OIE Support sp. z o.o.