Talent Hunters

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 2 ocen.

Talent Hunters
2 2 6 1

Opinie o Talent Hunters

Administrator

Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z Talent Hunters. Jak dziś wygląda zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie?

Wiktor

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać?

anonim

(usunięte przez administratora)

gracjan

rzeczywiście całkiem fajnie podchodzą do swojego pracownika, co nie zmienia faktu , że są ważniejsze sprawy niż te dodatki do wypłaty. Właśnie na jaką kasę może drukarz offsetowy u nich liczyć?

Katarzyna

Aroganckie, przedmiotowe traktowanie kandydatów. Ponieważ nie mogłam dojechać na rozmowę tego samego dnia, pośrednik stwierdził,że nie zależy mi na podjęciu pracy.Nie spotkałam się z czymś takim w żadnej firmie pośredniczącej. Odradzam ze względu na bardzo złe wrażenie już przy pierwszym kontakcie.

Zostaw opinię o Talent Hunters - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Talent Hunters