CenturyLink Technology Solutions

Poznań

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

CenturyLink Technology Solutions
3 10 6 1

Opinie o CenturyLink Technology Solutions

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w CenturyLink Technology Solutions? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Misiek

Ja tam nie narzekałem. Prawda, popołudnia bywały ciężkie, zwłaszcza jak wjechała jakaś "pe jedynka" ale na to się pisałem - odbieranie telefonów i maili. Można się było nauczyć nowych rzeczy z "IT", a pyskaci/niecierpliwi użytkownicy zdarzali się raczej rzadko. W końcu dzwonili do nas po pomoc, więc zdecydowana większość z nich był uprzejma i wyrozumiała. Co do szefostwa i toksycznej atmosfery, to Analityczka IT pracowała chyba w innej firmie... Ludzie sobie pomagali, nikt nikomu niczego nie lizał... Jak robiło się swoje i nie wywracało oczami "bo muszę odbierać telefony" to i szefowie i współpracownicy nie dawali żadnych powodów na narzekań. Plusem była możliwość dogadania się z ludźmi na temat grafików - studiowałem dziennie i zwykle udało mi się tak dograć grafik, że nie było problemów. Fakt, na awans można było liczyć sporadycznie, ale to nie jest praca w której będzie się siedziało kilka lat i wspinało po szczebelkach, bardziej dająca dobre podstawy do wejścia w "prawdziwe IT." Ogólnie - polacam :) Płacą na czas, fajna atmosfera i szło się dogadać.

sefr

Hej, a może wiecie jaka jest rozmowa rekrutacyjna na asystenta zarządu? Wydaje się to być całkiem dobrą opcją, bo wiedzą, że wynagrodzenie jest adekwatne do powierzanych obowiązków,, zwłaszcza, że i tak wypłata jest na czas? Z góry dziękuję za szybką odpowiedź.

anonim

(usunięte przez administratora)

Nick

A my niby nie doceniamy? :) Kasę płaci terminowo więc jak dla mnie spełnia główny warunek bycia pracodawcą. Atmosfera BYWA wg mnie napięta ze względu na sporo pracy, a skoro polega ona na odbieraniu telefonów to wiadomo, że ma być przede wszystkim szybko. Czasem się trzeba czegoś dowiedzieć, popytać, poczekać.. a słuchacz po drugiej stronie nie zawsze wykazuje się cierpliwością ;) Ale dużo zależy od charakteru, trzeba nabrać dystansu i nie dać się zdominować.

nick

@mikołaj wpis od Analityczki IT z 2015 jest aktualny. Jak ktoś ma dobre umiejętności negocjacji i do tego zna mniej popularny język niż niemiecki czy francuski to może i więcej ustalić. Krzywdy finansowej w CTL nie ma, ale napięta atmosfera już owszem, zwłaszcza w godzinach popołudniowo-wieczornych, kiedy jest mniej pracowników a za to budzą się nawiedzeni Amerykanie i naparzają w telefon.

Analityczka IT

Trochę już pracuję w CLT, pamiętam jeszcze czasy jak firma nazywała się Savvis. Ogólnie nie polecam, jeśli macie swoje zdanie i zasady i honor, nie lubicie lizać dziurek szefostwu i nie potrzebujecie na gwałt kasy. Gdyby nie wysoka wypłata (wacha się od 3750 – 4500 brutto) to już dawno bym coś innego poszukała. Niby firma z branży IT tylko, że 99% pracowników to studenci / absolwenci filologii (niemieckiej, francuskiej, hiszpańskiej …) którzy z nic nie mają wspólnego z IT. (ja też nie, ale znam angielski i jeszcze jeden obcy język) Powiem tak, klimat jest toksyczny, po prostu wyścig szczurów i non stop presja szefostwa, aby odbierać jak najwięcej telefonów czytać maili od klientów, którzy wrzeszczą na Ciebie, bo nie mogą np. zalogować się do komputera. Oczywiście nie ma takiego pojęcia jak premie za dobre wyniki a nawet pochwały od szefostwa. Tylko zjebka jak ‘Analityk’ coś zrobi nie tak. Praca zmianowa 24H / 7 dni w tygodniu, żadnych opcji awansu, gdyż siedziba w Poznaniu to tylko call center, wszystkie stanowiska IT znajdują się w Indiach. Rotacja jest ogromna, niektórzy są zwalniani, ale większość odchodzi już po paru miesiącach. (Gdyby nie kredyt już dawno bym tak samo zrobiła) Nie polecam !!!! Arbeit macht frei !!!

Zostaw opinię o CenturyLink Technology Solutions - Poznań

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CenturyLink Technology Solutions