Opinie o Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. w Warszawa

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.
counter
3 6 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w TuiR WARTA S.A. al. Murckowska 14a?

TakNie1
pytanie Nowy wpis

Jest tu jakiś obecny pracownik? Jestem ciekaw jak wyglądają godziny pracy, jest elastycznie?

TakNie1
Pracownik Obecny Nowy wpis
@pytanie

Co to znaczy elastyczne? Na UZ bardziej niż na UoP, grafik na UoP mimo wszystko również elastyczny. Nie ma problemu wyjść 2h wcześniej jak jest potrzeba a potem odrobić. Można wziąć sobotę i wtedy mieć w tygodniu dzień wolny, jeśli nie chce się korzystać z ustawowego urlopu. Jest pod tym względem ogólnie bardzo dobrze.

taki.piotrek

szkoda czasu nawet na rozmowę rekrutacyjną. omijajcie ich ;)

Tak7Nie
dlaczego? Nowy wpis
@taki.piotrek

dlaczego?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 180 dni.

Czy w firmie TuiR WARTA S.A. al. Murckowska 14a są regularne szkolenia pracownicze?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Toja

Dobra atmosfera, fajni ludzie. Zarobki zgodne z tym co przedstawiono na rozmowie rekrutacyjnej. Dobre miejsce żeby zacząć przygodę z korpo. Ważne że nie sprzedaż, to mnie przekonało. Lubię atmosferę w TuiR WARTA S.A. al. Murckowska 14a za: Fajni ludzie

Tak2Nie1
potencjalny pracownik
@Toja

Czyli pracujesz na takiej infolinii, udzielanie informacji o o zawartych polisach etc? Mogę spytać o zarobki ? Jest jakaś podstawa?

ada

Lubię atmosferę w TuiR WARTA S.A. al. Murckowska 14a za: Wśród pracowników panuje dobra atmosfera, ludzie są życzliwi. Nie ma problemu jak się czegoś nie wie - wystarczy zapytać.

Tak1Nie2

Znasz firmę jak własną kieszeń? Wiesz co się dzieje obecnie w TuiR WARTA S.A. al. Murckowska 14a? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Tak49Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A. - Warszawa

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.