Salveo S.C.

Poznań

Opinie o Salveo S.C.

Janusz

Czy firma jeszcze istnieje? Tak dawno nikt nie pisał, że wątpię czy jest szansa na pracę?

Alicja

@Zorro możesz sprecyzować swoje pytanie? O jakie stanowisko będziesz się ubiegać? Pamiętajmy, że przebieg rozmowy kwalifikacyjnej oraz atmosfera, warunki pracy zależne są od docelowego stanowiska.

4rt5y

@marcin mysle ze standardowo pewnie zapytaja cie o twoje wyksztalcenie czy dosiwadczenie o to czy wiazesz plany z firma itp

Zorro

Idę jutro na rozmowę - czy ktoś coś może mi powiedzieć na temat tej Firmy?

kicuś

Hej, Oceniam firmę jako całkiem ok z normalną atmosferą pracy. Na pewno duuuża odskocznia od popierdzielonych korporacji. Normalnie można pracować, jak zadania to z wyprzedzeniem, żadnych chorych tabel, estymacji, itp. Kierownicy normalni, pomagają i wspierają. Na pewno polecam tym którzy mają dość prania mózgów.

Abc
@kicuś 30.04.2015 16:05

A Ty w tej firmie pracujesz kicuś?:)

żenua

widzę, że nadal szukają przedstawicieli... nie dziwie się że nikt nie chce pracować z tym panem... dno! chodząc po konferencjach i chwalac się że jest dyrektorem i jezdzi audi pokazuje swoj poziom!!! slyszalam, że jest kierownikiem rodem z biedronki

aplikujący

ojej, to oni nadal rekrutują??? ciekawe czy to jeszcze ten sam Pan co w lato ubiegłego roku

żenada

Powiem tak. Firma opisuje się jako profesjonalista w marketingu farmaceutycznym, ale jeśli reprezentuje sobą taki poziom jak na rozmowie rekrutacyjnej to życzę powodzenia. "Pan" z którym rozmawiałam był na tyle bezczelny,że zadawał pytania które nigdy nie powinny paść (min. o dzieci, czy mam, noo ale przecież może Pani mieć... :/..."wiem, nie powinienem zadawać tego pytania, ale już zadałem", "to jest Pani do wzięcia od zaraz" - tak zostało sformułowane pytanie dotyczące możliwości rozpoczęcia współpracy). (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Salveo S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salveo S.C.