AG System Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o AG System Sp. z o.o.

Marta

@były majster jakiego sprzętu brakuje? Czy rozmawiałeś o tym z pracodawcą? Warto o tym porozmawiać, aby ułatwić pracę pracownikom. Dlaczego uważasz, że można się psychicznie wykończyć pracując w AG System Sp. z o.o.?

były majster

Mała firma z rodzaju: "uduś":) Sami sobie robią piekiełko; Brak sprzętu, słaba organizacja pracy, no i Baron Paliwowy Polska Południowa na Przylasku:) śmiesznie przez chwilę, ale chcąc faktycznie robić robotę można się psychicznie wykończyć. Pozdro

Marta

@greg czemu tak uważasz? Opowiedz o tym więcej. Rozmawiałeś może o problemach z pracodawcą? Mogła zajść jakaś pomyłka, w takiej sytuacji najlepiej zgłosić się osobiście do pracodawcy i wyjaśnić problem jaki zaszedł.

greg

uwaga na tą firmę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!są bardzo nierzetelni ,nie wywiązują się z umów ,przeciągają prace w nieskończonośc ,nie radze zaczynać z tą firmą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no właśnie, na budowie ile pracownik fizyczny zarabia u was?

nieważne

do "Może przyszły" około 90 pracowników, daj sobie spokój z tą firmą, chyba że chcesz się bić o każdą łopatę w firmie. Jest wiele innych firm, o podobnym profilu, traktujących lepiej pracowników.

Może przyszły

Witam. Może ktoś więcej coś napisze jakie sa widełki płacowe (ile można max. wynegocjować). A tak w ogóle to duża firma? ilu jest osób zatrudnionych w firmie?

BYŁY

Wynika to z dużej rotacji. Ludzie nie wytrzymują ciaglego uzerania o sprzet, ludzi itp. i sami odchodza, lub sa zwalniani gdyż nie realizują chorych wymagan szefow, którzy widza tylko wyniki a nie biorą pod uwagę przyczyn ich braku. Ale w takich malych firmach to norma:)

Marek

Mam pytanie z czego wynika takie długo trwałe zatrudnienie gdyż cały czas są ofert ag systemu czy dużej ilości pracy czy z dużej rotacji a może inny powód. Przede wszystkim chodzi mi mistrzów budowy.

abcdef....

UWAGA !! FIRMA NIERZETELNA, BEZ SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW I SWOICH KLIENTÓW OGÓLNIE DNO!!

nhdfhcvh

Opinia zwiazana z Ta firmą jest nieprawdą ,[usunięte przez moderatora] . Komu sie chce pracowac , jest dobrze wynagradzany i doceniany w firmie .

pracował

brak wszystkiego,począwszy od zwykłych narzędzi dla pracowników,do organizacji w brygadach,marne pieniędze, i duża ilośc konfidentów ,,[usunięte przez moderatora]

- soboty i nadgodziny płatne jak zwykłe godziny - słaba organizacja pracy - bhp - rotacja pracowników - ubezpieczenie, urlop, chorobowe liczone od minimalenej stawki + wypłata na czas + zwrot za dojazdy + atmosfera w pracy

Zostaw opinię o AG System Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AG System Sp. z o.o.