Service-Pharma Sp. z o.o.

Opinie o Service-Pharma Sp. z o.o.

jacek

Firma zajmuje sie wszelką pomocą i wsparciem dla aptek, w fajny sposób dostarczaja leki do aptek bo moze odbywac sie to bez personelu, system oparty jest na wykorzystaniu urządzenia śluza depozytowa to rodzaj sejfu w drzwiach.

Norwid

Naćpałeś się??? Mili ludzie???? szok!!! ODRADZAM!!!!

Zostaw opinię o Service-Pharma Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Service-Pharma Sp. z o.o.