Opinie o Promeco S.A. w Gościcino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Promeco S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Promeco S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promeco S.A. w Gościcino

Co jaki okres czasu w Promeco S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Pomocny

Najlepiej to nie ubiegać się w ogóle. Teraz przez koronawirusa szybciej można dostać niesłuszne upomnienie czy naganę niż dostać podwyżkę. Miały być premie co kilka miesięcy. Sam dyrektor zakładu o tym mówił, ale kierownik mechaników i spawaczy stwierdził że nic takiego nie będzie bo dyrektor to tak naprawdę o niczym takim nie mówił. Wszyscy się przesłyszeli po prostu.

a
@Pomocny

Może nie rozumiecie co się do Was mówi?

Naprowadzajacy

Dokladnie. Jechac do luzina do niego. Zobaczycie co mozna zrobić z "odpadów drewnianych". rok temu tak nakrat kantowek drewnianych i desek do skrzyn za ktore firma placila. Jeszcze cwania..ek busa firmowego do tego dostal. Po co brygadzista mechanicznego dzialu pcha sie do busa przeznaczonego dla pracownikow magazynu? Ma dobre serce i pomaga magazynierowi bedac brygadzista innego dzialu? Teraz juz kierownikiem. Nidgy nikt nie wpadl na to ze pracuje na dole a chodzi tak czesto do gory aby sprawdzac czy ktos cos wie na jego temat? Nie wiem jak teraz, ale czemu kiedys detale nierdzewne caly czas brakowaly na spawalni? Moze ginely juz w namiocie? Przeciez jego w sluzbowym samochodzie nie sprawdzi ochrona podczas wyjezdzania. Wypasionego audi domu i dzialki w luzinie nikt mu za darmo nie dal, a jest mlodym chlopaczkiem. Kredyt? To ile wyniosla by rata miesieczna za taki dom? Nawiazujac do poprzednika poproscie o wykaz gratisow od Michala z wurth (dawal gratisy poprzedniemu kierownikowi bo chcial aby pracownicy cos dostali) sprawdzcie czy obecny Kierownik ma wszystko z gratisow bo poprzedni kierownik rozdawal w ramach losowania wszystko pracownikom to co udalo mu sie dostac na swieta w grudniu. Moze wlasnie teraz kierownik wklada tzw gratisy do samochodu aby zwracac je do firmy po cichu bo zobaczyl poprzedni wpis. Pozdrowiam uczciwych pracownikow.

Uczciwy
@Naprowadzajacy

Witam. Nie daje mi to spokoju bo też coś wiem. To ten sam kierownik co zakupil samochod z uszkodzonym calym bokiem od pracownika promeco i w lutym tego roku zwolnienie lekarskie nagle wziol zeby go naprawiac? Jeszcze smial sie do pracownikow ze tak sie wykorzystuje L4 w konkretnym celu, a nie wy pytacie mnie non stop o urlop. Jak potrzebujecie to idziecie do lekarza i mi glowy nie zawracajcie że potrzebujecie wolne. Z jednej strony pomyslałem fajny facet jak ma takie podejscie, ale nie potrafił bym tak postąpić w stosunku do mojego pracodawcy.

Do użytkownika motoru Suzuki
@Naprowadzajacy

Mozesz pisać ze kierownik jest (usunięte przez administratora) możecie napisać ze jego matka jest zydówka a ojciec był w (usunięte przez administratora) jugnend możecie wylać wiadro szlamu na niego tak jak to robicie we wcześniejszych wpisach a i tak nie będziecie mieli wpływu na jego przyszłość w PSA. Autorze tych bzdur jednego mozesz być pewien znajdziemy cię i ukarymy za mowę nienwiści

@Do użytkownika motoru Suzuki

Doinformuj się co to jest mowa nienawiści. Bo chyba mylisz pojęcia. Idź na policję i to pokaż to Cię wyśmieją. Mówienie prawdy nie równa się mówię nienawiści. To tak jakbyś poszedł na policję zgłosić kradzież i osobę ktora Cie okradła i by Cię zamknęli za szkalowanie tej osoby.

Stefanek

Uwaga na Kierownika mechaników i spawalni bo kradnie co popadnie. Ostatnio ktoś mówił że ukradł paletę z nakrętkami stalowymi i wywiózł ją na złom służbowym samochodem widział to brygadzista elektryków. Robiąc zamówienia od dostawców dostaje gratisy które kradnie. Jakiś czas temu śmiał się w twarz pracowniką mówiąc że kradnie bo może i nikt mu nic nie zrobi bo ma stanowisko kierownicze i nikt nie uwierzy z biura w takie pogłoski. Wystarczy pojechać do niego na posesje ma tam połowę firmy wyniesione.

Poeta

Jest taki maly kierowniczek, Myśli ze pociaga za pstryczek, Chodzi za tobą ciągle, Obserwuje cie ciągle, Ty robisz i robisz, Myśli że się nie wyrobisz, Dajesz rade? Pokazujesz, On myśli że coś knujesz, Nic mu nie wychodzi, Ciągle ci słodzi, Czy on cie uwodzi? Przeciez tobie nic nie dogodzi, Kłamie i ciągle (usunięte przez administratora) Niech sie lepiej doedukuje, Lubi męczyć ludzi, Nigdy mu się to nie znudzi, Zadajesz sobie pytanie, Czy on lubi fajfusów dygotanie? Jego głuche jazgotanie, Jest na nas jak łaskotanie. My chcemy spokojnie robić, I nikomu nie szkodzić, A więc ogarnijcie jego przyplątanie, Chyba że nasza noga długo tu nie postanie.

Agnieszka
@Poeta

Trzeba przyznać, że jesteś bardzo kreatywny - chyba każdy przyzna mi co do tego rację. Słyszałam, iż firma Promeco jest doskonale przygotowana do dzielenia się talentami oraz pomysłami ponad granicami, wzbogacając lokalną bazę wiedzy i dając swoim pracownikom możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. A możesz mi powiedzieć, jakie konkretnie są możliwości rozwoju i ścieżka kariery w tej firmie?

Firma Promeco S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk / Elektromonter Rozdzielnic Elektrycznych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
widzę rekrutację

Hej. Wisi ogłoszenie na quality enginieera. Piszą w wymaganiach wykształcenia technicznego. Ale jakiego? Elektrycznego, informatycznego, automatycznego, mechanicznego? Wpis o normach jakościowych również jest bardzo obszerny. Jest tutaj ktoś z działu jakości, żeby się wypowiedzieć?

A
@widzę rekrutację

Proponuję zadzwonić i dowiedzieć się u źródła, tak będzie prościej :)

Daria

O co chodzi z tym pracownikiem,który został wyrzucony ? Często się tak rotuje pracowników ?

Jedna klitka

Jak mozna tak poprostu wyrzucic czlowieka po 9 latach ktory jako jeden z nielicznych sie tak bardzo staral wkładał w to co robil mnostwo pracy i serca?!! Bo komus sie nie podobalo to ze zaczal wyrazac wlasne zdanie? To juz jest cios ponizej pasa, to co dzieje sie w tej firmie nie da sie logicznie wyjasnic. Wyrzucaja kierownika spawalni, dobrego czlowieka, chcacego cos zmienic na lepsze i chca go wymienic na przede wszystkim ZLODZIEJA nieuka i nie wiedzacego czegokolwiek o spawalni i spawalnictwie i jeszcze ma kierowac i mechanikami i spawaczami. To jest chore. Nie polecam tej firmy w zadnym wypadku! Mam tylko nadzieje ze spawacze i brygadzista razem z nimi nie dadza sie sterroryzowac. A tym ktorzy nie potrafili sie zachowac po tym wszystkim i tym ktorzy sie do tego przyczynili i wbijali mu noz w plecy, wielki pałąg w.. sami wiecie gdzie... A mowa tu o tych na górze i w akwarium.. ukladaja sobie wszystkich jak chca i znalezli sobie pieska i włazidupe. Nie tak sie zarzadza firma i jeszcze kiedys wam sie to wszystko odbije, oby!

@Jedna klitka

Mam rozumieć, że pracodawca wręczył wypowiedzenie doświadczonemu pracownikowi, który przepracował w firmie Promeco 9 lat? Jeżeli poruszyłeś tę kwestię, to chciałbym sprecyzować, czy tego typu sytuacje często mają miejsce? Jest duża liczba osób, które liczą na stabilne zatrudnienie. Dlatego też proszę o wyjaśnienie.

Tylko odpowiadam
@Robert

Ogolnie w firmie sie nie pracuje zle ale to jak traktuja ludzi miedzy innymi w taki wlasnie sposob (nie pierwszy raz ktos dostaje wypowiedzenie bez powodu w taki wlasnie sposob) no ale jest wiele pracownikow ktorzy pracuja w tej firmie od wielu lat, takze mlodzi bez doswiadczenia przychodza.

@Tylko odpowiadam

Rozumiem. Będziesz tak uprzejmy i przedstawisz, jak kształtuje się poziom wynagrodzeń za pracę w tej firmie? Napisałeś, że do firmy przychodzą również osoby bez doświadczenia zawodowego, dlatego chciałem zweryfikować, na jaką stawkę mogą liczyć.

Sprawiedliwy

O mechanice tez nie ma pojecia, cwaniaczek, widac to na kazdym kroku I tacy zarabiają na Promeco. Ale nie ma co sie mieszac w sprawy bedac zwyklym szarym pracownikiem.

DeeJay

Jedna klitka - ten hejt jest tak słabej jakości jak twoja byla praca w promeco.

Boli?
@DeeJay

A co? Boli prawda o piesku? Widac jak on i jeszcze jedna osoba sie tym bardzo przejeli i teraz boją się że coś wyjdzie :) jeszcze jest wiele prawd o nim o których mało kto wie :)

Robert

Jakie warunki zatrudnienia proponuje Promeco? Jak sytuacja zatrudnianiem osób bez doświadczenia? Dzięki za informacje

Tęgi wódz

Mam małą prośbę do pracowników biurowych postawionych nieco wyżej. Trzymajcie proszę swojego ratlerka z dala od hal produkcyjnych. Chodzi taki, nie zna się na niczym, ma jakieś chore pomysły nie znajdujące zadnego zastosowania i uważa się za niewiadomo kogo. Wystarczy kierowac się prosta zasadą. Nie znasz się to nie ingeruj w cudzą pracę. Po przedstawieniu kilku logicznych argumentów przeciw ratlerkowi on od razu broni się słowami "ja tu jestem tylko od sprzedaży". Skoro jesteś od sprzedaży to siedz sobie przed komputerem i nie zatruwaj życia normalnym ludziom.

Wiecej?

Nie polecam tej firmy. Kolesiostwo i brak kompetencji na wyzszych stanowiskach, nie umiejetnosc zarzadzania produkcją, ciągle problemy ktorych nie potrafią rozwiazac, albo nie chca bo im dobrze. Jak mozna zarzadzac firma nie majac o tym pojecia, a to trwa latami. Tak jak nizej ktos pisal firma z duzym potencjalem ktorego nie chca wykorzystac. Ale to nic, to nie jest problem ktory dotyczy zwyklego pracownika a to że jest ciągle lekcewazony, traktowany jak głąb i ktos kim mozna manipulowac, czekamy na podwyzki od bardzo dawna i nic sie z tym nie robi, zadnych konkretow i ciagle obiecywanie, bierze sie nas na przeczekanie, byle zwlekac, a ludzie za to odpowiedzialni nie mają jaj i nie potrafia podejsc do pracownika w prosty i ludzki sposob. Za te smieszne pieniadze dlugo tak nie bedzie. Szykujcie sie na kolejnych trzech :)

Życzliwy
@Wiecej?

Wy macie źle? Kolejnych trzech chce się zwolnić? I tak zarabiacie najwięcej ze wszystkich działów, a nawet ciężko wam do końca w pracy zostać. W sobotę to chyba tylko jedna osoba u was zostaje żeby wszystkich innych wybić, a jeszcze podwyżek chcecie... wielce pokrzywdzeni. Nie podoba się to idźcie. Ciekawe gdzie znajdziecie drugą taką pracę żeby nadgodziny "robić" w domu. Niektórzy z was w sobotę przyjeżdżają na 1-2 godziny, a w systemie pewnie okrągłe 8. Widziałem kilka razy jeepa wjeżdżającego około 9-10, a wyjeżdżającego o 12, więc nie mówcie, że to nie prawda. Przekonałem się na własne oczy. Chociaż byście stwarzali pozory, że pracujecie.

Szkoda słów na nieudacznika
@Życzliwy

Swoje kompleksy idz leczyć gdzie indziej, zawsze możesz zostać spawaczem i przekonać się jakie są stawki na rynku pracy poza tym porównywanie innych działów do spawalni jest śmieszne, nie raz przychodził ktoś z innego działu (nawet z papierami) i nie potrafił sobie poradzić z prostymi rzeczami to tak jakby kasjerka w sklepie miała wielki ból (taki jaki masz ty) że zarabia mniej niż ktoś kto ma bardziej wymagającą pracę. Drugą sprawą są Twoje kłamstwa i bezpodstawne oczernianie, bo to że boli cie to że ktoś jest lepszy nie uprawnia cię do opowiadania bredni na temat kogokolwiek a szczególnie kogoś kto uczciwie i dobrze pracuje. Życiowy nieudaczniku, zajmij się sobą i swoim działem, bo sporo osób wie co masz za uszami i jaki jesteś. Zapraszam na spawalnie, zaznaczam że po ponad roku braku nadgodzin w koncu je mamy i to od dopiero dwóch miesięcy. Zmieść się w tych czasach w warunkach jakie mamy (ciągłe braki, ciągłe błędy zewnętrzne) i rób 12h dziennie, zobaczymy jak bedziesz wyglądał przychodząc z pracy do domu :)

Postronny
@Życzliwy

Może nie powinienem się w to mieszać ale skoro jakiegoś zyczliwego stać na to aby wylać swoje smutki i żale to dlaczego atakuje spawaczy? Czy ktoś chce tym sposobem zakryć swoje kompleksy i życiowe nieudacznictwo? Jeżeli kogoś stać na taką szczerość niczym nie potwierdzoną to dlaczego nie wspomniał o tajemnicach jakie kryją elektrycy mechanicy i całe kierownictwo? Plus parę innych osób które nie wpisują się w żaden dział a mają swoje za uszami. Może znajdzie się taki życzliwy.... poczekamy

Xbzikninba

Firma ta to żart, górę wzięły układy i układziki. Nie liczy się rozwój firmy. Na ciągle powtarzające się błędy ciągle przymykane jest oko. Niekompetencja osób które mają wpływ na rozwój firmy sięga szczytu. Liczy się to by świnie mogły nachapac się z koryta. Jeśli masz ambicje i chcesz zarabiać jak człowiek to ta firma nie jest dla Ciebie. No bo po co fińska firma ma oddział w Polsce? Napewno nie po to abyśmy mogli zarobić i żeby obie strony były zadowolone. Tylko po to aby mieć tanią siłę roboczą w Polsce. Stanowczo odradzam, nie polecam i przestrzegam.

PG
@Xbzikninba

A co takiego się stało ze takie komentarze ostre?

@PG

Jeśli jesteś aktualnym pracownikiem to doskonałe powinieneś/aś wiedzieć o czym jest mowa :), a jeżeli nie jesteś to powinna wystarczyć Ci taka opinia.

PG
@Xbzikninba

A po co innego ten gowork, niczego konkretnego nie można napisać?

@PG

Niestety regulamin gowork i prawo polskie zabrania pisania konkretów, które mogły by naruszyć dobra osobiste.

Xbzikninba

@jeszcze trochę niestety to co piszesz to wszystko prawda

Jeszcze trochę

Firma jest bardzo słabo zarządzana, ludzie z biura powinni zacząć najpierw od siebie, kolesiostwo, obiecywanki i ciągłe niezadowolenie a jak przychodzi co do czego to obrywa się tym najniżej. Niekompetencje ludzi którzy zarządzają są aż nadto widoczne. Zarobki niskie, brak nadgodzin. Możesz pracować i się starać a i tak nic z tego nie będziesz miał. Zwykłych pracowników ma się gdzieś liczą się tylko tabelki i podlizywanie się. Ciągle jest źle mimo tego że tak naprawdę Polskie Promeco wypada najlepiej. Firma ma ogromny potencjał którego nie potrafi wykorzystać, pieniądze nie raz są wyrzucane w błoto. Gdyby pracownik był lepiej traktowany, otrzymał lepsze pieniądze niż te nędzne grosze to podejście byłoby zupełnie inne. Gdyby tak ludzie z biura potrafili wykorzystać potencjał firmy to każdy by mógł być zadowolony, ale lepiej się ograniczać, straszyć ludzi zwolnieniami i pokazywać jacy to oni są słabi jak mało produktywni. Zacznijcie lepiej od siebie bo jak słyszę wasze wypowiedzi to aż się śmiać chce, nie dziwcie się że ludzie są niezadowoleni a może to się skończyć utratą naprawdę dobrych fachowców albo do was to wcale nie dociera, niektorzy ludzie nie powinni sprawować tak ważnych funkcji, wystarczy przejrzeć na oczy. W firmie są ludzie którzy zasługują na coś więcej. Jedynie atmosfera wśród pewnej grupy pracowników zasługuje na plusa.

dużo nie brakuje
@Jeszcze trochę

sprecyzuj o jaką grupę Tobie chodzi...

Tak już jest
@Jeszcze trochę

Zapewne chodzi o spawalnie,zgadzam się w stu procentach ,nie mal każdego dnia pracownicy są tu poniżani poprzez pokazywanie wykresów tabelek i ciągłym grożeniem zwolnienia z pracy ,rzucane są zdania typu(ktoś niedługo z was beknie ) Większość błędów które wychodzą z spawalni spowodowane są błędami inżynierów itp. niestety obrywa się tym na najniższym szczeblu ,brak nadgodzin ,brak podwyżek ,bądź ciagłe obietnice lepszego jutra którego nie widać ,śledzenie pracowników z kamer ,też uważam że firma ma duży potencjał lecz tam na górze jest zbyt duże kolesiostwo,pracownik na najniższym szczeblu nie ma nic do powiedzenia

Grzegorz

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę, że idealnie nie będzie nigdzie. Czy w ogóle firma potrzebuje nowych?

Przyszły Pracawnik

Jak Humel będzie dalej kierownikiem to Ja się tam zatrudniam. Kamil jesteś najlepszy pamiętaj.

Iwona

Widzę aktualnie na forum mieszane opinie o firmie. Co Wy sądzicie? Możecie polecić albo odradzić firmę? Dlaczego macie akurat takie zdanie o Promeco?

Robert

Dobra firma to i praca pewnie jest dobra dlatego tak rzadko piszą!!

@Robert

albo taka rotacja, że nie wiedzą, co pisać

Mana

Czy może ktoś mi napisać więcej o tej firmie.Szukam pracy na szwalni.Chciałabym świeżych informacji:)

Zostaw merytoryczną opinię o Promeco S.A. - Gościcino

• Jak się pracuje w Promeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promeco S.A.?

Promeco S.A.