Opinie o Promeco S.A. w Gościcino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Promeco S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Promeco S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promeco S.A. w Gościcino

Kozak

Pracuje na produkcji i naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Fajnie że cały czas jedna zmiana, fajne godziny pracy, stała załoga. Kierownik ok, można z nim się dogadać idzie na rękę. Wiadomo, że jak w każdej firmie santez minusy ale w porównaniu do mojej poprzedniej pracy to niebo i ziemia.

Czy na produkcje będą przyjęcia? jeszcze z parę miesięcy temu ktoś pisał, że ok się pracuje, chciałem więc zerknąć na ofertę ale na stronie nie piszą by teraz kogoś szukali. do teraz może warunki jeszcze się polepszyły? Były podwyżki?

Kozak Nowy wpis

Michał Nowy wpis

Miałem przyjemność pracować w tej firmie. Praca sama w sobie nie jest ciężka. Ludzie są mili, osoby zarządzające nie krzyczą na pracowników. Panuje atmosfera jak w firmach produkcyjnych, jak ktoś się dostosuje do warunków to praca jest przyjemna. Jeżeli chodzi o zarobki, nadgodziny są premiowane.

Czy Promeco S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Obiektywny Nowy wpis

Tak w Promeco są ustalone godziny pracy dla pracowników produkcji jest to 40 godzin w tygodniu od godz.6do14.Jeżeli chodzi o pracowników biurowych to godziny rozpoczęcia i zakończenia dnia pracy mogą być ustalone indywidualnie ale też jest to 40 godzin w tygodniu.

Firma Promeco S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk / Elektromonter Rozdzielnic Elektrycznych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Agata

Padło kiedyś pytanie o to jak wyszła budowa ale nikt nie odpowiedział, wiadomo dlaczego? Szukają teraz inspektora jakości w dziale mechanicznym i z tego co widać na tym stanowisku weryfikuje się ostatecznie wyniki. Co można powiedzieć na temat pracy w ujęciu praktycznym? Akurat szukają do Gościcina. Jaki tam jest zespół, z którym przyjdzie komuś współpracować? I co z ostatecznymi zarobkami?

opi
@Agata

Też byłem na rozmowie i to było jakieś wielkie nieporozumienie, pytania nieadekwatne do stanowiska, rekruterki z pytaniami z internetu, strata czasu, żadnych konkretów przy pytaniach z mojej strony, zero szacunku do kandydata i czasu jaki poświecą na przyjazd i rozmowę. Mimo deklaracji brak informacji zwrotnej na temat rozmowy. Wchodzenie w słowo, brak logiczności i spójności w pytaniach. Jedynie trywialne miło było. Miło może być w restauracji. Nie polecam

Aleksandra

dziwna sprawa z tymi zwolnieniami. cały czas tak jest? czy już się poprawiło i nie ma takich bezpodstawnych zwolnień pracowników?

Łukasz
@Aleksandra

jak najbardziej.

Sebastian
@Łukasz

Ktoś napisał, że pensja "niższa niż standard w Lidl czy Biedronce", a konkretnie, to ile płacą mechanikowi na starcie? Bo ogłoszenie wystawili na swojej stronie.

@Sebastian

Zarobki... Lidl, Biedronka, no chyba że jesteś z Eurocash to odrazu brygadzista bez doświadczenia i ponad piąteczka na rękę, darmowy dojazd do pracy.

Aleksandra
@Ja i On

O proszę, to jeździ bus pracowniczy? Czy Wam zwracają za paliwo?

@Aleksandra

No tak... Jeszcze jedno miejsce powinno być wolne. Wyjazd ok. 5.30 z Chwaszczyna

Źabka
@Ja i On

W Promeco można teraz pomidory kupić skoro z warzywniaka zatrudniają?

@Ja i On

Ja słyszałam że oni są z biura i mają doświadczenie w zarządzaniu wielo letnie.

@Kicia

Jakiego biura... Pośrednictwa pracy???

Biuro
@Ja i On

Ktoś wyczuł dobry moment na robienie dobrej kasy.. .. Szkoda tylko pracowników z długoletnimi stażem i doświadczeniem. ..

@Ja i On

Masz wielki problem widzę. Jak się prześpisz to Ci przejdzie. Rób swoje i tyle bez spiny.

luzino
@Biuro

Jutro 5.50 pod kościołem w Luzinie... . W końcu darmowy dojazd do pracy. Dzięki

Znajomy
@luzino

Kiedyś pracowałem w tej firmie.... Chciałem wrócić i miałem propozycję.... Ale niestety. Z opini powyzej może bym się skusił. Spotykam znajomych i rozmawiamy, i po prostu nie wierzę! Jak traktuje się pracowników i co się teraz dzieje w firmie, głównie w nowym odziale w Strzebielinie. Po prostu śmiech na sali jak można tak sprzedać taka ekipe!!! Trochę rozsądku dla kierownictwa.... Również tego nowego. Pozdrawiam A.

@Znajomy

A co takiego dzieje się w Strzebielinie?

ŁAjza
@Kicia

W Strzebielinie straszne rzeczy. Przyszli nowi z "warzywniaka" na magazyn, tylko po co? Przecież, tam nie potrzeba rąk do pracy, bo wszystko było dobrze zanim się pojawili. Towar wcale nie był rozp!eprzony po placu, po magazynie dało się normalnie przejść i wydać towar.... A nie, czekaj... Przecież tam jak się w Tuwima wjeżdżało to już było słychać jak rdza to wszystko wp!eprza, po placu się przejść nie dało, magazyn za!ebany po same kule, transfery nie porobione, komponenty poopisywane losowymi numerami, a pośrodku tego dwóch młodych chłopaków próbuje to ogarnąć. Piękny obraz zgotowany przez "starych", czy też "długoletnich" pracowników.... Ale to nieważne, lepiej siać i powielać ploty o zarobkach, dojazdach, bo przecież to jest najważniejsze. Warzywniak, jak ich nazywacie w tym momencie się adaptuje w nowym miejscu, nie po to, żeby toczyć z Wami przepychanki. Przyszli po to, żeby Wam pomóc ogarnąć ten bajzel, więc nie traktujcie ich jak wrogów.

południe województwa
@ŁAjza

Jak tam budowa ?

Mariola

Nie polecam firmy, same układy jeżeli chodzi o magazyn, Kierownik Maciej z Tobą rozmawia tak a za Twoimi plecami obgaduję Ci dupę, nie szanują pracownika wcale.

Niezadowolony
@Mariola

Mechanicy zarabiają tak ok. 3 tys. na rękę, kontrolerzy pewnie niewiele więcej. A taki magazynier bez doświadczenia 5 tys. na rękę i darmowy dojazd do pracy? Chyba się komuś w d00pach poprzewracało. Ten zarząd powinien wziąć rozpęd i uderzyć się łbem w ścianę. Jak oni traktują doświadczonych pracowników..

Agata
@Niezadowolony

Dlaczego jest taka rozbieżność między pensją mechanika a magazyniera? co na magazynie takiego się tu robi, że tak to doceniają? chyba, że praca mechaników jest na tyle słaba?

Prezes

Oddział firmy Promeco w Polsce już od dłuższego czasu nie jest spółką akcyjną, obecnie Promeco to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poszukuję pracy na stanowisku kierowniczym ,posiadam wysokie kwalifikacje oraz ukończone studia na politechnice Gdańskiej (Mechanika i budowa maszyn), Kwalifikacje są wystarczające czy jest to kolejna firma w której kierownicy to szlifierze i podobni skrajni umysłowo przypadkowi ludzie po znajomościach ?

Elektron
@Zainteresowany

Szkoda czasu

Urszula
@Elektron

A napiszesz konkretnie czemu szkoda czasu? :/ chodzi o brak rozwoju, wynagrodzenie??

Jakie wartości są cenione w Promeco S.A.?

Obietnice ,obietnice nadgodzin ,aneks do umowy ,obniżenie stawki ,okres świąt zwolnienia pracowników oraz wypowiedzenia A no i pensja niższa niż standard w Lidl czy Biedronka

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Promeco S.A.?

Kierownik

Bez doświadczenia można ale na kierownika odrazu ,opanuj chociaż szlifierkę kątową ,wystarczy ,jeden taki głupek już tam jest na tym stanowisku

Barbara

Jestem w szoku, jak wiele negatywnych opinii znajduje się w tym miejscu. Moglibyście sprecyzować z czego to wynika? Kto jest odpowiedzialny za wprowadzanie takiej złej atmosfery? Zastanawiam się również, czy znajdujecie oparcie w szefostwie, czy raczej oni się niczym nie interesują..

@Barbara

Oparcie w szefostwie ? Nie ma żadnego oparcia w szefostwie. Liczy się zrobić i wysłać jak najwięcej nie ważne jakim kosztem. Nawet nie patrzą czy maszyny są kompletne czy nie. Zero jakiegokolwiek logicznego myślenia i organizacji pracy. Firma "żyje" z dnia na dzień. Aż cud, ze jeszcze tam ktokolwiek chce pracować bo przyszłości tej firma nie ma żadnej.

Zadowolony pracownik

W firmie Promeco panuje bardzo rodzinna atmosfera, pracownicy mają ze sobą przyjazne kontakty. Kierownicy bardzo wyrozumiali , potrafią isc na rękę nawet w bardzo nietypowych sytuacjach. Robią co mogą, żeby każdy byl zadowolony, chociaż nie zawsze uda się wszystkim dogodzić. Ponadto firma Promeco daje duże możliwości rozwoju. Dbają o to żeby pracownik mogł piąć się po szczeblach kariery. Często się trafia, że zamiast zatrudnić kogoś nowego na wyższe stanowisko , kierownicy dają szansę pracownikowi niższego szczebla sprawdzić się na nowym wyższym stanowisku. Tak więc mimo negatywnych komentarzy firma Promeco od środka jest naprawdę bardzo dobrym miejscem pracy, z bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera.

@Zadowolony pracownik

Niestety to co pisze kolega wyżej to nieprawda. Widać albo osoba podstawiona albo ktoś z biura nie mający zielonego pojęcia o pracy i nie znający się na niczym. Pewnie pisał to jeden ze 100 kierowników. Gorąco nie polecam tej firmy. Brak logistyki, bałagan, 0 organizacji a i pieniądze (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu.

Pracownik produkcyjny
@Gość

W pełni zgadzam się z @Zadowolony pracownik,ponieważ mam takie samo doświadczenie z firmą Promeco. Atmosfera jest bardzo przyjazna i rodzinna. To, że @Gość ma złe zdanie o Promeco nie znaczy, że ktoś nie może mieć pozytywnej opinii. Równie dobrze, można twierdzić, że to Ty jesteś podstawiony. Pozdrawiam

Jakaś makabra ,wielkie zapowiedzi wielkiej pracy dla spawaczy ,mówili-nie martwcie się bo zwalniać was nie będziemy ,mówili ...jednak zwolnili a co innego,mówili ...niestety ludzi odpowiadających za organizacje pracy ,planowanie pracy nie ruszyli ,zwolniliście nas i kilku potraktowaliście jak jak g...o,jeden z kierowników po całej akcji zwolnień nas był dumny z siebie jakby dostał podwyżkę ,ogólnie Ci kierownicy to jakiś żart ,zero pojęcia o swoim stanowisku ,kierują się tylko emocjami do tego fachu żadnego w rękach ,wstyd lecz niestety większym wstydem jest to że są oni nietykalni ,mam nadzieje że karma wróci ,nie dziękuje

Romantyk

Ta cała firma jak i zarobki to jakiś żart. Logistycznie firma LEŻY. Sami kierownicy od wszystkiego, ludzie nie mający pojęcia o swojej pracy i obowiązkach. Stawki w firmie to jakiś smutny żart. Doświadczonym osobom płaci się ~2800 netto.

@Romantyk

Tak, pracowałem tam jakiś czas temu i to co pisze kolega/koleżanka wyżej to niestety smutna prawda. Firma zagraniczna, rzec by się chciało porządna jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Gorąco nie polecam tej firmy nawet na "zdobycie doświadczenia". Stawki jakie proponują to jakieś nieporozumienie. Odradzam z całego serca.

mały

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła dość sprawnie i szybko.Wyglądało to obiecująco choć pieniądze były Bardzo MARNE. Pierwszy dzień pracy CZAR prysł,tragedia człowiek który miał być pomocny i wprowadzić mnie w zagadnienie utrzymani ruchu okazał się zwykłym elektrykiem bez uprawnień któremu wydawało się że'' pozjadał'' wszystkie Rozumy.Zero pojęcia o pracy którą miał wykonywać,dla tego pana praca Technika Utrzymania Ruchu to praca elektryka który nie musi mieć nawet uprawnień!!! BRAWO !!!!(dalej w to wieży) Pomoc jego wyglądała tak że zamiast wdrożyć cię w poszczególne tematy to przepytywał cię i eliminował zarazem że nie nadajesz się do tej pracy (tylko on się nadaje!! )Dałem sobie spokój z tą FARSĄ poinformowałem kierownika że odchodze, po kierowniku to ""SPŁYNĘŁO"" DNIA NASTĘPNEGO POJAWIŁO SIĘ KOLEJNE OGŁOSZENIE ŻE szukają kolejnego "NAIWNIAKA "" NIE POLECAM,tak jak i firme z którą oni współpracują i ""nagania im ludzi "" i z którą podpisujesz umowe na pierwsze 3 miesiące !!! ( sprawa zostanie zgłoszona do PIP aby zajął się "FACHOWCAMI" bez uprawnień wykonujących prace niebezpieczne BEZ UPRAWNIEŃ ) N I E P O L E C A M !!!!!

Magda

To prawda z tym wręczaniem wypowiedzeń?

Vvvvv

Wręczają wypowiedzenie pracownikom i nie potrafią powiedzieć dlaczego tak się dzieje. Firma w której nie doceniają pracowników którzy dają z z siebie wszystko. Nie polecam! (usunięte przez administratora)

aktywny 4554

ludzie ta popularna i czesto wymieniana osoba od lat ludziom z zewnatrz opwiada ze w tej firmie pracuja (usunięte przez administratora) to nie dziwcie sie ze tak wszystkich traktuje

Zag

Jeśli ktoś nie chce tracić czasu by udać się na rozmowę kwalifikacyjną, na której pracodawca zarzeka się, że bez względu na wynik informacja zostanie przekazana kandydatowi, po czym w ogóle się z tego nie wywiązuje, to nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Promeco S.A. - Gościcino

• Jak się pracuje w Promeco S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Promeco S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promeco S.A.?

Promeco S.A.