Promeco

Gościcino

Opinie o Promeco

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Jeszcze chwilę trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista ds. zakupów i kwotacji. Co możecie powiedzieć o pracy właśnie w tym dziale firmy? Promeco oferuje między innymi możliwość szkolenia i dokształcania się. Jak to wygląda w praktyce? Na jakie szkolenia można liczyć?

Js

Firma spoko ale to nie praca dla spawaczy spawania niema. I zamiast szukac montera i izolera to szukaja spawaczy.dlaczego ? Chociarz dzwonie za swoim wynagrodzeniem ktorego ciagle niem a. Pani kadrowa rozlacza moj telefon. Spawacz pracuje na szwalni ze szwaczkami i musi szyc. Gdzie tu ogarniecie ? Haha

xxx
@Js 08.05.2017, 10:14

Szwalnia jest akurat wąskim gardłem na produkcji i każdy tam pomaga. Widziałem, jak biurowi też tam siedzieli i pomagali i jakoś nie narzekali. Natomiast na spawalni macie akurat eldorado, z takim tempem pracy nie ma co narzekać na warunki.

LykajMiecza
@Js 08.05.2017, 10:14

Na szczęście już nie pracujesz tutaj, dwie lewe ręce i cwaniak straszny. Nie pozdrawiam.

olo

W tych czasach praca w Promeco wiele pozostawia do życzenia. Zgadza się w 100%

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Magdamożesz powiedzieć więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie? Co uważasz, że warto by zmienić?

Worker

Jestem byłym pracownikiem Promeco. W Finlandii było super. Dużo wódy, fajne koleżanki, inna kultura pracy, kac gigant to nie był problem, nikt nie wąchał ryja. Nauczyłem się dużo trików w pracy i poza pracą. Teraz zarabiam dwa razy więcej w innej firmie, a tych ludzi którzy boją się zmian na lepsze po prostu mi żal.

Magda

W tych czasach praca w Promeco wiele pozostawia do życzenia.

kgk
użytkownik zarejestrowany

Z wdrażaniem problemów większych @jhbfvvh, zatrudniają odpowiednie do tego osoby, przede wszystkim doświadczone, doświadczonych też ludzi szukają, 3 lata to minimum

worker

teraz w promeco jest jedna wielka chu..nia, brak nadgodzin, brak wyjazdow, brak podwyzek, ludzi zwalniaja albo sami odchodza firma sie stacza przez te durna polityke z finlandi

To było kiedys... teraz nie warto..

xx

Brak słów, firma cofa się w rozwoju..

pismak

witam. napisz czy chcesz pogadać... jestem bardzo zainteresowany.pozdrawiam

xxx

Do niedawna byłem najstarszym pracownikiem w tej firmie (wszyscy wiedza o kogo chodzi) ,pomimo tego,ze juz nic mnie z ta firma nie laczy,nie pojmuje kto mogł wymyslic ku temu podobna bzdure.Przykre tylko,ze znalazlem sie pierwszy na liscie w kregu podejrzanych.Oby jak najszybciej udalo sie zidentyfikowac osobe,ktora pisze takie brednie.Co najsmutniejsze,z tego forum ponoc korzystaja dorosli ludzie,a czytajac ta bzdure mozna w to watpic.

normalny pracownik

dlaczego pracujesz w tym wielkim cyrku, widocznie jestes najwiekszym klaunem, szczerzysz zeby do kolegow a za plecami pokzujesz prawdziwa twarz zakompleksionego i nienawistnego samoluba. Ps. Nawet osiol nie sra w swoje gniazdo

zaniepokojona :)

Hej Anonim. Wydaje mi się że jesteś w błędzie , z tego co słyszałam ta "pracownica" to jakiś zakompleksiony mały pindo... :) który ma ambicje bycia nie wiadomo kim , a wszyscy z niego mają beke :) Pozdrawiam

Uważaj "pracownica", a może "pracowniku" podający się za kobietę zwolniony z firmy i próbujący oczernić teraz firmę za swoje niechlujstwo, bo Twoje słowa mogą zostać użyte przeciwko Tobie, wystarczy, że firma wystąpi z wnioskiem do sądu o zniesławienie i to na forum publicznym i znajdą Cię po numerze IP komputera z którego pisałeś te obelżywe kłamstwa, bo jeśli nie wiesz to Cię oświecę; KAŻDE WEJŚCIE NA JAKĄKOLWIEK STRONĘ INTERNETOWĄ A JUŻ W SZCZEGÓLNOŚCI POZOSTAWIENIE WIADOMOŚCI DLA FORUMOWICZÓW TO TAK JAK BYŚ POZOSTAWIŁ SWÓJ ODCISK PALCA NA KLAWIATURZE!!! Radzę się zastanowić zanim następnym razem zaczniesz kogoś oskarżać nie mając żadnych niezbitych dowodów!!!

krzych
@anonim 13.12.2012, 17:31

nie strasz ip. bo ja znam co najmniej 2 sposoby unikniecia problemów związanych z ip.:).... co do PROMECO he bez komentarza

pracownica

firma ćpunów i alkoholików. [usunięte przez moderatora] chodzą pijani albo naćpani. po firmie chodzą fotografie szafek narzędziowych na których są puste butelki po alkoholu albo [usunięte przez moderatora] z rurką obok. a jak znaleziono wyżej wymienione rzeczy to kierownicy niby nic nie widzą. WIELKI CYRK

OB26

Brak profesjonalizmu,zero organizacji.Zero szacunku do pracownikow,brak mozliwosci podniesienia wynagrodzenia.Niestety nic dobrego o tej firmie powiedziec nie mozna.Zostawmy to im,to im wychodzi najlepiej,czyli reklamowanie sie z jak najlepszej strony.Pozdrawiam! :D

on

najgorsza firma w której pracowałem nie dla mnie te klimaty 4000 złote za miesiąc przepracowany zagranica dokładnie w Finlandii to kpina ludzie nie dajcie się oszukać

ted

Znowu to samo.Już raz musieli ludziom wyrównać wynagrodzenia jeszcze w czasach gdy byli z P&P.Co za [usunięte przez moderatora]

Firma Promeco Gościcino prowadzi mobing oraz szantarzuje pracowników w Finlandii ! Pod grożbą zwolnienia z pracy pracownicy muszą podpisywać oświadczenia że zrzekają się wynagrodzenia za przepracowane nadgodziny . Skandal !!! . O tym przestępczym procederze zostaną powiadomione inne opiniotwórcze media

Zostaw opinię o Promeco - Gościcino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Promeco